Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » L-Karnitin tapasztalatok! fórum

L-Karnitin tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


2012. okt. 23. 08:16
Hétvégén veszek egy dobozzal, meglátom hogy fog alakulni a dolog.
10. katie_rose (válaszként erre: 4. - Sopianae)
2012. okt. 22. 23:04
Én is ezt szedtem régen edzéshez és hasonlóak a tapasztalataim :)
2012. okt. 22. 19:02
nem tudom, lehetséges.
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - B399a09e0e)
2012. okt. 22. 14:55

Érdekes, hogy ezt válaszolta, hiszen ez a válasz nem a kérdésedre felel.

Lehet, hogy a táplálkozáshoz ért, csak szöveget nem tud értelmezni...?

2012. okt. 22. 11:26

Csak megkérdeztem hogy diétázás mellett érdemes e szedni vacsora helyett fehérjeturmixot, edzéseknél pedig l-karnitint.


Mondjuk ha azt nézzük, egy másik oldalon meg egy neurológus szakorvos valakinek a kérdésére azt válaszolta hogy az l-karnitinnek még neuroprotektív (igedsejt tápláló( hatása is van, az meg jó szerinte, így nyugodtan szedhető.

2012. okt. 22. 11:12

tudom, hogy tapasztalatok érdekelnek, az is van; nekem jót tett, jobban ment a bringázás tőle.

hogy jobban fogytam volna vele, azt nem tudom...;)


De ez a cikk szerintem jó, a dietetikusod meg amit írt, az nem tudom, hogy mire válasz...

[link]

2012. okt. 22. 10:50
Nos én egy hónapja tornáztam már jó aktívan, és nem moccant semmi, mikor elkezdtem szedni az L-karnitint, beindult a fogyás. Szerintem jó.
2012. okt. 22. 10:39

Önmagában semi nem fogyaszt. Én a biotek fet börnert szedem. Abban is van.

A benne lévő koffein és taurin biztosítja a jobb állóképességet, ezálltal többet tudok kihozni magamból.

Hogy a karnitintől fogyok e jobban, mint más vagy sem... passzolok.

Hozzáteszem: Én éfjélkor még vacsizok, majd sütizek vagy jégkrémezek. Semmit nem vonok meg magamtól.

2012. okt. 22. 10:35

VÁLASZLEVELEM

Ezt kaptam egy kérdésemre válaszolva egy dietetikustól:



Kedves Kérdező!

Szakértőnk megválaszolta korábban hozzá intézett kérdésedet.

A válasz a következő:


Kedves Gabriella! Heti 1-1,5 kilónál több fogyás senkinek sem javasolt. Az l-karnitin és fehérje fogyasztása nem biztosítja a szervezet számára a jó tápanyag ellátottságot. Ilyen célra multivitamin készítményeket és más kiegészítőket szokás alkalmazni. Az L-karnitin nem segíti tudományos kutatások alapján a fogyást, ez egy téves információ a forgalmazóktól és a tájékozatlan fitnessguruktól. Üdvözlettel, T. A. dietetikus


A nevet nem írom ki ide, akit érdekel megírom privátban.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. okt. 22. 10:15
És mit hallasz róla?
2012. okt. 22. 09:39

Várok mindenkit aki alkalmazott már, vagy jelenleg is használ L-Karnitint edzésekhez, vagy csak úgy a mindennapok során.


Annyi mindent lehet róla hallani hogy ezek után személyes tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook