Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől volt ilyen rövid a menstruációm? fórum

Mitől volt ilyen rövid a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


16. fff040f797 (válaszként erre: 14. - Gubaj05)
2012. okt. 24. 13:44
Hát mellfeszülésem nincs,de hasfájás ami gyomornál is néha,mint éhes lennék,és alul is.A fejfájás pedig,már mindennapos. :) A mellem néha olyan,mint peteéréskor,hogy néha fájdogál,de nem sokáig. Köszi,hogy írtál. :) De am neked is,megjött? Vagyis volt ilyen kisebb vérzésed...nekem a tünetek ez a bizonyos mensi abbamaradása után kezdődtek. Hányinger nincs.
2012. okt. 23. 11:57
Hát mellfeszülésem nincs,de hasfájás ami gyomornál is néha,mint éhes lennék,és alul is.A fejfájás pedig,már mindennapos. :) A mellem néha olyan,mint peteéréskor,hogy néha fájdogál,de nem sokáig. Holnap csinálok tesztet,mert ma a férjecském itthon van és nem akarom,hogy csalódjon,ha nem úgy alakul.Titokban am is jobb,nagyobb lesz a meglepi :P .Köszi,hogy írtál. :) De am neked is,megjött? Vagyis volt ilyen kisebb vérzésed...nekem a tünetek ez a bizonyos mensi abbamaradása után kezdődtek. Hányinger nincs,csak gyomorsav,ami már nem csak kaja után van.
2012. okt. 22. 23:19

Szia, ne akarok hiú ábrándokat kelteni de nekem pont ilyen volt amikor kiderült, hogy a babócám hasamban van. Azért csináltam tesztet mert nem szüntek a tünetek mint pl mellfeszülés, hasfájás.

Előtte sose hallottam beágyazódás vérzésről :)

2012. okt. 22. 22:53
Köszike a drukkot!! :)))
2012. okt. 22. 22:53
előtte is így ingadozott...36,7-37,4 között :)
11. mkriszti81 (válaszként erre: 10. - Fff040f797)
2012. okt. 22. 22:51

ebből nem látszik, mennyi volt előtte, de ha 37 felett (ami látszik), akkor végülis lejjebb esett mensikor abban a pár napban...


nem tudom... de drukkolok! :)

10. fff040f797 (válaszként erre: 9. - Mkriszti81)
2012. okt. 22. 22:42

Igen,mérem itt van be is illesztem.

[link]


Nem késik,vagyis késett 2 napot,de utána elkezdtem barnázni,majd egy nap kevés vérzés de nem azaz erős piros szín.

Igazad van,holnap vagy holnap után ha dolgozik a párom akk csinálok,hogy ne tudja,nehogy beleélje magát. :)

9. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Fff040f797)
2012. okt. 22. 22:37

akár az is lehetett...

Azt írtad, méred a hődet? Ha az még mindig fent van, akkor nagyon esélyes a baba... hány napja késik?

Azért csak csinálnék tesztet... még mindig jobb negatívat tesztelni, mint napokon át stresszben lenni, hogy mi van, nem? És az a babának se használ, ha netán ott van!

2012. okt. 22. 22:32
Köszönöm a válaszokat amúgy. :)
2012. okt. 22. 22:30
Egy kérdés lehet butaság. :) Lehetett ez késői beágyazódás? És ez nem vérzés volt,hanem az? Vagy ez lehetetlen?
6. timycat (válaszként erre: 5. - Fff040f797)
2012. okt. 22. 22:30
akkor tesztelj, ha eddig nem volt ilyen
2012. okt. 22. 22:28
A hőm le szokott esni,most az sem.A folyás elmúlik,most az se.Viszont itt a bibi,hogy "megjött" vagy mi volt ez. És általában 5 napos.
2012. okt. 22. 22:28

Tesztet még nem csináltam,a párom is nagyon szeretné már a babát.És eddig 7 hónapja semmi,viszont minden hónapban vettünk tesztet és negatív.

Voltaképp nemmerem,mert ő ígyis úgyis megtudná ha vennék,és se őt se magamat nem akarom megint hiú ábrándokba kergetni.

Ezért írok,keresgélek,hátha találok olyanokat akik jártak így. :)

Kedves Timycat...nekem eddig nemvolt ilyen azért írtam.

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fff040f797)
2012. okt. 22. 22:25

Hát ha babára vársz akkor drukkolok!


De egyébként leírtad egy átlagos menzeszemet a hasmenés kivételével.

2012. okt. 22. 22:24
Teszt??
2012. okt. 22. 22:22

Sziasztok.

3 napig tartott a mensim.Ami inkább csak 1 nap volt az a pirosas dolog,a másik kettő barnás krémes volt.Elmúlt szerdán.Csütörtökön kezdődött a fejfájás,néha hasszurka de nagyon enyhén(alig alig érzem meg), szombaton volt a bugyimon 2 barna pötty de ilyen krémeses,rózsaszínes,pedig már 3 napja elmúlt a mensi. Csütörtökön és ma is hasmenés.Nemvagyok beteg,nemfáztam fel.A nyákom nemmúlt el,tojásfehérjés,krémes de nem sok. Ez mensi alatt is volt,ahogy írtam .:) Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook