Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet az hogy egy 20 éves nőnek soha nincs orgazmusa? fórum

Mitől lehet az hogy egy 20 éves nőnek soha nincs orgazmusa? (tudásbázis kérdés)


1 2
51. Berbooo (válaszként erre: 4. - Tünszi)
2012. okt. 26. 17:27

igyaál!!!!


hát volt tapasztalatom , előző oartneremmel , én tul gatlalsos vagyok , a kapcsolat tönkrement , ez is közre játszott , mert a kielégületlenség bizony mindenre kihat.

a jelenlegivel , eleinte nem volt , ugyanugy , aztán egyszer kétszel elmentunk tarsasagba a jó hangulat miatt felöntöttem a garatra , azt hiszem sambukált ittunk. na a lényeg hogy a gatlasok total oldva voltak és náluk valami fantasztikus volt , ez volt egyszer kétszer , aztán utána már ment pia nélkul is , mivel ha már párszor áttörted a gatlasokat akkor már nincs akadály

2012. okt. 26. 16:03
köszi :)) ráállok akkor az önkielégítésre :DD köszönöm még1szer :)
2012. okt. 26. 15:52
Sztem ő már "elment" - na nem úgy.. :D - és lesz@rja a hozzászólásokat. :P
2012. okt. 26. 15:12
A vibrátort nem úgy kell nézni,hogy műfütyi,hanem hogy szórakoztató játékszer,kreatív felhasználásra.
2012. okt. 26. 13:25
Járj a téma után a neten csomó tanács van dokitól is,de elöbb ismerd meg önmagad.Ha ezzel tisztában vagy nem lesz ilyen kérdésed.Ja és a pároddal kisérletezzetek!Sok sikert!
2012. okt. 26. 12:31
Bocsi a hibáékért nem olvastam vissza
2012. okt. 26. 12:30

Ha már volt csiklóorgazmusod magadban, akkor azt kell együtt játszani...

Sőt, legelőször önmagadnak kitapasztalni- jó alaposan, hogy te hogy működsz igazából.

Aztán mikor te márr udod a tutit, akkor megtanítani rá partnert is. Ha türelmetlen hozzá, akkor felejtős a pasi. Olyannal aki nem érzi azt, hogy nőt ki KELL elégíteni, nem is szabad foglalkozni. Ez bizony nekünk alanyo jogon jár,-))) Sajna én is késő jöttem rá erre, ezért is mondom neked, hogy te ne járj így:-))9

Az igazi férfi kötelességének tartja, hogy kielégítsen egy nőt, a mégigazibb pedig el sem élvez addig, míg a nő nem élvez:-))

Tehát először magadat ismerd meg, majd találd meg az alkalmas partnert, vagy a jelenlegit tanítsd meg a működésedre. Sok sikert:-)

44. 388b941089 (válaszként erre: 43. - Cippora)
2012. okt. 26. 11:31
Az nem kifejezés!!
43. Cippora (válaszként erre: 1. - Tünszi)
2012. okt. 26. 11:18
Béna a pali!
42. 800b726b6d (válaszként erre: 36. - Tünszi)
2012. okt. 26. 11:08

Lehet azt hitte ez rossz neked! :)) Kis buta!


De ha te első voltál a fiúdnak akkor honnan van összehasonlítási alapja, vagy félreértem?

2012. okt. 26. 11:05
:) okés. köszi nektek :))
40. 388b941089 (válaszként erre: 38. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:56
Szerintem a partner nem megfelelő. Vagy ha dokihoz akarsz menni, akkor együtt menjetek el.
2012. okt. 26. 10:50
igen rám... egy idióta volt... nem is tudom , hogy lehettem vele együtt fúj, de ez már késő bánat :)
2012. okt. 26. 10:50
Tegnap vettem egy könyvet... az a címe, hogy " a multi- orgazmusos pár" vannak benne érdekes dolgok.. és gyakorlatok... viszont úgy érzem, hogy elszeretnék beszélgetni egy szexológussal.. kerestem már a neten is , de egyszerűen nem találok egy orvost sem.. valaki nem tudna esetleg?
37. 388b941089 (válaszként erre: 36. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:48
"Rád kiabált?" :)))
2012. okt. 26. 10:46
20 éves... és neki én voltam az első... én viszont előtte már lefeküdtem 2 fiúval .. óh és ami a lényeg ... amikor lefeküdtem az első barátommal.. nagyon jó volt vele és éreztem valami különleges dolgot... és szinte rám kiabált, hogy mivan ? mert gondolom látszott rajatam h élvezem .. és akkor ki is ábrándultam belőle egy életre.. lehet ezért sem élvezem annyira, de akkor ezen h változtassak ?
35. zzmm (válaszként erre: 31. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:40

és csiklós orgazmusod vele is volt már? Vagy csak magaddal?

Sokkal több időt kellene fordítani az előjátékra. És a lelki részére is, hogy rá tudj hangolódni, hogy ne a másnapi ruhák legyenek a fejedben, hanem ő.

A szex nem megy egyből, attól hogy egyből a közepébe vág és mondjuk belekezdtek az orálba..

Talán előtte ha összebújnátok, csókolóznátok, incselkednétek egymással, húznátok az időt és egymás idegeit a végtelenségig, meghozná mindkettőtök kedvét és ráhangoltságát.

34. 388b941089 (válaszként erre: 21. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:40
hány éves a pasid?
2012. okt. 26. 10:40
én is gondoltam arra , hogy mást sem tudott kielégíteni.. mert ma amikor megkérdeztem tőle hogy milyen az ha egy nőnek van orgazmusa.. akkor összecsuklott a hangja, de akkor nem értem... akikkel lefeküdt mind egy éjszakás kaland volt.. és a csajok azóta is keresik... egyébként amikor együtt vagyunk.. mindig eszembe van az hogy lefeküdt másokkal azalatt az idő alatt ameddig nem voltunk együtt.. és ez 4 hónap volt...
32. zzmm (válaszként erre: 26. - Trinitas)
2012. okt. 26. 10:37

Teljesen egyetértek..

23 évesen volt először orgazmusom és 18 éves korom óta élek szexuális életet.

Így utólag visszagondolva, én magam gördítettem akadályokat a saját orgazmusom elé. Nem hibáztatom a pasikat, nem kizárólag velük volt a baj.

2012. okt. 26. 10:37
csikló orgazmusom volt már..
30. Babeck (válaszként erre: 21. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:36
Itt a baj. Meg kellene beszélnetek.
29. 2a69f78972 (válaszként erre: 13. - Zzmm)
2012. okt. 26. 10:36

Minden szavaddal egyetértek !!!


Mint mindenhez, ehhez is meg kell érni!


Azt mindenesetre csodálom, hogy szex közben képes a másnapi ruhákra gondolni.

Ez azt jelenti, hogy mégiscsak lehet probléma a partnerrel, több szempontból is.

Az első és a legfontosabb, hogy nem szerelemmel szereti a fiút, a másik, hogy az előjáték - amin nagyon sok múlik - nem megfelelő.

28. Trinitas (válaszként erre: 21. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:35
telhetetlen vagy mikor még sosem élvezted? :O Hát akkor itt vele is komoly problémák vannak..
27. zzmm (válaszként erre: 17. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:34
a csiklód élvezi.. vagy van csiklós orgazmusod?
26. Trinitas (válaszként erre: 20. - Casela)
2012. okt. 26. 10:34
Nem tudom, hogy tényleg nagy százalékban a partneren múlik-e egy nő orgazmusa ha 20 éves, és még életében nem élte át.. hisz emiatt eleve görcsös.. egy nőnek ezt meg kell tanulni, sokszor évek kellenek hozzá.. de az évek alatt a sok csalódás miatt kicsit bele is lehet fásulni ami csak egy újabb blokk lesz.. persze egy új szerelem biztos lendítene a dolgon de szerintem önmagánál kell kezdenie: meg kell ismernie a saját testét és feloldani a gátlásokat, görcsöket. Amíg ez nincs meg, addig a partner lehet akármilyen csúcsszuper szerintem :-/
25. casela (válaszként erre: 23. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:33
talán mást se tudott...
2012. okt. 26. 10:33
azért nem érzem azt hogy elég nőies vagyok mert nincs orgazmusom .... a külsőmmel semmi gond nincs legalábbis nekem nincs :)
2012. okt. 26. 10:31
és nem értem, ha mást nőt kitudott elégíteni akkor engem miért nem? ez valahogy nekem nagyon magas :S
22. zzmm (válaszként erre: 8. - Tünszi)
2012. okt. 26. 10:30

Ha úgy érzed, hogy semmi nőiesség nincs benned, nem tartod magad szépnek, elragadónak és az együttléteitek alatt nem jár át az erotika, nem ragad el a szenvedély, akkor mégis mit vársz?

Az orgazmust fel kell építeni és igen, ahogy írták, meg kell tanulni.. Nem varázsütésre történik és nem egy érintéstől..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook