Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
309. elemző (válaszként erre: 308. - Dumboci)
2021. márc. 30. 15:59
Szívesen.
308. dumboci
2021. márc. 30. 14:36
Nagyon szépen köszönöm!
307. elemző
2021. márc. 30. 12:12
Szia! Megszünt az A-Beta-CarE forgalmazása.A béta karotin, szelén és E vitamin voltak a fő hatóanyagai, amik a Dailyben megtalálhatók.Az Ivisionban is van béta karotin és E vitamin.
306. dumboci
2021. márc. 30. 11:21
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni, A-Beta-Care-t szerettem volna rendelni, de úgy látom már nem gyártják. Miért? Mi az alternativa helyette? Köszönöm elöre is!
305. .Ági.
2021. jan. 21. 18:45
Nekem a hajhullásomat megállították a termékek, illetve számtalan ismerősömnek segített ízületi problémákon, vérnyomás, ekcémás bőr, illetve volt aki a műtétet úszta meg, nem kellett protézis a térdébe!
304. sztatek
2021. jan. 15. 10:26
Ha valakinek szüksége volna egy A-Beta-CarE kapszulára, nekem van egy utolsó darab.
2020. jan. 31. 09:29
Szisztok... Tudni kell hogy már az UEFA is elfogadott minden Forever living product terméket... Tehát nem dopping nak minősülő étrend kiegészítő és vitaminok és következő szezonra már a Bajnokok Ligában is használható lesz!! Tehát minden sportolnak is ajánljuk!!! Ha esetleg segíteni tudok bátran kérdezzétek es szívesen megteszem!!!
302. plexy
2020. jan. 15. 19:35
Nagyon örülök hogy ezzel foglalkozhatok.Sok embernek ajánlottam és segített nekem is felgyogyulni.C9 szuper csak pontosan végig kell csinàlni a füzetet.Ha netán kedvet kapsz hozzá szivesen segítek
301. dumboci (válaszként erre: 300. - Judit36)
2018. dec. 8. 10:31
Nem vagyok Facebookon :(
300. Judit36 (válaszként erre: 299. - Dumboci)
2018. dec. 7. 19:10
Fb-n van egy terméktapasztalatos csoport, ahol elég sok embernél találtam már nem vásárolható kincseket, próbáld meg :)
299. dumboci (válaszként erre: 298. - Elemző)
2018. dec. 7. 18:46

Köszönöm a gyors válaszod!


BB Creme Nude érdekelne, valahol lehet elfekvöben? :)

298. elemző (válaszként erre: 297. - Dumboci)
2018. dec. 7. 18:36

Szia!

Október 31-én Holly Stout, az FLP termékfejlesztési igazgatója tartott egy előadást az új bőrápolási termékekről.Az előadása végén erre a kérdésre is válaszolt.A válaszának a kényege, hogy a közeljövőben biztosan nem lesznek színes kozmetikumok.A teljes előadást a forever partneri oldaladon a tréning fejezetben megtalálod és meg tudod nézni.

297. dumboci
2018. dec. 7. 10:38
Sziasztok! Tud valaki infót arról, hogy mi van a smink termékekkel? Régen volt és most sehol sem találok ezekröl infókat. Köszönöm elöre is!
296. elemző (válaszként erre: 295. - Bibb)
2018. júl. 13. 08:06

Szia!

Jó pár éve fogyasztom, ajánlom a termékeket, de ilyet az ismeretségi körömben még nem tapasztaltam.Mindent a füzet szerint csináltál?Ittál,mozogtál eleget?A szponzorod mit mondott erre? Naponta egyeztettetek a tapasztalataidról?

295. Bibb
2018. júl. 11. 09:19
Sziasztok, negatív tapasztalata van valakinek? Én megcsináltam és nem igazán történt semmi, fáradt voltam, puffadtam és fogyni 1 dekát se fogytam, pedig betartottam.
294. pakoka
2018. ápr. 28. 09:59
Én megcsináltam már az idén és nagyon jó volt. Meg fogom még csinálni az biztos
2018. márc. 18. 16:04
Sziasztok! Jövőhét szerdán kezdem a C9 programot. Kezdi valaki szintén jövőhéten?
292. elemző (válaszként erre: 291. - Napraforgó61)
2018. jan. 20. 21:51

Szia!

Akkor kell meginni, mikor jól elkeveredett és rózsaszínes. Nekem izlik.Lehet a Cardiohealth-al együt inni, vagy a géllel is.Egy zacsi egy napi adag.Javul a keringés, feltölt energiával, élénkít, nő a teljesítmény (ezért is isszák a sportolók is),migrénnél, fázós végtagoknál is jó stb.

2018. jan. 20. 19:42

Sziaszok ! Argi+ tapasztalatok?


Az íze elég szörnyű,mivel lehet javítani, hogy az édesítőszerek ízét elnyomjam? Végül is egész zacskót vagy harmad zacskót kell naponta elfogyasztani? Mit érz aki rendszeresen haszálja?

290. csitpu
2017. ápr. 13. 11:36
a termékek tényleg nagyon jók. örömmel ajánlom a termékeket mindenkinek, segítek bárkinek bármiben.
2017. ápr. 12. 19:29

Imádom, bánom ,hogy hamarabb nem ismerhettem meg ezt a céget. :)

A termékeik eszméletlenek, és a munka is laza :)

Írj ha kérdésed van :)

288. Judit36
2017. febr. 27. 15:46

A First belsőleg is jó. Tulajdonképpen minden testnyílásba fújható ;)


A Gelly is kiváló, szívesen megosztom bárkivel, hogyan ajánlatos a használata.

287. elemző
2017. febr. 27. 11:08

Sziasztok!

Minőségi termékek.Rengeteg saját, családbeli és ismerősöktől származó jó tapasztalat igazolja mindezt.Én csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja ki a termékeket és a cég kínálta lehetőségeket is. Megéri! Nem fogja megbánni!

286. Judit36 (válaszként erre: 285. - Msziszi87)
2017. febr. 25. 17:23

Szia,

Igen van :)


A berryt eddig felfázásnál, mindenféle húgyúti, nőgyógyászati gondok alkalmával és felsőlégúti gubanc esetén iszogattam, előfordult, hogy 1 délután elszopogattam egy flakonnal. No meg is szűnt a bibi :)


A fields of greens ajánlott pajzsmirigy túlműködésekor (más "dolgokkal" együtt szedve), nekem ilyen gondom nincsen. Azért szedem, mert folyton a sonkáimból szeretnék lefaragni és ez a bogyó kiváló lúgosító.


Száraz bőrre a kék krém nagyon jó, hogyha arcbőrről van szó, akkor a lila tökéletes.


Egyéb kérdésed esetén írj :))

2017. febr. 24. 12:40

Sziasztok!


Forever Fields of Greens és a Forever Aloe Berry Nectar termékekről van valakinek tapasztalata? Illetve száraz arcbőrre tudnátok ajánlani Forever-es terméket? Köszönöm előre is a válaszotokat! :)

284. forever Timi (válaszként erre: 271. - Farkasne63)
2017. jan. 26. 10:46
Szia! én is foreveres termékekkel kezdtem dolgozni,mint kozmetikus,mert jobbak tisztábbak,mint a többi termék és fogyasztom is amennyire tudom az hogy van ára az azámomra azért elfogadható ,mert én meg még sok fogyasztó tisztában van vele,hogy a jót és a minőéget mindenhol megkell fizetni és itt akitől a diszkont kártyát kapod az segít utána mindenben hogy mit hogy kell használni szedni a drogériában vásárólt termékekhez nem kapsz segitséget utána plusz 40 éves a cég és több,mint 160 országban van jelen :) ezek tények nem tudom mit nem lehet ezen megérteni :D az igazán jó minőségű ruhát se tudod olcsóbban megvenni sehol max egy másolatott,de az nem lesz az a minőség soha!csak gagyi másolata.plusz ennél a cégnél nagyon könnyen elérhető hogy 35%-al olcsóbban vásárolhasd ezeket e termékeket könyörgöm csak a 2 pontot kell elérned ehhez? ez olyan nagy dolog? de siránkozni azt tud mindenki hogy drága de ha már tenni kéne azért hogy olcsóbb legyen ahhoz már lusták az emberek ilyenkor elvárnák hogy amiért valaki megdolgozott a saját kedvezményéért azon az áron hozzák el neki a termékeket.és ha nem hozod megsértődnek és keresnek olyan madarat aki elhozza .pedig könnyen elérhető ez a szint !ja arról nem is beszélve hogy a saját jutalékodból is tudsz terméket vásárólni plusz a saját vásárlásaid után is mindig kapsz jutalékot amiot ha nem tudsz kivenni akkor levásárólhatod,ügye milyen szar ez a cég? :D ha nem vagy elégedett vissza voheted a terméket és visszaadják a pénzt vagy kicserélik.ja és ismerek nem 1 olyan embert aki marok számra szedi kb. az összes vitamint és majd ki csattan az egézségtől 50 éves elmúlt de én még nem láttam ilyen 50 évest,mint ő inkább 35-40 ek néz ki pörög és halál egézséges!biztos a sok (MELLÉKHATÁS AZ OKA) a vitaminok nem tudnak ártani és természetgyógyászok által elismert termékek ! ez is TÉNY!nincs ezen mit vitatkozni
283. Judit36 (válaszként erre: 281. - Angelso)
2015. dec. 15. 15:51

Remélem azóta már régen minden rendben Veled :)


Így akkor utólag annyit szeretnék, hogy minden doboz 1 havi adag. Az A-Beta-Care is, tehát a 100 kapszulát 1 hónap alatt ajánlott bekapkodni.

282. inf3rno (válaszként erre: 281. - Angelso)
2015. ápr. 21. 03:43
Vas hiány miatt is hullhat a haj, annak meg számos oka lehet, amit mindenképp érdemes felderíteni. Ezt csak egy belgyógyász tudja rendesen kivizsgálni, háziorvos nem is kérhet olyan labort, ami ehhez kell, meg általában nincs is meg hozzá a tudása, hogy megmondja mi okozza. Mértek nálad vas szintet?
281. Angelso
2015. ápr. 12. 07:39

Sziasztok!


Van valakinek terméktapasztalata az FLP probiotikumáról és az A-Bate-Care-ről?

Ha probiotikumos kúrát szeretnék kb. hány dobozzal érdemes bevenni?

Felszívódási zavarom volt, ezért megcsináltam a Clean 9 napos programot, a méregtelenítés miatt és mivel a jótékony bélbaktériumokból is kevés van, ezért gondoltam megcsinálok egy probi kúrát. 1 doboz probihoz 1 liter natúr aloé gélt iszok, a prebiotikum miatt.Nemsoká elfogy az első doboz probim és megkezdem a második dobozzal.

Sajnos a hajam is hullik már régóta. Hormon és vitamin hiány miatt. A hormonháztartás már helyreált, ezért most elkezdtem szedni az A-Bate-Care-t, napi 1x1-et.Mivel felszívódási zavarom volt, ezért a tápanyagok, vitamin, ásványianyag, nyomelem stb. nem tudtak olyan mértékben felszívódni. Remélhetőleg a Clean 9 napos diéta után ez is helyreált. Szerintetek hány dobozzal érdemes szedni az A-Bate-Caret? Vagy úgyis látni fogom, a hajamon.

Köszi a válaszokat!

280. inf3rno
2015. jan. 20. 14:27
Nekem a fogkrémjük bevált. Enyhe ínygyulladás csökkentő hatésa van. Mást nem próbáltam tőlük.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook