Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok Dr Hamvas Ferenc nőgyógyásszal kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok Dr Hamvas Ferenc nőgyógyásszal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


4. nyta
2012. dec. 13. 08:04

Nekem abszolút pozitiv a tapasztalatom,mert rendesen végig megyünk azokon a dolgokon amik eddig történtek és nem tüneti megoldásra hanem gyógyításra törekszik.

Tegnap voltam először Nála,de mára már megyek is hozzá a kórházba uh-ra és vérvételre.

Szimpatikus volt benne az is,hogy azt montda ha gond van ő addig döngeti az ajtót, amig ki nem derül mi is az.

2012. okt. 20. 13:32

Én voltam nála kb egy éve. Biztos jó orvos, de felesleges volt ennyi pénzt áldoznom rá. :(

Még uh sincs a rendelőjében. Ő nagyon a lelki dolgokra megy rá. Ha valamid fáj, valami nőgyógy. gondod van, szintén csak lelki ok miatt lehet és egyből küld egy kineziológushoz, aki szintén drágán dolgozik..Kb egy órát voltam bent és volt egy kézi vizsgálat majd kb fél órás "lelkizés"..

Nekem nem tudott segíteni, de ettől függetlenül nincs róla rossz véleményem.

Szerintem ő egy régi vágású doki, akinek ez megfelel, annak jó lehet.

2012. okt. 19. 20:39
Csak az orvostudakozóból ismerem.Ott szimpi.
2012. okt. 19. 18:17
Mik a tapasztalatok Dr Hamvas Ferenc nogyogyasszal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook