Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől vizelek ennyire sűrűn? fórum

Mitől vizelek ennyire sűrűn? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 25. 13:31
idegeskedes is okozhatja
2012. okt. 23. 07:54
Igen elég sokat iszom, de régen is ennyit ittam mégse volt ez.
2012. okt. 22. 21:54
Sok folyadékot fogyasztasz?
2012. okt. 22. 21:34
Nem fáj semmim, nem csíp. Tudomásom szerint cukorbeteg sem vagyok.
2012. okt. 22. 21:31

Nekem is gyanús...Főleg fiataloknál jellemző tünet a sok ivás és gyakori bő pisilés. Felfázásnak általában fájdalom a kísérő tünete.

Dokinak jelezd és megnézik a vércukrot és vizeletet is. Ha az, akkor nem szabad elhanyagolni.

7. Mylady15 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2012. okt. 22. 21:30

Ez nem lehet felfázástól, mert akkor alhasi fájdalmaid is lennének és pár csepp jönne csak!

Szerintem valami betegséged van, ami okozza ezt a kellemetlen tünetet. Hogy mi, nem érdemes találgatni, azt javaslom mielőbb keresd meg a háziorvost és meglátod egy-kettőre rendbe fogsz jönni!

2012. okt. 22. 21:28
Idült hólyaghurut? Nem csíp?
2012. okt. 22. 21:27

Nem vagy cukorbeteg? Ők rengeteget isznak és pisilnek is....

Érdemes lenne megnézetned.

Ha nem vagy,próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát.

Kitisztítja a húgyutakat,ha esetleg elkaptál valamit,és amiatt kellene sokat wc re járnod.

Sok sikert!!

2012. okt. 22. 21:27
Nem ártana egy vizelet vizsgálat. Nem írtad, hogy ez mióta tart. Nem árt az okát kideríteni. Pl. cukorbetegség egyik tünete is lehet.
2012. okt. 22. 21:25
....de már lassan egy hónapja? (Mindig jól felvagyok öltözve.)
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2012. okt. 22. 21:24
Attól, mert nem hiszed, még fel lehetsz fázva :(
2012. okt. 22. 21:22
Kicsit ciki erről írnom de már nagyon zavar! Állandóan pisilnem kell! Épp hogy WC-n voltam eltelik egy 5 perc és már megint kell! Olvasgattam erről itt-ott és a terhes nők írtak ilyeneket annyi különbséggel, hogy nekik pár csepp jön, de nekem nem. Nekem rendesen minden alkalommal! Nem hiszem, hogy fel vagyok fázva. Vizet sokat iszom, de régen is ennyit ittam mégse tapasztaltam ezt. Valaki mondjon valamit mert megőrülök! Normálisan aludni sem tudok felkelek vagy 3x + lefekvés előtt + lefekvés után. Régen ittam zöld teát kb. naponta egy csészét de már ezt sem merem inni mert akkor még gyakoribban kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook