Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg fogyás a cél- csatlakozz!! fórum

-10kg fogyás a cél- csatlakozz!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. okt. 23. 13:27
irigykedve olvasom vissza a 2013 márciusi sulyoym 82 kg ot,de ha egyszer már jártam ott akkor ujra kell sikerülnie:-)
2013. okt. 23. 13:24
mit 66 ezzt cscunyán elirtam tehát a kezdő sulyom 88 kg volt aug 20 -án:-)
2013. okt. 23. 13:24

szio mindenkinek ujra:-)!

66 kg ról indultam aug 20-án, most tartok 85,1 kg nál,de már voltam pár napja 84,1 kg is. elkezdtem ujra sok év kihagyás után heti 2x zumbázni .van reggelim ebédem és vacsi nincs vagy zumba.ez a terv és karácsonyra 82 vel kell kezdödönie a mérleghnek:-) márcuis végére a cél a 80-79 kg

kitartás mindenkinek

2013. szept. 30. 22:30

Mindenki lefogyott 10 kilót?De jó...Én már sikeresen vissza is híztam.:-)

Mától újra neki látok leadni....

584. Napraforgó61 (válaszként erre: 583. - Cumus)
2013. jún. 12. 22:09
Bocs,rég nem jártam erre,!Otthon tornáztam,pilates,Réka,egyéb dvd g yakorlataiból filmnézés közben!
583. cumus (válaszként erre: 582. - Napraforgó61)
2013. ápr. 17. 10:17

hol tornáztál, otthon egyedül vagy valami klubban?

a kaloriabazisba blekukkantok

582. Napraforgó61 (válaszként erre: 581. - Cumus)
2013. ápr. 16. 21:00
Csak kezdd el,menni fog:-)Nekem nov,végétől most ment le 5 kg,nem szenvedtem,csak tornáztam és előre terveztem az étkezéseket a kaloriabazis.hu segítségével.
581. cumus
2013. ápr. 15. 22:46
szasztok, én is szeretnék min. 5 klót lefogyni, de valahogy nem jön össze.
2013. ápr. 14. 07:10
Én azért még mindig megnézem minden nap,hogy írtatok-e vmit!:-)
2013. ápr. 13. 10:22
Látom jól kihalt a fórum :(
2013. márc. 29. 17:55
Ráálltam a mérlegre, 60kg :) centizgettem magam, mindenhonnan lement 2centi is. Már baromira unom a nem evést, meg a salátázást, korgó hassal lefekvést, az izzadást, de hát valamit valamiért. Már néha belefáradok, csak itt a célegyenes nem kéne abbahagyni. Remélem Ti jól bírjátok, kitartást mindenkinek!
577. pannamama (válaszként erre: 576. - 41676d7567)
2013. márc. 29. 17:47
Szia amani! Gratulálok a babyhez, egészséget és minden jót kívánok :) Már én is végigcsináltam egyszer, ez volt és még mindig ez életem legszebb időszaka, annak ellenére, hogy néha nehéz! Élvezd ki minden percét, aztán majd ha eljött az ideje fogyózunk együtt :) Sok boldogságot az egész családnak!
576. 41676d7567 (válaszként erre: 566. - Pannamama)
2013. márc. 28. 16:14

Köszönöm!

Sajnos az újabb fogyókúra úgy néz ki, hogy elmarad :) Kiderült, hogy kisbabám lesz, szóval most a hízás elkerülhetetlen lesz. Azért az egészséges étkezés továbbra is tervbe van véve (jobban, mint bármikor) és a cél, hogy ne hízzak többet, mint amennyi egészséges nekem és a picinek :)

2013. márc. 22. 19:06

szio mindenkinek!idén január 15-én 86 kg voltam.

most 82,5 kg vagyok. a cél 78 máj 4 re. ebben volt tudatos odafigyelés, betegség,de most már másfél hete 82,5kg-ot tartom.

legközelebbi célom 81 kg -mal kezdödjön a mérleg.sok kis lépés elöbb utobb meg kell hozza az eredményt.

kitartás mindenkinek.

2013. márc. 19. 16:17
Hahóóóó! Nincs itt senki?:( Én jól megálltam a fogyásban, bár én voltam hülye, este munka után ettem, ez 10 órakkor pizzázást jelent :( ma megemberelem magam, nem eszek csak délben keveset! A léböjtkúrámat így halogatom... Megjött a masszírozóm, egy hete és állati jó! Minden nap használom 2x20 percet és már feszesebb vagyok, főleg has és belső comb.
2013. márc. 16. 11:39
Sziasztok! Szerintem hétfőn belevágok egy léböjtdiétába, ha mást nem legalább kipucol :) hétvégén már készítem fel a szervezetem, bár eddig sem ettem sokat, most megpróbálok még kevesebbet. Nekem a paradicsom, saláta, brokkoli már a fülemen jön ki...Éppen most néztem a könyvecskémben, elsején 64 kiló voltam, ma reggel kicsivel kevesebb mint 62. tehát a tervezett heti -1 kiló megvan. Többiek, hogy álltok? Szép hétvégét mindenkinek :)
2013. márc. 14. 22:18
Sziasztok :) ! Én is 10 kg-tól szeretnék megszabadulni,ki tart velem?? Talán együtt könnyebb :)) !!!
571. 62b6dd1efd (válaszként erre: 570. - Pannamama)
2013. márc. 12. 09:49

Szia,


éna drSteinberger 5 napos kúrát csináltam, amihez meg van adva 5 napra 5 féle bio lé.Ezeket kell inni napi 5 részre osztva, és csak bio rozskenyeret szabad enni hozzá. Persze ez a 4 kiló ami lement, nem mérvadó, mivel ma már nem is látszik, pedig első nap, amikor már ette (tegnap) csak salátát és csirkemellet ettem.De nagyon jól kipucolja a szervezetet ez tisztán látszik, sokkal szebb a bőröm is.Én is azt hittem, hogy nem fogom bírni, de az 1-2 napban némi fejfájáson kívül semmi probléma nem volt, és meglepő módon éhes sem voltam. Csak ajánlani tudom, szerintem nagyon jó alapja egy fogyókúrának, és májusban is tervezem megismételni. :)

2013. márc. 11. 16:41
Sziasztok! Na, ma ráálltam a mérlegre, egy hét diéta után 2 kilóval kevesebb vagyok! Hurrááá :) kicsivel 62 kiló alá mentem, remélem még két hét után meglesz a 60 és így előre :)Emlékszem még milyen csini voltam 56 kilóval, így nekem ennyi a célom. De ha nyárra elérem az 58-at elégedett leszek :) Szilvusildus, meddig csináltad a léböjtkúrát? Hogy bírtad ki, miket ittál? Én is próbálkoztam hasonlóval de állandóan éhesnek éreztem magam! Gratulálok a -4 kilóhoz, csak így tovább!
2013. márc. 11. 10:38

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok. Így a motíváció jobb lesz. :)

Jelenleg 65-66 kg vagyok és szeretnék 55-56 kg lenni. Ezt nyárra elszeretném érni. Sokat gyalogolok, napi szinten 80 percet és ismét beiktatom a heti 3x-i tornát otthon.

2013. márc. 11. 09:11

Sziasztok,

végigcsináltam aléböjtkúrát, tegnap volt az utolsó nap.

4 kg-mal mutat kevesebbet a mérleg. :) Tudom, hogy ez csak víz, de akkor is nagyon szuper.

Mától már oda figyelek a kajára is, hétvégén bevásároltam egészséges ételekből.FEltöltöttem a konyhám barna rízzsel, csirkemellel, teljes kiörlésű lisztekkel, durum tésztákkal és olívaolajjal. :)

És a már korábban elkezdett tornázgatást mától rendszeresítem heti 3X1 tonára, és 2 kardió edzésre.Azt hiszem erre mondják azt, hogy fejben kell eldönteni. :) :)

2013. márc. 10. 11:40
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a vasárnap az egyik legnehezebb nap a héten. Rántott hús, krumplipüré és társai. Kitartást mindenkinek! :)
566. pannamama (válaszként erre: 565. - 41676d7567)
2013. márc. 9. 08:44
Szia amani! Gratulálok a tavalyi fogyásodhoz, 2 és fél hónapig keményen diétázni nem kis dolog :) szerintem menni fog! Én a lustábbik táborba tartozom, aki halogatja a fogyást, kihagyja a tornát "ez a süti belefér"... aztán rájöttem már nem úgy megy mint 18 évesen, hogy kihagytam a vacsit és leugrottak a kilók. A szülés utáni súlyfelesleg ragaszkodik hozzám. Aztán jöttek a nem túl kedves megjegyzések, becenevek. Nem hagytam magam, nagyon sok finomságról lemondtam, a nagy ebédektől kezdve a kedvenc sütimig, no kenyér , no cukor, diéta!!! Tegnap barátnőmmel találkoztunk és megjegyezte, hogy mennyit fogytam nagyon látszik, illetve a párom is megdicsért. Jajj de jó volt, adott egy löketet :) nem bírom ki hétfőn ráállok a mérlegre és majd beszámolok! Mindenkinek kitartást kívánok, mert már én is tudom meg lesz az eredménye ;)
2013. márc. 8. 17:21

Sziasztok!

Én is körülbelül 10kg-tól szeretnék megszabadulni, csak nagyon nehezen veszem rá magam, hogy belekezdjek. Tavaly április 1-én kezdtem el fogyózni, de akkor már olyan kövér voltam, hogy a sokktól képtelen voltam a "majd hétfőn elkezdem" elvet követni. De hátha motivál majd, hogy nem egyedül vagyok, aki fogyózik. Tavaly 2,5 hónapig sikerült nagyon szigorúan betartanom a diétám és elég sok le is ment, ami szerencsére nem is jött vissza (ez volt a fogyás után a második kitűzött cél), de most már szeretném megcélozni az "álomsúlyt".

564. 62b6dd1efd (válaszként erre: 558. - Rena01)
2013. márc. 8. 16:14

Szia, én is ennyit szeretnék, de szerintem ne várj nagy csodát olyan dolgoktól, amik azt ígérik, hogy hamar lemegy ennyi súlyfelesleg.Ráadásul nyom nélkül.

Én úgy gondolom 6 hónap alatt meg lehet tőle szabadulni, de csak edzéssel, és kökemény egészséges étkezéssel.

563. 62b6dd1efd (válaszként erre: 559. - Dreamer18)
2013. márc. 8. 16:12

Szia,

én is úgy tervezem a fogyókúrámat, hogy az étkezésre fogok oda figyelni nagyon, a mennyiségre, és a mozgásra.Nem tervezek semmilyen plusz bogyót vagy hasonlót bevetni, és nem is várom, hogy két hét alatt lemenjen a felesleg.Igaz, nekem nem is 8 kilótól kellene megszabadulni. :)

2013. márc. 8. 15:59

Sziasztok,


én most szeretnék nekiállni lefogyni. Kb 20 kiló a cél, de ha elindul, akkor már 1-2-nek is örülni fogok. :) 75 kiló vagyok most, 164cm magas.


Jelenleg drSteinberg tisztító kúrát csinálok, a harmadik napomat nyomom, nem eszek csak zöldségleveket iszok. Mire befejezem (hétfő) szeretnék tudatosan életmódot változtatni. :)

Ennek érdekében beszereztem Dvd-ket, egy ellipszis trénert, és lecseréltem a konyhámban egy csomó élelmiszert.


Ha nem bánjátok, csatlakoznék én is, mert az elhatározás, és az eszközök adottak, de jól jönne egy hasonló cípőben járó társaság is. :)

A munkahelyemen egy munkatársam is csatlakozott hozzám, de sajna Ő nem elég erős, őt nekem kell tűámogatnom, így jól esne, ha engem is támogatna néha valaki. :)


Látom, hogy itt már nagyon sok ügyes hozzászóló van, nekik gratulálok a sikerekhez!

561. kicsikincs1972 (válaszként erre: 560. - Pannamama)
2013. márc. 8. 11:10

köszi:-)

talán ma ezdek el kicsit többet enni,nem mert éhes vagyok,hanem mert már muszály valamit.

kitartás mindenkinek!

2013. márc. 7. 10:54
Sziasztok! Kicsikincs, jobbulást kívánok :) ha beteg vagy inkább egyél rendesen, aztán majd nekivágsz fogyózni!A zöldségleves csodákra képes és nem hízlal! Én level diétán vagyok, bár még csak a 4. napnál járok, jól megy, nem vagyok éhes, nem kívánom a nasit. A heti kb. 0,5-1 kilós fogyás az egészséges (sőt én havonta fogytam 1-2 kilót) de abból egy gramm sem jött vissza, nem voltam állandóan éhes, ideges! Nem tudom rena, inkább próbáld ki a level diétát, csinálhatjuk együtt, dreamer te is :)! Ezekben a nagyon gyors, nagyon látványos diétákban nem hiszek. Még eredményem nincs hétfő előtt nem állok mérlegre.
2013. márc. 6. 18:50

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha lehet. :)

Rólam már lement az elmúlt években 30 kg, de most kénytelen leszek megint rávenni magam a fogyásra, mivel visszajött 8 kg és nagyon nem érzem jól magam.Azt mondják ez az új kapcsolatok hátránya... És tényleg.

Jelenleg 68 kg vagyok, szeretném, ha ez 58 lenne. Én nem vagyok a gyors fogyás híve, mivel volt előttem egy elrettentő példa. Egy barátnőm 50 kilót fogyott körülbelül fél év alatt koplalással, és szörnyen tönkretette magát. A haja elkezdett kihullani, a fogai elszürkültek, a bőre állapotáról már ne is beszéljünk.

Én spec kalóriát számolok és naponta, kétnaponta tornázok itthon. Így fogytam én, és most is így akarom csinálni. Ti milyen diétát követtek? Eredmények? :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook