Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécs - Terhesgondozás és védőnői körzetek: hol találok információt? fórum

Pécs - Terhesgondozás és védőnői körzetek: hol találok információt? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 21. 09:28

Köszönöm a segítséget.


Nemmaci: megy az utca neve privátban:)

6. nemmaci (válaszként erre: 5. - Nemmaci)
2012. okt. 21. 08:55
*privátban
5. nemmaci (válaszként erre: 1. - D71ef05a8e)
2012. okt. 21. 08:55
pár utcának én is tudom a dokiját. Ha megírod az utca nevét, ahová költöztök, lehet hogy tudok segíteni.
4. caravell (válaszként erre: 1. - D71ef05a8e)
2012. okt. 21. 08:49
Az ÁNTSZ (Népegészségügyi Intézet az új nevén) tartja nyilván és felügyeli a védőnőket, ott van a szekfelügyelő védőnő is. Kérdezd meg tőlük, az a legbiztosabb :)
3. nemmaci (válaszként erre: 1. - D71ef05a8e)
2012. okt. 21. 08:47

szia!


Igen, csak ahhoz lehet ingyen járni terhesgondozásra, akihez tartozol.

Tudtommal nincsenek fent interneten a körzetek.


Én a helyedben felhívnám a leendő lakhelyedhez legközelebb eső védőnők közül valamelyiket. Itt egy lista hozzá:

[link]


És ott már biztosan meg tudják mondani, hogy pontosan melyikükhöz tartozol. Arról is felvilágosítást tudnak adni, hogy ki a körzeti nőgyógyászod.

2. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - D71ef05a8e)
2012. okt. 21. 08:46
Bár nem pécsi vagyok, de azért... Anno én sem tudtam melyik védőnőhöz tartozom, mert az utcánk új volt, és neten nem volt feltüntetve az adott körzetekhez. Felhívtam az egyik védőnőt, és egyszerűen megkérdeztem...
2012. okt. 21. 07:47

Kedves pécsiek!


Kezdem azzal, hogy biztosan nem vagyok elég alapos vagy ügyes, de pár napja próbálom kideríteni, hogy az utcánk melyik védőnőhöz ill. terhesgondozás szempontjából melyik orvoshoz tatozik, de nem találtam eddig semmi info-t. Lehet, hogy csak rosszul keresem:(


Most 17 hetes várandós vagyok, két-három hónapon belül költöznénk vissza Pécsre, a háziorvossal egyelőre nem beszéltem, talán ő tudna segíteni.


De addig is, ha már az orvos nevét tudnám, kicsit előre tudnék tájékozódni róla, mert ha nem vállal szülést vagy nem nagyon dicsérik, akkor magánrendelésen más orvost kell választanom - ha jól tudom.


Ti honna tudtátok, hogy melyik körzetbe tartoztok?


És egyáltalán, él még ez a körzetesdi rendszer? Tényleg csak a körzetbe lehet ingyenesen járni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook