Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kéretlen újság mi tehetek? fórum

Kéretlen újság mi tehetek? (tudásbázis kérdés)

9. c716dc4eab (válaszként erre: 7. - Jstefan)
2012. okt. 27. 11:25
Kösz de gy évvége már volt amúgy megvolt a tértivevényes levél.... +telefon +mail..de csak jön az újság a számla még nem.
2012. okt. 26. 20:36
Anno Öcsém előfizetett egy autós újságra, azt hiszem 3 évig járt neki az újság, utána már nem fizetett elő, lemondta ő is telefonon, de ugyanúgy jött az újság, lemondta mailben, postai levélben, de még másfél évig jött az újság, hiába mondta le több helyen, többször is. Aztán egyszercsak nem jött már. Számla meg ilyesmi nem jött azóta sem.
7. jstefan (válaszként erre: 1. - C716dc4eab)
2012. okt. 26. 19:57
Tértivevényes levélben mondd le! Mert évvégén küldik a számlát,és a csekket,utána küldi a behajtással megbízott cég a fenyegető levelet! Én is jártam így egy másik folyóirattal,szerencsémre nem írtam alá semmit ezért nem tudták bizonyítani hogy küldték a folyóiratot,így nem kellett fizetnem.Az internet miatt lecsökkent az előfizetők száma ezért minden aljasságra képesek hogy pénzt szerezzenek.
6. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - C716dc4eab)
2012. okt. 26. 11:36

Bizonyíthatóan - írásban - mondd le, akkor ha küldik, ha nem, rajtad nem követelhetnek semmit.


Az írásban hivatkozz, korábbi telefoni lemondásodra is!

5. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - C716dc4eab)
2012. okt. 26. 11:18
Mindenképp valahogy mondd le, nehogy később be akarják majd rajtad vasalni :(
2012. okt. 26. 11:16
Ja,ez más.Ha küldenek,dobd ki!Csak rájönnek,hogy hiába küldözgetnek.Te mindent megtettél.Esetleg írj még egy levelet tértivényesen,készíts magadnak is másolatot és tedd el az ellenörző cetlit.Ha valaha pénzt kérnének tőled,igazolhasd,hogy már régóta tiltakoztál a kiadvány ellen.A levélben hivatkozz arra is,h már emailben,telefonon,stb.kérted a leállítását,de az nem törtnént meg.Eszedbe ne jusson fizetni ha valaha is kérik!De nem fogják,előbb-utóbb leállnak vele.
2012. okt. 26. 11:07
Kb másfél éve kértem egy mutatvány számot egy lakberendezési magazinból. Neten küldték az ajánlatot, érdekelt. Jelenleg is jár egy évek óta gondoltam megnézem magamnak az újat.A gond hogy hiába nem rendeltem azóta is kapom folyamatosan 3 havonta . Írtam a kiadónak a lapterjesztőnek mailt, telefonáltam, és küldtem levelet . Mindhiába, sőt a hölgy a terjesztőknél rá akart beszélni hogy már befizettem,mondtam hogy nem . Hossza keresgélés után igazat adott nekem.Azóóta sem jött semmi levél hogy fizessek bármit, de rettentően idegesít. Mit tegyek?
2012. okt. 26. 11:04
Írd ki a postaládádra,h ne dobjanak be!
2012. okt. 26. 11:00
Kéretlen újság mi tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook