Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megtanultam hogy... fórum

Megtanultam hogy... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
737. 55Judit (válaszként erre: 736. - Globus)
ápr. 20. 17:16

🤣

Én mikor könyvet adtam kölcsön (2x), megbeszéltük hogy 1 hónap múlva vissza kell hozni. Nem hozták. Érte mentem.

736. globus (válaszként erre: 731. - Lolita2112)
ápr. 20. 17:14
Könyvet? :) 3 db könyvet vitt el egy ismerősünk, amikor babanézőbe jött. 34 évvel ezelőtt. Darabig próbáltam visszakérni, sógornőmmel küldje el, munkatársak voltak. Azt mondta, személyesen akarja elhozni. Harmadszorra azt üzente, hogy "ne foss, megkapod!" Még en lettem lehurrogva.
735. 55Judit
ápr. 20. 17:14
Vigyáznom kell magamra, mert senki nem teszi meg helyettem. Ez egy régi felismerés.
734. globus
ápr. 20. 17:09
...az én utam, problémám csak az enyém. Senki mást nem érdekel, még ha úgy mutatja, akkor sem. Így vagyunk összerakva.
733. Kajati
márc. 30. 11:45
nem mindig nekem kell keresnem az embereket.
márc. 29. 04:54
Ritka az igazi őszinte barát.
731. lolita2112 (válaszként erre: 730. - Tumbo2)
márc. 25. 01:18

igazad van!1szer egy jo ismerosomnek kedvenc konyvemet adtam kolcson es 1 ev utan ugy kellett visszakernem holott kb 400 meterre lakott csupan tolunk.


egyetertek veled!

730. tumbo2 (válaszként erre: 726. - Lolita2112)
márc. 24. 15:46
kölcsönt nem adunk,nem kérünk.Régimódi történet.
729. globus
márc. 24. 15:33

"Megtanultam, hogy senkit nem kényszeríthetek arra, hogy szeressen. A legtöbb, amit tehetek,


az az, hogy szerethető emberré válok.


Megtanultam, hogy bármennyit is törődöm másokkal, mindig lesznek olyanok,


akik ezt nem viszonozzák.


Megtanultam, hogy a bizalmat évekig is eltarthat felépíteni, de lerombolható másodpercek alatt.


Megtanultam, hogy időnként még a legközelebbi barátaim is tudnak fájdalmat okozni nekem, és jobb, ha megbocsátok nekik ezért.


Megtanultam, hogy hosszú idő és sok munka szükséges ahhoz, hogy olyan emberré váljak, amilyenné szeretnék.


Megtanultam, hogy soha nem érdemes egy bocsánatkérést tönkretenni egy kifogással.


Megtanultam, hogy egy pillanat alatt csinálhatok olyat, ami miatt egész hátralévő életemben összeszorul a szívem.


Megtanultam, hogy előbb én határozom meg a szokásaimat, majd azok határoznak meg engem.


Megtanultam, hogy mindig felelős vagyok azért, amit mondok vagy cselekszem, függetlenül attól, hogy hogyan érzem magam.


Megtanultam, hogy nem számít, mennyire forró és izgalmas egy kapcsolat az elején, a szenvedély egy idő után lecsendesedik, és jó, ha más is összeköti a két embert.


Megtanultam, hogy az igazán fontos eredményeket nem lehet pénzben mérni.


Megtanultam, hogy ideges lehetek,


de kegyetlen soha.


Megtanultam, hogy az igaz barátság akkor is képes tovább mélyülni, ha két ember fizikailag messze van egymástól. És ez így van az igaz szerelemmel is.


Megtanultam, hogy a bölcsesség nem attól függ, hogy hány születésnapot élt meg valaki, hanem attól, hogy mit kezdett az átélt tapasztalataival.


Megtanultam, hogy nem számít, mennyre törtem össze, a világ mindig tovább halad.


Megtanultam, hogy két ember láthatja a szemeivel akár teljesen ugyanazt, mégis máshogy fogják értelmezni azt.


Megtanultam, hogy nehéz meghúzni a határt, hogy kedves maradjak és ne sértsem meg mások érzéseit, ugyanakkor kiálljak a saját véleményem mellett, és ne adjam fel önmagam.


Megtanultam, hogy a falon bekeretezett oklevelek nem jelentik azt, hogy a gazdáik emberségből is kiválóak.


Megtanultam, hogy bármilyen gyengének vagy szegénynek is érzem magam, ha egy szerettemnek szüksége van rám, mindig megtalálom a módját, hogy segítsek neki.


Megtanultam, hogy nem az a gazdag ember, akinek sok mindene van, hanem az, akinek kevés dologra van szüksége.


Megtanultam, hogy az emberek elfelejtik, amit mondok nekik, és elfelejtik, amit teszek, de azt soha nem felejtik el, hogy milyen érzést keltettem bennük.


Megtanultam, hogy nem elég, hogy mások nekem megbocsássanak, boldog életem csak akkor lesz, ha én is megbocsátok magamnak – és másoknak.


Megtanultam, hogy egy gyermeket soha nem szabad megfosztani az álmaitól, mert akkor felnőttként borzalmas élete lesz.


Megtanultam, hogy a család nem feltétlenül biológiai köteléket jelent.


Megtanultam, hogy a szeretteimtől mindig szeretetteljes szavakkal köszönjek el. Lehet, hogy akkor látom őket utoljára.


Megtanultam, hogy még nagyon sokáig bírom azután, hogy azt érzem, nem megy tovább.


Megtanultam, hogy nem az számít, milyen tárgyakat birtokolok, hanem az, hogy milyen emberek részei az életemnek.


Megtanultam, hogy a múltam és a körülményeim befolyásolják ugyan, hogy ki vagyok most, de hogy kivé válok, az már a saját felelősségem".

728. globus
márc. 24. 10:53
... mindenki segítsége csak esetleges. Magamra számíthatok.
febr. 13. 16:30
mindig csak előre kell nézni!!
dec. 23. 10:14
nem adjak kolcson semmit!
725. Gretaa
2023. okt. 16. 20:34
..a türelem fontos.
2023. okt. 1. 18:59
,,,nem kapkodunk,,beáll a derék ,oszt bachatom🙆
723. globus
2023. okt. 1. 18:55
...ebbe a h.lye pizzasütő tepsibe sütőpapírt kell tenni
722. andilaci (válaszként erre: 721. - Főnix3)
2023. szept. 18. 18:56
igy igy!!!
721. Főnix3
2023. jún. 10. 22:08
...az orgazmushoz, jobb egy finom partner. ;) vagy egy vad.
720. Gretaa
2023. jún. 10. 22:03
..egy picit még várni kell.
2023. máj. 21. 13:24
várni kell a pillanatot
2023. máj. 21. 03:51
a hibaimbol kell tanulni.
717. Kajati
2023. ápr. 23. 15:05
Jobb csendben maradni,és végezni a munkám.
716. Helenka
2021. nov. 23. 19:21
soha ne mondjam, hogy soha...
715. Gretaa
2021. jún. 26. 12:40
...amit ma megtehetek,tényleg ne halasszam holnapra.
714. ildi992
2020. júl. 27. 11:28
Sok a megmondó ember, aki mindig mindenkinél mindent jobban tud. Na ők a látszatemberek, akik pont az ellentétjük annak amit mutatnak. Gyáva férgek valójában.
2020. júl. 26. 22:31
Aki örökre hülye akar lenni, az örökre hülye is marad!
712. ildi992
2020. júl. 26. 22:18
Hallgassak magamra, ne mások jóindulatára a békesség kedvéért. Jobb békességben lenni, ezért feladtam sokszor az elképzeléseimet, Na ezt nem szabad. Megértettem a mondást. A pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve!
711. Kajati
2020. júl. 14. 18:06
Tőbbé ne tegyek olyat ami miatt utálni fogom magam
710. timycat
2020. júl. 14. 01:04
Ne keressek értelmet ott ahol nincs.
709. Gretaa
2020. júl. 14. 00:41
...van amihez kis idő kell.
708. Lávli*
2020. jún. 21. 07:13
Az végzetes hiba, hogy "nekem úgy jó, ahogy neked jó".
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook