Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Osteoid osteoma műtét fórum

Osteoid osteoma műtét (beszélgetős fórum)


13. edek
2019. máj. 1. 14:30
A lányomnál tavaly nyár óta okozott problémát az osteoid osteoma.Múlt héten került sor a CT vezérelt műtétre. Van valakinek tapasztalata esetleg? Minimális fájdalmat érez még.Lehet műtét utáni fájdalom? Vagy nem volt tökéletes az eltávolítás? (ettől fél szegény). Van olyan aki egyből tünet/fájdalommentes volt?
12. Andesz75 (válaszként erre: 11. - Husi30)
2016. ápr. 22. 13:06

Nekem meg volt a ct és utána mondta a doki, hogy havonta csak kettő ilyet csinálnak mert nincs ct a kórházban és ezt az alatt csinálják. Így át kell majd szállítani mentővel a radiológiára és ott műtenek.

Téged ki műt, melyik kórházban csinálják?

11. Husi30
2016. ápr. 21. 17:20
Nekem ma mondtak hogy műtét. Nem kell több hónapot várni, csupán két hetet, míg a szükséges vizsgálatokat megcsináltatom. Es nem fizetős
10. Andesz75 (válaszként erre: 9. - Kuvlaoo)
2015. márc. 29. 16:23

Örülök hogy túl vagy rajta. Innentől kezdve már csak jobb lesz gondolom. Jobbulást!

(engem még mindig nem hívtak-lassan 4 éve várok az időpontra)

2015. márc. 29. 16:15
Túl vagyok a műtéten. 1 éjszaka után kivágtak a kórházból, merthogy az endoszkópos műtét nem nagy cucc. Hozzáteszem, hogy a fejem majd' szétmegy az osteoma helyén, az orromból pedig (jobboldalt-mivel itt cincálták ki egyben) folyik a vér és a genny. Ja és minden ellenkező híreszteléssel szemben: menzesz alatt is simán műtenek, altatás vagy érzéstelenítés: egyre megy.
8. Andesz75 (válaszként erre: 7. - Kuvlaoo)
2014. márc. 30. 19:23
Nekem mondod? :( Legalább nálad történik valami. Én csak várok és fájdalmam sem kicsi. Csak vége lesz egyszer.
2014. márc. 30. 18:51
Mert eddig csak arckoponya CT-t csináltak. Én nem is hittem volna, hogy egy ilyen kaliberű műtétnek egyáltalán neki mernének menni teljes agykoponya CT nélkül. Az lesz május 6-án, de ebbe a tehetetlenségbe és várakozásba nehéz belenyugodni.
6. Andesz75 (válaszként erre: 5. - Kuvlaoo)
2014. márc. 21. 08:25

Sajnálom ezt a huza-vonát. De az első CT-n nem látták, hogy más gond is van?

Nálam sajna változatlan a helyzet, 3,5 éve várok az időpontra.

2014. márc. 20. 20:43
Kiírtak március 8-ra az amerikai útra, aztán áttették március 10-re a fül orr gége klinikára a műtétet. Március 9-én az utolsó vizsgálaton úgy néz ki találtak még valamit, ami miatt !május 6-ra! kaptam időpontot újabb CT-re és lefújták a műtétet. :( Hiába mondtam a dokinak, hogy attól még a jelenlegi probléma nem szűnik meg, hogy még pluszba találtak valamit. :( Te hogy állsz?
4. Andesz75 (válaszként erre: 3. - Kuvlaoo)
2014. febr. 27. 08:14

Sajnálom. :( Ilyenről még nem is hallottam. Csak végtagokban olvastam ilyenről.

Én sem vagyok fizetős és ezt csak 1 helyen az Ortopédiai Klinikán csinálják, sehol máshol-amennyire én tudom. Te tudsz magánklinikát ahol ilyet csinálnak?

Neked is a rádiófrekvenciás műtét lesz?

2014. febr. 26. 20:01
Nekem a homlokomban van. Hozzánőve a homloklebenyhez. Az elmúlt fél év alatt 3 cm-t nőtt befelé. Lassan 4. hónapja állandó fájdalmaim vannak, mert már idült gyulladást (psnsinusitis) okozott az arcomban és egyéb nyalánkságokat (ciszták, polipok, miegymás), de még csak két hónapja várok, hogy műtéti időpontot mondjanak. Lehet,az a gond, hogy nem vagyok "fizetős" beteg. (Ha lenne több százezrem talonban, már túl is esnék rajta egy magánklinikán)
2014. jan. 6. 13:34
Úgy látom csak én várok erre a műtétre már jó ideje. Pedig sokaknak lehet hiszen hosszú a várakozási idő...
2012. okt. 25. 20:08

Sziasztok!

Volt már valakinek osteoid osteoma műtéte a lábán? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook