Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
49785. 9c81d48cc9
2014. máj. 12. 12:44
sziasztok! kepzeljetek, a multhet teljesen mozgasmentes volt, es a sulycsokkene beindult! egesz heten jo voltam, csak tegnap ettem 3 utan 3-as kodu par falatot. aztan nem birtam varni maig, megmertem magam, es masfel kiloval kevesebbet mutatott a merleg! :) Remelem, hogy beindul mar vegre, es ez is motival majd... mindenesetre nem lustulok el, matol ismet napi 2 torna. :)
49784. Mókikaaa
2014. máj. 11. 22:55

Sziasztok!

Nagy elhatározás után bele vágtam a fogyókúrába... Motíváció az meg van, elmondhatom magamról, hogy kitartó is lettem az utóbi másfél évben. Viszont úgy érzem kéne egy-két személy akivel tudok erről beszélni támogatást ad. Mert a párom támogat meg lehet vele ilyen dolgokról beszélni, de az más ha az ember olyannal beszéli meg a dolgait aki hasonló helyzetben van. 91,4 kg vagyok cél 20-25 kg mínusz. Tudom, hogy ez sok, de én úgy gondolom a dolgok fejben dölnek el. Nos én most a kód figyelős életmod változtatást választottam Norbi kaját nem tudok venni, ezért maradt hogy én oldom meg az étrendem. Meg persze a mozgás duci tréning az jöhet.. Remélem rátalálok 1-2 fogyni vágyó emberre akivel tudjuk egymást segíteni és megbeszélni golgokat. köszönöm sziasztok

49783. rlaci89
2014. máj. 9. 20:46
udv mindenkinek. az volna a kérdésem, hogy milyen az update napi full menu. 110 kiló vagyok, mennyire lenne elég , mivel lehet egészíteni, ha kell, illetve ízre milyen ? elöre is köszönöm . esetleg mas cég szoba ilyet?
49782. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49781. - C306628484)
2014. máj. 7. 18:30
sajnos nem tudok boltrol angliaban, de bizom benne, hogy lesz. jo lenne kajakat is hazhoz rendelni. most megtehetnrm mar anyagilag, csak lehetosegem nincs ra... en a webshopbol rendeltem es osztoztam a dijon itteni magyarokkal, igy csak a hatmadat kellett kifizetnem, ugy meg nem volt sok annyira. juliusban koltozom vissza angliaba es feled fogok menni kocsival. :) a foton gondolkodtam en is mar, bar mar 6 heten tul vagyok, meg mindig nem keso elkezdeni. centizgetni is akarok, mert ott van valtozas, az is motival. a kajaval nincs gondom, regen is sokkal jobban ereztem magam zsiros es sos kajak nelkul. :) mire koltozok, szeretnek olyan kondiban lenni, hogy konditerembe tudjak menni. tervezem a szemelyi edzot is, akkor nem tudom ellazsalni a dolgokat. komolyan gondolom ezt az egeszet, ugyhogy kitartok, bar ma nem tornaztam, mert tul sok dolgom volt. holnap bepotolom. :)
49781. c306628484 (válaszként erre: 49776. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 16:58

Megkérdezhetem hogyan sikerült Update kajcsikhoz jutnod? Mert az otthni webshopbol én is neztem, hogy lehet ide is rendelni, de csak a postaköltség majd 6000 ft és akkor még nem vettem semmit.

Lattam, hogy hamarosan lesz Angliaban is update bolt, de ugy tudom meg nem nyitott meg. Vagy csak rosszul tudom?

49780. c306628484 (válaszként erre: 49776. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 16:54
Érdemes csinálni egy fényképet most, hogy elkezded az életmodváltást és havonta csinalni ujabbakat, hogy lásd, jol csinalod-e. Nagyon motiválo tud lenni! ;)
49779. c306628484 (válaszként erre: 49777. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 16:51
Én Birmingham alatt élek egy kis városban. Nagyon szeretek itt élni :)
49778. c306628484 (válaszként erre: 49776. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 16:50
Sok sikert és kitartást kivánok neked! Update kajcsikkal nem lesz nehez betartani a lowcarb életmodot ne aggodj. norbiék mindig olyan finomakat esznek ;)
49777. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49775. - C306628484)
2014. máj. 7. 16:48
kb igy nezek ki en is egyebkent. :) merrefele elsz?
49776. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49775. - C306628484)
2014. máj. 7. 16:47
ebben teljesen igazad van, hogy nem a kilok szamitanak, de azert az embernek egy ido utan kell a visszajelzes a merlegtol is. nem adom fel, mert komolyan rlszantam magam, csak ez igy nem termeszetes szamomra, ezert kertem toletek tanacsot. jelenleg egyebkent irorszagban elek egy pici kis faluban, a "nagyvaros" is csak egy nagyobb falu, ezert is keves az esely masra, mint a tornara. de csinalom, folytatom. igyekszem tobbet inni napkozben, hatha ez is sokat befolyasol, tobbet, mint regen. remelem, hogy a torna megteszi a hatasat, es valoban szepen alakul majd minden, nem csak a hasam. tudom, ido es kitartas kerdese... :)
49775. c306628484 (válaszként erre: 49774. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 15:56

Én is kint élek itt Angliaban. Itt semmlehetetlen a fogyás én is szépen formálodom. Ne aggodj izomra szükség vana gyors anyagcseréhez és a szép formákhoz. Genetikailag lehetetlen hogy egy nő bodibuilder izomzatu legyen sima tornaval. Hacsak nem szed tabletta formájában férfi hormont és más vegyszereket. Én kardiozok és sulyzos es

Dzéseket is végzek, mégis jobb formaban vagyok amikor még féltem a sulyoktol és a kardio gyakorlatoktol. Kukkants a profil fotomra most itt tartok. Én zsirbol akarok fogyni, és az izom által formálodni. Ugyan én nem kifejezettem update szerint élek, azért sok receptet csinálok Réka Alakreform magazinjábol is. Igyekszem lowcarb modon étkezni. Ha gondolod kukkants be a naplomba, hogy én hogyan csinálom. Lassan mennek le a kilok, de nekem nem is az fo tos mit mutat a mérleg, hanem mit mutatnak a centik, és az sokszor megdöbbentő

49774. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49770. - C306628484)
2014. máj. 7. 15:44
ahol lakom, ott nem igazan van lehetoseg masra, mint a tornara. gondolod, hogy masikat kene esetleg valasztanom, ami jobban megterhelne a szervezetemet, hogy tobb kaloriat egessek el vele? vagy legyen rendszeres a napi 2 alkalom? de akkor pont azt ernem el, hogy izmosodnek a fogyas helyett. egyebkent mas nem latja meg mindig, hogy fogytam, ami szinten eleg nagy csalodas. :(
49773. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49769. - Csorenehomororsi)
2014. máj. 7. 15:43

mikor regen olyan sokat fogytam, akkor meg ennel is kevesebbet ittam, es peregtek le a kilok rendesen, heti 1 minden heten. most tobbet iszok, es mivel csak most tudtam vegre ide kulfoldre lisztet es tesztat hozatni, igy maris lottek a bunozesnek! :)

A receptet megkoszonnem, holnap akar ki is probalom, lesz ra idom, hogy sussek.


lehet, hogy az a baj, hogy teat iszom elsosorban? sajnos a viztol oklendezem, neha citromot facsarok bele, de keptelen vagyok tul sokat inni egy nap, estetol reggelig viszont bepotlom, ami tudom, hogy nem ugyanaz, de azert tobb a semminel...

49772. c306628484 (válaszként erre: 49767. - Zsuzsanna99)
2014. máj. 7. 12:49
Az 1 kilos fogyasod egy het alatt a lehető legjobb! Ha ennél többet fogynál egy het alatt akkor az mar nem a zsirbol menne le, hanem az izombol, amire viszont szükség van a csinos formához és a gyors anyagcseréhez!
49771. c306628484 (válaszként erre: 49767. - Zsuzsanna99)
2014. máj. 7. 12:48
Szabad kávét inni a ennyiben azt cukor nelkul iszod. ;)
49770. c306628484 (válaszként erre: 49768. - 9c81d48cc9)
2014. máj. 7. 12:47
Az előtte szolo, jol irja, iszol-e eleget? Mert ha nem iszol legalabb napi 3 liter vizet a zsirraktaraid nem tudnak felszabadulni. A mozgasd semmikepp ne hagyd abba inkabb emelj a terhelésen, vagy több kardio mozgast csinalj, az égeti a zsirt. Ne valoszinü, hogy az izmosodas miatt nem mennek le a kilok. Mert 1 kg izmot felszedni hosszu honapok alatt lehet nagyon kemény sulyzos edzésekkel, főleg egy nőnek.
2014. máj. 7. 12:30

Szia!iszlo eleget,h kimosd a salakanyagot?

A torna miatt lehet egyebkent,tudod az izom nehezebb mint a zsir.

Fel ne add!!!!!!

Max egy hobapi habirod ne merlegelj,inkabb a tukrot es a ruhakat hasznald mercenek.:-)

Meg a kornyezet ugyis visszajelez.

A bunozessel viszont cugyazz,hiaba ritka,bebolonditja a vercukorszintedet.

Suss inkabb update sutit.

Van egy mikros suti receptem,mini kuglof,3 perc alatt kesz.ha eedekel bemasolom.

Vagy sult alma fahejjal!!!

Kitartas!!!!!!!!!

Addig vagy legyozhetetlen,amig fel nem adod!!!!!

Nekem ez a mottom!!!!!!!!!!!:-))))))))(

49768. 9c81d48cc9
2014. máj. 7. 10:30
sziasztok. surgos segitsegre van szuksegem, mert kezdek ketsegbe esni. kg 20-25 kg tulsuly van rajtam. 6 hete elek az update szerint, csak 1-es kodu alapanyagokat hasznalok fozeshez, vegre sikerult rendelnem lisztet es tesztat is, szoval ez a resze rendben van. heti 1x eszem par szem kekszet vagy 1 adag fagyit, mindig csak delelott, es nem minden heten, szoval a bunozes is belefer. heti atlag 4x tornazok a 40 perces duci treningre, van, hogy napi 2x is. viszont az elmult 6 hetben csak kb 3 kilot fogytam! a sulyom folyamatosan inhadozik, de ennel jobb eredmenyt nem ertem meg el 1x sem. mindig ugyanugy merlegelek, ugyanabban a naps akban, szoval ez sem befolyasolhatja a sulyomat. regen ezzel a modszerrel kb 25-30 kilot lefogytam, szoval nem uj szamomra, viszont ilyen meg nem volt. az oke, hogy stagnal az ember sulya, meg nehezen indul be a fogyas, de a hasamon pl lathato mar az eredmeny, a mellemen is tapasztalom, az eronletem is sokkal jobb, ha kimarad a mozgas, hianyzik. mit gondoltok, mi lehet a gond? hagyjam a tornat kis idore, hatha ezert nem vltozik a sulyom? elnezest kerek a hosszu bejegyzes miatt, de kezdek egyre inkabb motivalatlan lenni, ugy erzem, hiaba szabtam el magam, hiaba erzem jol magam az etrenddel, megsem jo most ezt csinalnom. minden tanacsot, eszrevetelt, segitseget orommel fogadok!
2014. márc. 19. 19:23
A tapasztaltabbakat kérdezem, hogy szabad-e kávét inni Norbi update menü mellé /rendelem/ és tényleg nem javasolt-e a piros alma. Egy hete hozatom a menüt és még csak 1 kilót fogytam
49766. 5c0313b0fc (válaszként erre: 49764. - Szeepyke)
2014. márc. 13. 08:36

Bocsi, hogy beledumálok!

Nem kell ahhoz kutatónak és egyéb táplálkozás-tudornak lenni, hogy tudjunk róla: minden, amit nem a természetből (kertből, stb.) mi magunk szedünk fel, hanem "gyári készítmény", tartalmaz olyan adalékanyagot, tartósítószert, és egyéb kiegészítőket, amelyekkel bizony a vesének, májnak és egyéb emésztőszerveknek meg kell küzdeniük!!!


Egyébként én is norbi-kódok szerinti besorolást figyelem, az alapján eszem-nem eszem a nap különböző időpontjaiban az egyes kajákat. De nem fogyókúrás módszerrel, tehát én ha minimális mértékben is, de megeszem a 3-as kóddal besoroltakat is.

Persze aki izom-építésre használja, teheti, csak ne gondolja azt, hogy a szervezete ezt valami módon nem látja kárát.

49765. szeepyke (válaszként erre: 49761. - Puncska)
2014. márc. 12. 23:49
Kedves Puncska. A protein, azaz fehérje aminosav. Az izmok aminosavakból épülnek fel. Edzéskor az izomrostok megsérülnek, ezeket kell táplálni közvetlenül edzés után, amihez szükséges a shake. Az edzés "után" eléggé szubjektív. De a gyakorlatok végeztével kb. 1 órán belül érdemes bevinni adott arányban szükséges mennyiséget. Ilyenkor a szervezeted olyan mint a szivacs. Nőként különösen oda kell figyelni a megfelelő és arányos szénhidrát bevitelre, mert építő jellegű. kvázi ami kell attól szép formás és izmos leszel, ami pedig nem kell a szervezetnek, rakódik. Ezt mindenkinek érdemes saját magának kitapasztalnia.
49764. szeepyke (válaszként erre: 49762. - Mokusbeka)
2014. márc. 12. 23:44
Te biztosan valami kutató vagy, meg egyben táplálkozás tanácsadó, ha ilyen "pontosan" tudod, hogy nem tesznek jót a vesének! :)))
49763. Puncska (válaszként erre: 49762. - Mokusbeka)
2014. márc. 5. 09:08
a túlzott fehérje fogyasztás ártalmas, de ha figyeled, hogy a napi szükségleteden belül maradj, akkor nem lesz baj. nehéz csupán élelmiszerekből összeszedni a testsúlyodhoz megfelelő mennyiséget, így szerintem ezek a shake-ek nagyon jó kis kiegészítők, ha nem viszi az ember túlzásba.
49762. mokusbeka (válaszként erre: 49761. - Puncska)
2014. márc. 4. 21:36
edzéshez tuti jó, csak én félek tőlük, mert nem tesznek jót a vesének...
49761. Puncska (válaszként erre: 49760. - Mokusbeka)
2014. márc. 4. 21:27
Protein shake-en gondolkodtam. Van, ami zsírmentes, cukormentes, 26g protein, 2.5deci 175 kcal. Teljesen jo. Ugy olvastam edzes utan fel oraval ajanlott elfogyasztani, hogy a protein megtartsa az izmokat
49760. mokusbeka (válaszként erre: 49759. - Puncska)
2014. márc. 4. 16:16
l carnitinnal könnyebb az edzés, nem tudom, ismered-e. én amióta súlyokkal edzek, nagyon sokat számít...segíti a zsírégetést és jól feltuningol. én -11 kilonál tartok, de most lesz egykisebb műtétem, ami után hormonokat kell szednem akár életem végéig, úgyhogy nagyon félek, h hízni fogok a gyógyszer vízvisszatartása és étvágynövelése miatt. De hát majd próbálok még többet edzeni...meglátjuk, mi lesz
49759. Puncska
2014. márc. 4. 15:26
Sziasztok! Régen írtam, ennek meg van az oka. Zűrzavaros időszakom volt mostanában, nem tudtam kellő figyelmet fordítani azokra a dolgokra, amikre szerettem volna. Meg is lett az eredménye, 8.5kg-t híztam, nem csoda, sokat ettem mostanában, nem fogtam vissza magam. Egy hete viszont elkezdtem edzőterembe járni, heti 2x megyek, remélem formásít rajtam valamit. Ti hogy vagytok?
2014. febr. 28. 05:43
Hello!a Norbi liszt mar a bekevert ezt rgy az egyben hasznslhatod ugy mint a feheret,regebbrol meg vsn a mastermix ami egy rostkeverek ezt kell fele fele aranyban keverni feher liszttel.
49757. Iculi71
2014. febr. 27. 20:31
Köszi a válaszaitokat..... kipróbálom, remélem nem a kukában köt majd ki.
49756. mokusbeka (válaszként erre: 49754. - Iculi71)
2014. febr. 26. 15:34
fú, nem tudom, már nem emlékszem, nekem a boltban mondták, h melyik milyen...ha nagyon szar, tegyél hozzá sima lisztet,,,ha akkor is szart, tényleg dobd ki...passsz
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook