Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörös szőlőmag őrlemény fórum

Vörös szőlőmag őrlemény (beszélgetős fórum)


11. And_i
2014. aug. 4. 12:34

Szia,

én a Gere Attila pincészetéből származó mikroőrleményt használom, de én váltogatom, egyik nap az őrleményüket, másik nap az olajukat veszem be.


Nekem ízre is ez vált be a legjobban, de ennél éreztem először pozitív hatást is, mind vitalitásban, mind sebgyógyulásban, vagy úgy alapvető közérzetileg.

10. Icus
2014. júl. 29. 13:57

Én szedem, reggel egy teáskanállal. Én úgy veszem észre, hogy a térdemre nagyon jó hatással van. (porckopás, ízületi probléma)Aztán, hogy ez véletlen egybe esés-e vagy sem, az a későbbiekben fog kiderülni.



Én egy kiskőrösi forgalmazótól (gyártótól?) veszem, Juhász Illésné. (Így megtalálod a neten, sajna nem engedi feltenni a honlapcímet. Ott elég szép leírás is van róla) Nem olcsó. Az olcsóbbal az a "baj", hogy kivonják belőle az olajat. Ebben nemcsak szőlőmag hanem valamennyi héj is van. Valamint ez nem liszt, hanem őrlemény.

9. Icus
2014. júl. 29. 13:54
...
2014. jún. 28. 20:27

Tájékoztatást tudok adni, hogy mire jó. A szőlőmagban található polifenolok antioxidáns hatásuknak köszönhetően elősegítik a sejtek védelmét a szabad gyökök okozta káros oxidációs folyamatokkal szemben.


Védi az érrendszert a meszesedéstől,erősíti a vérereket, hajszálerek falait, ezáltal is csökken a trombózisveszély. Koleszterint szintet befolyásolja: növeli a jó, csökkenti a rossz LDL szintet.

Javítja a látást, férfiaknál prosztata, nőknél változókor, agyérelmeszedesés, stb ellen is ajánlott. Ha többet szeretnél még tudni, akkor írj privát. Üdv. Marika

2014. jún. 28. 18:32

Sziasztok!

Nem fogyszt senki szőlőmag őrleményt,hogy nincs hozzászólós?

Szerettem volna a véleményeteket olvasni,sokszor adtatok már jó tanácsot.

2012. okt. 22. 22:18
Az Avemar búzából készül.
2012. okt. 20. 21:44

Van belőle mikro őrlésű meg durvább. Elvileg a durva őrlésű a bélrendszernek sem feltétlen tesz jól, meg a hasznos anyagok felszívódása is jobb. Vannak olyan étrend kiegészítők (pl. fehérjéknél nano technológia), aminél semmi nem támasztja alá a jobb hatékonyságot, de a szőlőmag esetében szerintem ez hihető, mert elég nehezen tudja a tápcsatornánk kikezdeni.

Élvezeti értékét tekintve szintén jobb a finomabb őrlemény, különben roszog a fogad alatt.

4. 1e1856d100 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. okt. 20. 19:45
Nem, ez csak így egyszerűen szőlőmag őrlemény. Én is csak hallottam róla.
3. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. okt. 20. 19:37
Az Avemar-ra gondolsz?
2012. okt. 20. 19:29
Amit reklámoznak a tv-ben (rákos betegek részére)?
2012. okt. 20. 19:08
Tapasztalatokat, véleményeket várok a szőlőmag őrleménnyel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook