Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottunk, most randevúzgatunk, de neki egyenlőre jó így fórum

Szakítottunk, most randevúzgatunk, de neki egyenlőre jó így (beszélgetős fórum)


1 2
41. 2a69f78972 (válaszként erre: 39. - Riso)
2012. okt. 28. 14:29

Átmentem ezen (tehát jogosan mondtam el a tapasztalataimat) és IGEN,...azóta sínen van az életem!:)


Sajnálom, hogy az általam írottakat "belerúgásnak" vetted, nem annak szántam, de rajtad kívül szerintem senki nem így értelmezte.


Semmi bajom azzal, ha más, vagy te másképp gondolkozol dolgokról, csak azt furcsállom, hogy ezen a fórumon csak veled lehet egyetérteni, mert mindenki más "nemkívánatos személy"


Nem magyarázok és magyarázkodok neked többet, mert teljesen reménytelen.

Még a másfajta tapasztalat elmondását is ellenségesen fogadod és rosszindulatnak tekinted.


Én nem vagyok az ellendrukkered, sikerüljön a kapcsolatod a legjobb reményeid szerint!

40. riso
2012. okt. 28. 14:18
Megjegyzem, egy 8 éves barátságot hanyagolok, azóta mióta hasonlóan jó tanácsokat akart rám erőltetni, úgy, hogy ott ült mellette a férje, a finom meleg otthonukba.A férje, aki azt is elnézte, hogy több hónapra ott hagyta őket a barátnőm, a kisfiát és a férjét, mert szerelmes lett.
39. riso
2012. okt. 28. 14:14

Figyelj Libra924!

Azt hittem az elöbb érthető voltam, hogy kifejezett kérésem volt a nyitó írásomnál, hogy olyan emberek tanácsát várom, akik már átmentek ilyenen.

Én elhiszem, hogy neked lehet szent MEGGYŐZŐDÉSED, de kérlek ebbe a dologba én döglök bele, és nem hiszem, hogy bárkinek aki ilyen helyzettbe kerül, az arra vágyik, hogy rugjanak bele még egy kicsit.

Le tudom, én magam egyedül is húzni, nem kell segítség hozzá.

Viszont annak örülök, és bízom benne, hogy neked sínen van az életed. Ne is legyen máshogy.

Szia, Orsi

38. 2a69f78972 (válaszként erre: 37. - Riso)
2012. okt. 28. 12:48

1.)"A "de neki egyenlőre jó így" azt jelenti az én megfogalmazásomba, hogy nem akar újra összeköltözni"


2.)"De én szeretném visszakapni a kis életemet, az együtélést, és a mindennapokat,..."


Én is pontosan így értelmeztem, ezért írtam, amit írtam!

Lehet, hogy ezzel többet segítettem neked, mintha biztatnálak valamire, amiről MEGGYŐZŐDÉSEM, hogy rossz irány.

Majd gondolj vissza erre a "beszélgetésünkre", amikor rájössz magad is az általam elmondottak igazságára.

Nem mondtam én sem, más sem, hogy játssz vele!

Én személy szerint azt tanácsoltam, hogy tartsd tiszteletben az eredeti kérését, mert ezzel azt is eléred, hogy ráébred (ESETLEG), hogy hiányzol neki. De így nem fog semmire ráébredni, mert nem hiányzol, bármikor elérhető és kapható vagy.

37. riso
2012. okt. 28. 12:33

Kedves Libra924!

A "de neki egyenlőre jó így" azt jelenti az én megfogalmazásomba, hogy nem akar újra összeköltözni.Mi együtt éltünk előtte 2.5 évig, és nekem most az a nyűgőm, hogy neki jó, hogy "csak" randizunk, olyan mintha járnánk.

De én szeretném visszakapni a kis életemet, az együtélést, és a mindennapokat, erre gondoltam, mikor elindítottam ezt a fórumot.

Az ami alatt Te a védést érted, az annyi, hogy az én hibámból mentünk külön.

Van hibája nem is egy, de attól még élhettünk volna együtt.

Köszönöm, mindenkinek aki írt, de mivel szeretem Őt, természetes, hogy jobban esik az, ha biztatást kapok, főleg ahogy ezt a nyitó írásomba, le is írtam hogy kérem olyan kommenteket ne írjanak ami arról szól, hogy vannak még férfiak, meg védjék az önérzetemet.

Játszani, ugyanúgy nem fogok vele, ahogy itt sem, azt nem tartom méltónak, hogy elérhetetlenné probálok válni, és akkor majd vagy jön értem vagy nem.Megprobálom tiszteletben tartani, a mostani érzéseit.

Még egyszer köszönöm, hogy foglalkoztok velem, az is sokat számít, hogy beszélhettem róla, kaptam tanácsokat. Üdv. Orsi

36. 2a69f78972 (válaszként erre: 35. - Riso)
2012. okt. 28. 11:41

Kedves "riso"!


A fórumod címe szerint "...de neki egyenlőre jó így" arra következtettünk itt többen, hogy NEKI egyenlőre jó így, viszont NEKED NEM !

Ezért mondtuk, amit mondtunk, jó szándékkal, jó tanácsként.

Ezzel szemben most te teljes mellszélességgel véded a pasit és ezt az általa kreált helyzetet.


Ha struccpolitikát folytatsz és meg sem próbálod más szemszögből is nézni a dolgokat, nem biztos, hogy kívánságod szerint fog alakulni a történeted.

Te most egyesegyedül aszerint fogadod el (...bár nagyon udvariasan!:) a hsz-kat, hogy ki beszél a szád szerint, ki nem.

Az érmének mindig 2 oldala van (sőt: három) gondolkodj el annak a lehetőségén is, hogy esetleg aki kívülálló, talán mivel " látja a fától az erdőt", objektívabban nézi a dolgokat.


Azon is érdemes lenne elgondolkodnod, hogy

igaz, hogy most jól-rosszul ketyeg ez a "barátság(?)", néha egy kis szex is leesik, de miért is lenne fontos a barátodnak lépni feléd egy komolyabb kapcsolat kialakítására, ha így is megkap annyit, amennyi az igénye veled szemben van?

35. riso (válaszként erre: 33. - 2f79cdbffd)
2012. okt. 28. 07:33

Kedves Jenke!


Hál istennek, mindannyian mások vagyunk, így nem egyformán gondolkozunk.

További jó pihenést, Orsi

34. 2f79cdbffd (válaszként erre: 33. - 2f79cdbffd)
2012. okt. 27. 23:39
A közöket ki kell venni és akkor megnyitja.
33. 2f79cdbffd (válaszként erre: 32. - Riso)
2012. okt. 27. 23:38

Na ez egy jó alap a társfüggőséghez igen...:)

Nem.A személyes határokat őrizni kell.

Kár az élet más területeit idekeverni.Nem fekszem le se szülővel,se gyerekkel például...

Igazán szeretek amikor szeretek,sajnos vagyok olyan idióta,hogy másképp nem megy.De megtanultam,hogy az,aki kidobott egyszer,az nem gondolja komolyan másodjára sem.Vagy bizonyítson.És lehetőleg többet,mint az első hullámban,mert azokat mind nevetségessé tette a viselkedésével.Vagy ha nem is többet,de egyértelműsítsen,ne legyen maszatolás,meg visszatánci,stb...Hát mint az ember,akit a macskák neveltek fel:


[link]


Aki így engedi hülyíteni magát,az csak szenvedni fog.A boldogsághoz pedig mindenkinek joga van.De minimum senkinek nincs joga azt elvenni tőle.

Teljesen igazam van,amikor védem a lelkivilágom.Ez sem nem önzőség,sem nem szeretetlenség.Valami rosszul értelmezett hűség keresztje amiről írsz.

32. riso (válaszként erre: 31. - 2f79cdbffd)
2012. okt. 27. 05:53

Kedves Jenke!


Szeretetnél nem beszélünk, büszkeségről, önérzetről, önbecsülésről.

A szeretet, az annál több.

Csak gondolj abba bele,hogy más érzelmi kapocsaidban, hol jut eszedbe ilyen.

Lapátra tennéd, a Gyerekeidet, mert rosszak, mert úgy viselkednek veled, ahogy TE, nem érdemled meg?

Nem állnál többet szóba azokkal az emberekkel, akik felneveltek ?

Napi szinten kerülsz olyan helyzetbe, amikor nem úgy alakulnak a dolgaid, amikor igenis bele taposnak a lelkivilágodba, de arra érdekes módon, mindig talál magyarázatot az ember.


Akkor miért van az párkapcsolatról van szó /mindegy, hogy nőről vagy férfiról/, akkor sokkal "érzékenyebbek" az emberek ?

Ha szeretsz..

Ha igazán szeretsz, akkor kutya kötelességed, mindent megtenni azért, hogy azt az embert, aki felé így érzel, elfogadd, és ne legyen harag a szívedben.

Legyen szép napja mindenkinek!

31. 2f79cdbffd (válaszként erre: 1. - Riso)
2012. okt. 27. 01:22
Ha ő dobott,én nem adnék neki második esélyt.Ki tudja mi ütött belé,hogy most kommunikál veled.Aztán majd szó nélkül visszalép,te meg majd megőrülhetsz,hogy akkor most mi van.Felejtsd el és tedd lapátra,amíg az önérzeted nincs romokban.
30. riso
2012. okt. 26. 19:51

Kedves Libra924!

Tényleg ne legyen.. :)

29. 2a69f78972 (válaszként erre: 26. - Riso)
2012. okt. 26. 19:37

Ne legyen igazam!

A legjobbakat kívánom neked, sok szerencsét!:)

28. riso
2012. okt. 26. 14:28
Türelem, türelem, tudom. Gyakorolom is, de nem csak vele szembe, (Édesanyám az egyetlen, akinél nem mükődik), de már vannak sikerélményeim.Olyankor mindig vállon veregetem magam.Már nem cirkuszolok, sőt.. Már nem is értem, szinte nevetséges, és szégyelni való, ahogy viselkedtem.De már nem ostorozom magam.
2012. okt. 26. 14:20

Legyél türelmes ezzel a helyzettel,és neveld meg kicsit magad,járj el sportolni,vagy jógázni,irtó sok feszültség lehet benned,ha iylen kötekedős-cirkuszolós vagy.

Használd ki a mostani kevesebb találkozást arra,hogya fennmaradó időben gyakorolod a higgadtságot.

Én nő vagyok,de nem hiszem,hogy elviselném ezt a cirkuszolást,valószínű véglegesen randizgatós formában hagynám a kapcsolatot azzal,aki így viselkedik.Mert így van lehetőség kipihennie téged:)nagyon bele lehet fáradni az állandó cirkuszokba,és érthető,hogy szeretne egy kis csendet.

26. riso
2012. okt. 26. 13:41

Kedves Libra924!


Igen ez nekem is eszembe jutott, de képtelen lennék rá. Magam miatt se, meg én többre becsülöm Őt, meg ugye ott van az a lehetőség is, hogy elveszíthetem. Most azt alkalmazom, hogy utol lehet érni ha szeretné, de nem keresem, és mindig megvárom, míg Ő kezdeményezi a találkozást. Bízom benne, lévén hogy nem volt eddig se ilyen, most se változik, nem a szerelmeskedés miatt találkozunk.Eddig a három hét alatt találkoztunk,11 x találkoztunk, ebből 3x voltunk együtt, úgy. Lekötni nehéz magam a legjobban, de most már egyre ügyesebben terelem a gondolataim.

Tényleg köszönöm, hogy ennyien írtok.

25. beatav (válaszként erre: 8. - Riso)
2012. okt. 26. 11:06
:) Ezzől van itt szó! Ha lekötnéd a magad felesleges energiáit (Pl. egy hobby, torna stb..) kiegyensúlyozott lennél.Szerintem jól fog alakulni a kapcsolatod,hiszen a párod szeret!Csak magaddal kedj valamit! :)
24. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Riso)
2012. okt. 26. 10:57

...és most egy ellenvélemény!:)


Én annak idején nem randizgattam azzal, akivel szakítottunk, pedig megtettem volna szívesen.


Ezt azért tettem, mert úgy gondoltam, hogyha találkozgatok vele, akkor nem fogja érezni a hiányomat.

Igazam is lett, 1 hónap múlva ész nélkül rohant hozzám vissza.

Csakhogy ehhez a megoldáshoz kell egy nagy adag erő és bátorság, mert lehet, hogy nem jön vissza.:(

De ez akkor is előfordulhat, ha időnként találkoztok és lefeküdtök egymással, ráadásul ez a megoldás a pasinak nagyon kényelmes, hülye lenne változtatni.

De végül is ti tudjátok, én akkor így láttam helyesnek.

2012. okt. 26. 08:17
ügyes legyél és türelmes
22. riso
2012. okt. 26. 06:04

Tudom már mi a fontos.

Ezért mondtam Neki is, hogy életem legrosszabb időszaka ez, de kell ahhoz, hogy belém vésődött, hogy se vele, se mással ne legyek ilyen.Később még ìrok, most metrón vagyok.Köszi, szép napot Nektek!

21. honeywald (válaszként erre: 1. - Riso)
2012. okt. 26. 04:15

Örök tapasztalatom:


- az én expasim anno mondta nekem h azért nem keresett, ill csak találkozgattunk, mert azt akarta érezni h hiányzom neki...meg kellett állnom azt h én hivjam/keressem őt. mikor elhivott randizni így, tiszta boldog volt, h ő keresett végre, és igen, hiányoztam neki! ő akart elhivni végre akkor randira, mikor érzi, hiányzom neki és szeret


- ehhez persze az is hozzátartozik, h NEM LÓGHATOK A NYAKÁBAN A MÁSIKNAK!!!

ha elutazol vele, ugy kell viselkedned, mint aki élete első randijára megy kb... ez egy óriási esély ha elhívott téged egy kettesben töltendő hétvégére..és itt el is követheted az óriási hibát, ha házisárkány leszel vagy féltékenységi jeleneteket rendezel, kérdezgeted, stb... TILOS!!! ne is akarj kíváncsi lenni semmire, csak ő rá. sose célozz kérdéssel olyan irányban h azt érezze: ellenőrzöd őt, h pl vajon csajozott-e.


egy biztos: ha téged visz el hétvégézni és téged hívott el különben is, akkor nem csajozik. meg különben is. ilyen viselkedés mellett amit te leműveltél vele nem fog vágyni egy nőnemű lényre sem a közelében, elég volt a hisztiből!


jó akaródként írtam ezeket, nem sértésből. de az őszinte tapasztalatom magamból kiindulva, én is követtem el botrányos gyerekes hibákat

20. pirosbegre (válaszként erre: 18. - Riso)
2012. okt. 26. 00:21

Magaddal is legyél türelmes. Szeresd magad és ismerd meg magad. Kis önismeret nem árt.

Hát elég carságokon akadsz ki:D

Mikor párom is ilyen szoktam mondani ez semmi, betegségen lehet kiakadni vagy haláleseten, baleseten. Mert bármit lehet pótolni csak ÉLET-et nem.

19. riso
2012. okt. 26. 00:01

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, de ma estére el kell köszönnöm, reggel 5 kor ébresztő.

Jó éjt mindenkinek!

18. riso
2012. okt. 25. 23:57
Oké, igen hisztis h.picsa voltam, basszus érted, ok nélkül, volt hogy azon kiakadtam, hogy megnézi az emailjét, volt hogy azon, hogy miért beszél normális hangon a gyerekei anyjával és még sorolhatnám.A gyerekek szerettek minket (már ez nagy csoda,hogy elfogadtak minket), szerették egymást, ez a másik csoda.Nem tudom mi volt. Most csendben vagyok, nem szólok, ha keres beszélünk, és átlag 2-3 naponta találkozunk.Tudom megint HP vagyok, de annyira szeretnék bizonyítani, és megmutatni, hogy tudnám ezt máshogy is.Remélem eljön az én időm is. Most örülök, hogy van, hogy létezik, hogy egyáltalán találkozunk, és kapok tőle olyan érzéseket, amit szavakkal nem annyira lehet elmondani.A tettei bizonyítanak, a szeme nem hazudik.Remélem hogy ezzel, hogy felé mutatom a türelmemet, ezzel most bizonyítok. Azt már tudom, mit ne csináljak, se vele, se mással.
17. pirosbegre (válaszként erre: 15. - Riso)
2012. okt. 25. 23:50

Még mindíg nem egészen értem min hisztiztél, mi volt a cirkuszaid tárgya?

De egyébként leírtad, jódolgodban lettél "hisztis picsa" már bocsi.

Elsőre én is ezeket csináltam, ezért mondom miket ne tegyél:D

Kedves, aranyos legyél és ne kérj számon, ne számoltasd el semmivel. De ne legyél túl laza, érzéketlen.

Lefőképp a csapkodást, durcizást hagyd abba. Nem vagy ovis:D. Egy nő tudjon már disztingválni. Legalábbis egy okos nő. A hülye meg úgyis az marad. Csak okosan és ésszel. Úgy is lehet szeretni.

16. riso
2012. okt. 25. 23:45
Rosszul írtam a 14. bejegyzés végén, elismerést vártam, elszámolást és számonkérést kapott.
15. riso
2012. okt. 25. 23:43

Pirosbegre!


Milyen megoldást is említettél? :) a hisztire?

14. riso
2012. okt. 25. 23:42

Tök jó amit írtok, és sok erőt kapok belőle.

Hál istennek, azért mi még fogunk a hétvége előtt találkozni, mert hisz "járunk ":).Igen az ember sokszor akkor hiszi el, hogy elveszíthet valamit, amikor ..

Érdekes, mindig nyafogtam, hogy szeretlek, félek elveszítelek, de sose éreztem azt, mindig biztonságban hittem magam. És amikor kiderült hogy.. A világ összedőlt körülöttem.

Írtam neki egy levelet, egy hét után a szakítással és ott fogalmaztam meg helyesen, hogy:

"Igaz, hogy a csillagokat is lehoztam neked az égről, de egy igen komoly törvényszék elé voltál állítva".Vagyis, tényleg lestem a gondolatát is, de ezért elismerést, elszámolást, számonkéréseket kapott.

13. riso
2012. okt. 25. 23:36

Nem önostorozás, hanem önsajnálat, de az tud ám lenni nagyon.:)

Az önostorozás, megvolt az első héten, inkább nevezném, önismereti tréningnek, tudom hogy mik a gondok velem. Neki is van hibája nem is egy, de köztünk sose voltak olyan átlagos viták, hogy pénz, mosogatás, wc deszka stb.. Nekem ha nem tetszett valaki, akkor áradt belőlem a feszültség, társult mellé, beszólás, csapkodás meg ilyenek. :( Úristen, csoda, hogy eddig bírta ám.

2012. okt. 25. 23:36

"A szeretet hosszútűrő..."/1Kor.13/

Az ember türelmét két dolog teszi próbára:az idő,és az elhordozandó teher.A szeretet tud szenvedni és a szenvedésben nem türelmetlen,hanem türelmes.Tud szenvedni a nehézségek és az akadályok között,melyek a szeretet útjába kerülnek.a szeretet mindent remél,mindent hisz...//

-újra elő kellett vegyem ezt a könyvet,amiből kiragadtam ezt a részt,mert azt hiszem a válasz talán benne van,a forumot olvasva,szerintem nem kellene meggyorsítani a folyamatot,2 hét nem olyan hosszú idő.S közben ezer módja van arra,hogy figyelmesek legyünk avval akit szeretünk úgy,hogy közbe ne tűnjön úgy,mintha kétségbe lennénk esve,tekernénk utánna,vagy nem bírnánk ki azt a kis időt.Szerintem össze fog ez jönni!!

Úgyhogy fel a fejjel!Üdv,Moncsi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook