Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a legkellemesebb/legkellemetlenebb meglepetés/ajándék amit kaptatok? fórum

Mi a legkellemesebb/legkellemetlenebb meglepetés/ajándék amit kaptatok? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 24. 08:22

kedves ajándék több volt:a legelső,amitől sírásig meghatódtam,kb 10éves koromban a barátnőm megvette nekem a Képes biblia gyerekeknek c.könyvet,nagy vastag könyv,gyönyörű rajzokkal.Biztos a szülei adtak rá pénzt,nagyon kedves emberek voltak.Sírtam az örömtől:)


Az első ajándék,amit visszaadtam,mert egyszerűen hülyén éreztem magam tőle,a kezembe sem tudtam venni:egy karakterbaba,kb 23 évesen,exanyóstól.egy kisfiúbaba,aki fintorogva ásított.Viszolyogtatott.

2012. okt. 23. 18:49

Egyik nap a páromtól kaptam kb 40 szál piros tulipánt ! Csak különböző szüli-névnapokra kaptam virágot,pesig sokszor elmondtam, hogy a spontán egy szál virág milyen jól esik egy nőnek.Mostanában emlegettem, hogy a tulipán csak úgy mutat, ha legalább egy vödör tele van vele.

Hatvan éves vagyok, harminc éve ismerjük egymást, most nyáron kaptam az említett tulipántengert.

8. 298b15dfdd (válaszként erre: 5. - 14d5e9b9a1)
2012. okt. 23. 15:26
Bocsi, olyan szó,hogy felmentség nincs!
7. kisj (válaszként erre: 5. - 14d5e9b9a1)
2012. okt. 23. 15:24
felmentés, vagy csak simán mentség
2012. okt. 23. 15:11
3 évvel ezelőtt kaptam a páromtól egy gyönyörű, kicsi palotapincsit. Imádom.
5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2012. okt. 23. 14:21
Bocsi, hogy megkérdezem, de attól, hogy szültél egy gyereket, az már felmentség, hogy kövér legyél? Ráadásul 2 éves volt már, azt írod!
2012. okt. 23. 13:46
Mikor a fiam született egy hatalmas csokor rózsa várt otthon,apámtól kaptam...
2012. okt. 23. 13:42

A f.szk.lap nevelőapám lotyójától kaptam néhány éve egy hatalmas méretű pólót, célzásképpen a túlsúlyom miatt. A képembe is mondta, hogy kövér vagyok... :@ Mondom neki, nem zavar, hogy szültem egy gyereket (talán két éves múlt akkor a fiam), erre ő: "mikor volt már az?"

:@@@


Mostanában kaptam a páromtól egy szép könyvet, amiből rajztudásomat fejleszthetem, és kaptam tőle egy csomó cserepes virágot is. ♥

2012. okt. 23. 13:36
A fiam születésére: semmit :(
2012. okt. 23. 13:28
Kitől, és milyen alkalomból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook