Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztés rozmaringolajjal. Kinek mi a tapasztalata? fórum

Hajnövesztés rozmaringolajjal. Kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 13. 19:25
Én a ricinusos pakolásomba csepegtetek pár cseppet,meg borsmenta illóolajból is ugyanannyit és kb. két óráig hagyom fenn,általában heti kétszer.Tök jól bizsergeti a fejbőrömet.
15. adrienn1221 (válaszként erre: 14. - Bibi25)
2012. nov. 12. 22:47
Teljesen tisztán, tenyerembe cseppentek aztán megpróbálom eloszlatni a fejbőrömön, hogy mindenhova jusson, majd masszírozóm a kezemmel meg van ilyen fejmasszírozóm (az is nagyon jó:)) Igazából senkinél nem olvastam, hogy csak így magában, de ha nem irritálja a fejbőröm, akkor miért ne alapon kipróbáltam, és nem bántam meg. :)Kicsit erős rozmaring 'illata' lesz tőle a fejednek, tehát én inkább este, lefekvés előtt javasolnám.
14. Bibi25 (válaszként erre: 13. - Adrienn1221)
2012. nov. 11. 20:33
Csalanteat csak inni szonktam, neha, mert borzalmas ize van:). Tisztan szoktad hasznalni a rozmaringot? Azutan lemosod? Mi az eljaras:)?
2012. nov. 9. 08:23

A rozmaring olaj jó nagyon! Én kb másnaponta pár cseppet belemasszírozok a fejbőrömbe.

A csalános öblítést próbáltad már? Ha nem, nézz utána, az is nagyon jó, szebbé teszi hajat, és még növeszti is. Nekem mindenesetre bejött, de még nem értem el a célt.:D

12. Bibi25 (válaszként erre: 9. - Babyyy)
2012. nov. 3. 19:32
Cassiat nem probaltam, ricinussal "dolgozom" :). Abba teszek olivat, kokuszolajat,mikor mit. A Kremmanian olvastam tobbektol,h nagyon jo hajnoveszto a rozmaring is. Teszik samponba,pakolasba. En most kezdtem el, remelem hat:).
2012. nov. 3. 19:18

Amúgy meg:


Találat fórumcímekben/tudásbázis kérdésekben

Hajnövesztés (Kinézet) 190 hozzászólás

Hajnövesztéssel kapcsolatos tapasztalataim (Kinézet) 91 hozzászólás

Hajnövesztés ricinusolajjal - tippek/tapasztalatok! (Kinézet) 50 hozzászólás

Akik nemrég kezdték a ricinusos hajnövesztést (Kinézet) 46 hozzászólás

Hajnövesztés segitség (Kinézet) 41 hozzászólás

Hajnövesztés - hajápolás (Kinézet) 34 hozzászólás

Segítenétek nekem hajnövesztés témában? (Kinézet) 19 hozzászólás

Revalid, Biovanne kapszulák hajnövesztésre!!! (Egészség) 18 hozzászólás

Hajnövesztés diólevéllel (Kinézet) 14 hozzászólás

Hajnövesztés gyorsan házilag (Egyéb sz&e témák) 14 hozzászólás

Hajnövesztés rozmaringolajjal. Kinek mi a tapasztalata? (Kozmetikumok) 10 hozzászólás

Hajnövesztés, de mivel? (Kinézet) 10 hozzászólás

Melyik hajnövesztés a leghatásosabb, illetve mennyibe kerül? (Kinézet) 8 hozzászólás

Hajnövesztés Aloe first-el?! (Minden más) 7 hozzászólás

Bronzolaj hajnövesztés serkentésére? Mit tartalmazhat, ami serkenti a hajhagymákat? Vélemények? (Kozmetikumok) 5 hozzászólás

A panthenol valóban olyan jó hajnövesztésre? (Kinézet) 5 hozzászólás

Hajnövesztés, ricinus olaj és egyéb csodaszerek! (Kozmetikumok) 3 hozzászólás

Hajnövesztés ezerrel!!! (Egészség) 1 hozzászólás

Hajnövesztés? (Kinézet) 1 hozzászólás

Hajnövesztésről mindent! (Kinézet) 1 hozzászólás

Hajnövesztés...Mit ajánlatok?nektek mi jött be?tapasztalatokat várok:) (Minden más) 1 hozzászólás

10. a6bc29c843 (válaszként erre: 8. - Bibi25)
2012. nov. 3. 19:13
Őszintén: te ilyenkor normális vagy? Most mi rosszat szóltam? Nem kaptál valamit éjjel vagy mi van?
2012. nov. 3. 19:11
Rozmaring olajat szoktam használni, de csak néha és nem kúraszerűen...így nem tudok sok mindent mondani. Cassiát próbáltad már? Nekem az vált be nagyon és abba rakhatsz pár csepp rozmaring illót.
8. Bibi25 (válaszként erre: 7. - A6bc29c843)
2012. nov. 3. 15:31
Sok ujdonsagot nem mondtal. Evek ota novesztem a hajam az ugynevezett "csodaszerekkel" es nagyon hatasosak. Errol az olajrol most hallottam pozitiv dolgokat es erdekel,kinek mi a tapasztalata. Ha nincs erdemi hozzaszolasod,vagy csak okoskodni akarsz itt, inkabb ne is faraszd magad, egyaltalan nem voltal szellemes.
7. a6bc29c843 (válaszként erre: 6. - Bibi25)
2012. nov. 3. 09:24
Nem is tudom mit vártok ezektől a "csodaszerektől". Felkenitek, másnap seggig érő lesz vagy mi? Akkora hülyeséget nem mondtam, hisz idő mindenképpen kell hozzá. Nagy csodát ne várjatok heteken belül. Türelem, hosszú hajat terem. :)
6. Bibi25 (válaszként erre: 5. - A6bc29c843)
2012. nov. 3. 09:21
Zsenialis valasz.
2012. nov. 3. 08:43
A legjobb hajnövesztőszer az idő. :))
2012. nov. 3. 08:27
.?
2012. okt. 27. 10:49
Valaki?
2012. okt. 26. 14:18
?
2012. okt. 26. 09:54
Hajnövesztés rozmaringolajjal. Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook