Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? fórum

Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. pbeácska75 (válaszként erre: 122. - Mézgapaula)
2018. ápr. 21. 08:13

Szia!

Én rendszeresen vásárolok,mondhatom évek óta,mindent köztük nadrágot is.

Nekem 42-es a méretem nadrágban és a Bonprixnél is 42-es rendeltem és tökéletes volt.

Egyszer egy szabadidő ruhát szintén 42-es rendeltem,az picit nagy volt....de nem csúnyán,inkább kényelmes.

2018. ápr. 20. 20:55
Már több nadrágot rendeltem a bonprixtől, meg vagyok velük elégedve. Ha nem egyértelmű a méret, akkor célszerű a nagyobbiknak megfelelőt választani. Nekem a csípő 52-est a derék 50-est adott volna, mivel féltem, hogy az 50-be nem férnek bele, így 52-t rendeltem. Ez nagyon kényelmes, bár övet hordok hozzá, mert ugye derékban bő kissé. Viszont a sztreccsnacikból elég lett az 50-es is. Ez egyébként fazontól is függ, a skinny és slim esetén inkább kisebbet rendelj, mert csúnya ha lóg. C&A-ban még nem vásároltam, de H&M-ben és a Ch.Vögele-ben 48 a méretem.
2018. ápr. 17. 10:08

Sziasztok! Tudna valaki segíteni S.O.S.-ben, aki rendelt már nadrágot a bonprixtől? A ruháknál látható vélemények teljesen ellentmondásosak.

Esetleg ha valaki hord C&A-ban vásárolt nadrágot, leírná, hogy a bonprix-s nadrág mérete ettől mennyiben tér el? Nekem elvileg 42-es most a nadrágméretem, a bonprix mérettáblázat szerint vagy 44-est (csípő alapján) vagy 48-ast (derék alapján) kellene rendelnem. Szóval teljesen össze vagyok zavarodva.


Eddig csak egy hátizsákot rendeltem tőlük, azzal teljesen meg vagyok elégedve.


Légyszi segítsetek, köszi előre is!

2017. jún. 15. 06:53
Én most ráfáztam. Megmértem magam, mérettáblán beazonosítottam, és mégis elveszek a pólóban. Pedig két méret közt volt, és a kisebbet választottam.
120. 7718a2b309 (válaszként erre: 118. - Bekacomb)
2017. jún. 15. 05:38
Évek óta szoktam rendelni, csupán 1 alkalommal ért csalódás, de azt el is felejtettem. Az sem volt drámai.
119. kinga08
2017. jún. 14. 20:51

Nekem csalódás.. Rendeltem 2 ruhát onnan még pár éve, és nem olyan volt, mint a képen.. Szerencsére nem drágát vettem (2-3000Ft)

Pizsinek elhasználtam.😁😁

118. Bekacomb (válaszként erre: 117. - Gabbbicica)
2017. márc. 21. 13:27
Király, remélem, nálam is így lesz. Köszi a választ! :-)
117. gabbbicica (válaszként erre: 116. - Bekacomb)
2017. márc. 17. 20:50
Nekem a melltartokkal eddig mindig rendben volt minden 😀
2017. márc. 17. 09:57
Én tegnap rendeltem 5 melltartót, de most beparáztam az eddigieket visszaolvasva. Ráadásul előre fizettem kártyával. Remélem, hogy minden rendben lesz.
2016. okt. 28. 12:15
Ma jött meg két ruhám, pont olyanok, mint a képen. A méretezésük is jó. Én eddig nem csalódtam a bonprixben.
114. dali (válaszként erre: 113. - Brigcsi2)
2016. okt. 24. 18:36
Nálam eddig még sosem volt gond, mindig visszakaptam a pénzt. Ajánlva feladtam ugyanabban a csomagolásban.
2016. okt. 6. 19:25
Sziasztok!Kis segítséget kérnék azoktól akik már küldtek vissza csomagot a bonprixhez!Ajánlottan,értéknyilvántartássaal,postai lezárással vagy csak egyszerűen ajánlva küldjem?Farmert rendeltem 10000ft-ért ami nagy lett csak félek,hogy eltűnik és se pénz se nadrág!A postáról sok eltűnt csomagot hallottam már sajnos,nem is szoktam használni csak futárszolgálatot de jelen esetben muszály!Válaszaitokat előre is nagyon megköszönöm!
112. Kendra5
2016. jan. 23. 17:06

A korábbi évekhez képest sokat javult a webáruház,de még mindig csupán közepes minőségűek a ruhák,-véleményem szerint túlárazott,ugyan is sok olcsó török áru minősége még mindig jobb mint az övék. A szabások egyszerűek,-zsákszerű sima vonalúak,hogy mindenkire passzoljon.A ruhák méretei nagyok,mindenből egy számmal kisebb kell,akcióban szoktam vásárolni és csak véleményezett terméket,így én még semmit nem küldtem vissza,nagylányom 40-es méretet hord én 38-ast így valamelyikünkre biztosan passzolni fog a rendelt ruha. Hát a színek, ami igazán nagy csalódást tudnak okozni,a fotó és a valóság 90%-ban eltér! Indiai pamut a legtöbb holmi(kapucnis pulcsi,szabadidőruha) amin belül látszanak a gyapotszálak,puha de keresztbe nyúlik így én ezeket kézzel,vagy kímélőprogramban mosom.

Összességében én csak télen rendelek,mert vidéken élek és nincs kedvem városba autózni,ez meg kényelmes,illetve akciósan pólókat,trikót is ,ami igazán jó árban van és tiszta pamut,ezekből mindig egy mérettel kisebb kell. A kabátok,bőrdzsekik anyaga vékonyka,ilyesmit inkább üzletben vagy márkásat érdemes. Tehát a minőség közepes és jó között van és ki lehet fogni egy-egy kitűnő darabot is.

2016. jan. 20. 09:35

Sziasztok!

Szobafelújítás miatt kezdtem nézelődni a neten függöny után hogy passzoljon a tapetához és a szőnyeghez. Végre megtaláltam a tökéletes függönyt. :) Megis rendeltem interneten (igaz nem engedte, hogy egy rendelésbe beleferjen ezért két részletben kellett megrendelnem, két postaköltséggel) Az egyik csomagban 3 egyforma darabnak kellett lennie, ehelyett itthon vettem eszre amikor kibontottam hogy csak kettő volt viszont 3 árát fizettem ki érte. (A másik csomagban volt a 4. Ugyanolyan függöny és egy hosszabb) Telefonáltam, elmeseltem a történetet majd közölte a csaj hogy a masik rendelésemben van a hiányzó függöny. Mondtam neki az egy külön rendelés mivel nekem 4db ugyanolyan függönyre volt szükségem és 1 rendelésbe csak 3dbot lehetett kiválasztani. Akkor mondta hogy küldjem el a visszáru nyomtatványt emailben, amibe leírtam hogy nem akarom visszaküldeni mert kellenek, viszont legyenek olyan kedvesek es pótolják a hiányzó darabot(hamár kifizettem). Válaszként azt kaptam hogy továbbították a kérelmemet es szíves türelmemet és megértésemet kérik az ügyintézésig. Ez volt egy hónapja. Nem tudom hogy zaklassam e őket vagy várjak még. ..

2016. jan. 20. 09:00
Nekem a fürdőruhák és a melltartók bejönnek. Mivel 75 E kosaras kell, ritkán és kevés helyen találok nem Triumph árban... Most egy bikinit rendeltem 5999 Ft-ért, illetve egy melltartót 3000ért.
2016. jan. 20. 08:44

3 ruhadarabot rendeltem tőlük egyszerre. Egyesével érkeztek, a legutolsó hetekkel később. Azt küldték, és olyan méretben, amit kértem, de:

-a szín teljesen más volt mint a képen, ez mondjuk egy piros darabnál tud igencsak rettenetesen kinézni

- elég nagyok lettek a ruhák

- a részletek ( pl gombok) elég rondák

- az addig oké hogy úgyis kimosom hordás előtt, de engem eléggé zavart, hogy fura, állott szaguk volt a holmiknak( nem bolti szagra gondolok)

A háromból egyet még ma is hordok, azzal nincs baj. A többi nem tetszett a valóságban.

2015. dec. 14. 15:20
Több ízben rendeltem már dolgot, volt jó és rossz tapasztalatom is .A katalógus képei és a valóság eltérhet,ami megváltozhatatlan kellemetlenséget okoz, magyarul nem olyan minőségű a megrendelt pulcsi pld,...stb.
2015. dec. 14. 13:16

Háromszor rendeltem eddig csomagot .Az első ruha amit rendeltem olyan volt mint a képen anyaga stb.. Az összevarrás volt elég igénytelen.Rendeltem egy cipőt aminek a talp része egy héten belül elkezdett leválni vinni kellett a cipészhez ragasztani.

Utoljára meg rendeltem egy csizmát 12 ezerért erre egy 42 -es pulóvert küldtek helyette ki.Azóta nem merek rendelni a bon prix-től hiába tetszik sok ruha

2014. okt. 27. 11:02
Többször rendeltem már,pedig 100x megfogadtam , hogy soha többé.A csomagra elég sokat kell várni,2-3 hetet. A katalógusban fotózott ruha az ellentéte annak amit küldenek. Legutóbb egy 2 db-os melltartót rendeltem, amit mindenki dicsért. Hát! :( Még csak nem is hasonlított a képen levőre,igénytelenül volt megvarrva, lógott belőle a cérna.Még a kínainál is silányabb volt. De , jártam már így pólóval is.Még szerencse hogy elég hamar küldik vissza az árát, bár a postaköltséget így is buktam, 2x.A minőség kb az, amit ebayról lehet rendelni.
2014. okt. 25. 17:23

Bár már több éve írtatok, én nagyon kiakadtam az írásokon. Valószínűnek tartom, hogy azóta sokat fejlődött a cég és kiküszöbölték ezeket a hibákat, mert akiket én ismerek és rendeltek, azok mind meg vannak elégedve.


A negatív kritikákat is meg lehet találni az oldalon, ha megnézitek. Én legalábbis láttam párat. Mi rendszeresen rendelünk a családdal és eddig nem volt semmi gond. Nemrég megrendeltünk egy nagyobb csomagot, kíváncsi leszek a ruhákra, majd megírom milyenek.


Régebben vettünk ágyneműt is, az is tökéletes minőségű, úgyhogy vagy én vagyok nagyon szerencsés vagy tényleg sokat javult a cég mióta ez a fórum létrejött.

2012. aug. 17. 18:21
Azt nem tudom, ha a 42-es nagy nekem most kabátban(szó szerint lógottrajtam), 40-est vagy 38 -ast rendeljek, HA a méretem az 5-6 évvel ezelőtti 38-as. Viszont a bonprix pólóban jó rám a 40/42-es méret.
2012. aug. 17. 18:19

Régóta nem rendeltünk divatkatalógusból ruhát. Aztán mostanában megtetszett egy hosszúujjú póló, jó ára volt és a vevők is dicsérték, ezért rendeltem a BP-től, mellé egy kardigánt is. Ha jól emlékszem küldtek egy értesítőt ímélben, hogy a csomag úton van, de vagy két hétig nem érkezett meg, ekkor levelet írtam, és utánanéztek, hogy mivel a csomag megrongálódott, a futárszolgálat visszavitte. Időközben az egyik cucc elfogyott, így a másikból küldtek egyet postaköltség nélkül.( A póló jó minőségű, bár kicsit másképp mutat, mint a modellen, de nekem tetszik.

Így már bátrabban rendeltem legközelebb egy kabátot időben meg is érkezett, csak sajnos nagy volt, így visszaküldtem, ezt is leleveleztem, hogy most mi van ilyenkor, ha csere nem lesz lehetséges. Készségesen válaszoltak. Én megbízom a cégben, hogy vagy kabát lesz, vagy visszakapom az áru értékét.

2012. jún. 19. 09:47
eredeti csomagolásban és a csomagban amit kaptál van egy visszáru cetli.Azzal.
2012. jún. 12. 22:44
Valaki tud nekem abban segíteni, hogyan tudok visszaküldeni ruhát ???? Köszönöm.
100. Méry81
2012. máj. 16. 19:22
Már többször is rendeltem, és eddig nem ért csalódás. A termékek jó minőségűek, és szépek. A visszaküldött termék árát is visszakaptam.
2012. máj. 16. 08:00

Most én is rendeltem tőlük.Gyönyörű a ruha és 1,5 hét alatt nekem is itt volt:)

Nem csalódtam!!

2012. máj. 7. 17:06

Sziasztok!


A fenti kérdésre válaszolva nekem 1,5 hét után hozta a bonprix a csomagot és a honlapon is azt hiszem 8-10 munkanap van feltüntetve így nekem nem volt problémám velük. Azt nem tudjátok esetleg h az otto-ból ha rendelek és nem vok otthon, akkor a postán át lehet venni? Azt írják h Posta és más futárszolgállattal is küldik a termékeket. a bon prixnél tuti h leadják a postán ha nem tartózkodik otthon a vevő, de az ottonál nem tudom...Vki esetleg tud ebben segíteni?Köszi

2012. ápr. 2. 13:46
igen,szerintem.Én úgy tudom,hogy le kell mondani,különben felszámolnak valami 1500 ft körüli díjat fél évente.Nem egy nagy összeg,de ha nem rendelsz tőlük,akkor felesleges:)
2012. ápr. 2. 08:55

Sziasztok!

Szerintetek le kell mondani a klubtagságot. Évek óta nem rendeltem tőlük, de az újságjukat időnként megküldik.


Köszi a segítséget előre is.

2012. febr. 29. 14:03
felejtős
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook