Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok mondani olyan helyet vagy szállást 3-4 napra, ahol egy 5 és 7 éves gyerek is jól érezheti magát Zalában, Somogyban és Baranyában? fórum

Tudtok mondani olyan helyet vagy szállást 3-4 napra, ahol egy 5 és 7 éves gyerek is jól érezheti magát Zalában, Somogyban és Baranyában? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 24. 13:14
Esetleg Bonyhád... Még nem voltam ott, csak tervezem.
8. tigris0430 (válaszként erre: 1. - B339982fee)
2012. okt. 24. 13:13

Tudom nem ebbe a 3 megyébe van de Bűkkfürdőn a Hotel Piroskát nagyon tudom ajánlani!!

nekem 3-4 éves volt a lányom de nagyon jól éreztük magunkat.

ár nagyon jó van egy nagyon jól felszerelt játszószoba sok sok játékkal. kint van játszótér a hotelnek tranbulin, hinták, csúzda stb. külön van gyermek élménymedence keress rá szerintem megéri bár mi sokat voltunka felnőtt medencébe a gyerekkel úszógumival és élvezte a nagy élménymedencét is.

remélem tudtam segíteni.

Legutobb Pécsen a hotel Milleniumba voltunk az nem tetszett semmi gyerekbarát nincs benne, 4 csillagos volt de nem volt jó.

Amit még tudok nagyon ajánlani Siófokon a Hotel Piknik-et az is nagyon jó ott is voltunk nyáron az is nagyon gyerekbarát, és olcsó.

Siófokon vana Hotel Magistern is az se rossz de mi ott télen voltunk játszószoba fütetlen volt, meg nekem túl régimódi. de a wellness részleg jó volt.

A többit nem irom mert még messzebb vannak :)

Lényegében ezt a 2 helyet merem nyugodt szivvel ajánlani

Bűkkfürdő hotel piroska

és

Siófokon a Piknik hotelt

2012. okt. 24. 13:11
www.katica tanya.hu/
2012. okt. 24. 13:10

Én csak programot tudok ajánlani Somogyban. Patca ott van egy tanya, ahol van csúszdapark (beltéri) éa játszóházak. kaposvártól kb 10km-re van és nagyon olcsó a belépő egész napra, illetve az éttermi rész is olcsó.

A játszóház 3 korcsoport számára érhetőek el (3-6) 6-12 és 12 évtől (150cm-) ez a rész a felnőtt is.

Naggggyon jó. A szúszdák is fantasztikusak. Hullám, szabadeséses nagy és szabadeséses kicsi, ahoa lasztikba érkezel. Ja és van egy játszóház bölcsiseknek is.

Tanyasi állatok (ló, lúd, galambok, nyúlak-állatsimogató, sertések....).

Kötélpálya, lovaglási lehetőség + díjért.

2012. okt. 24. 13:09
Mi évente egyszer hévíz mellett a club dobogómajorban töltünk egy hetet, van medence, állatok, játszóház,és sok minden programlehetőség a környéken.
2012. okt. 24. 13:07
Katica tanya, Kaposvár közelében.
2012. okt. 24. 13:02

Kolping Hotel Alsópáhok:

Gyerek"megőrző", játszótér, programlehetőségek.

Csak drága...

2012. okt. 24. 12:50
Szóval ilyen gyerekbarát.
2012. okt. 24. 12:50
Tudtok-e nekem mondani, olyan helyet, szállást 3-4 napra ahol egy 5 és 7 éves gyerek is jól érzi magát Zalába, Somogyba, Baranyába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook