Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Délig evés, délután csak folyadék és este futás. Hatásos lehet? fórum

Délig evés, délután csak folyadék és este futás. Hatásos lehet? (tudásbázis kérdés)


20. bummihatka (válaszként erre: 1. - Jana2009)
2012. okt. 22. 10:28
Ne haragudj, de ez idiótaság... bár a kérdésre válaszolva, igen rövidtávon biztos hatásos, de hosszútávon nem.
2012. okt. 21. 20:13
Szerintem hatásosabb, ha napi 5szor eszel keveset!! 160gr szénhidrát bevitel! Reggeli 40gr lassú ch, tízórai 20gr gyors ch, ebéd 40gr vegyes, uzsi 20gr gyors, vacsi 40grlassú. Én ennek köszönhetően fogytam eddig 12 kilót! No krumpli, fehér kenyér, rizs, sütike meg ilyenek! Ezek mellett sok ivás és kondi!!!
2012. okt. 21. 16:59

Szia! Szerintem kerüld a fehérlisztes és cukros ételeket, egyél sok zöldséget, a futáshoz energia kell, ha kiéhezteted estére magad, nem fogsz tudni annyit mozogni, hogy kellően hatásos legyen. mert egyszerűen nem lesz erőd annyit futni, hogy zsírégetés történjen.


Én úgy csinálom, hogy reggelire rozskenyér felvágottal, ebédre vegetáriánus étel, délután gyümölcs, este valami könnyű vacsi(puffasztott rizs valami feltéttel) és kétnaponta kemény edzés (20-60 perc intenzív torna: has, comb, fenék) egyébként meg bicaj és futás késő délután. nem este, mert az sem tesz jót a szervezetnek. nem fogsz tudni aludni, mert a szervezeted fel van pörögve.


fontos enni, mert a koplalás árt a szervezetnek, a folyadék nem pótolja az ételt. mert igazából nem a zsír fogy el így, hanem az izom először! és ha abbahagyod a diétát, akkor a kilók visszamennek, valaki itt írta a jojó effektust már.


a lényeg hogy mozogni kell, többet mint amennyit eszel. és így nem kell lemondani az ételről sem, én pl eszek sütiket is, palacsintát is, de olyankor többet is mozgok, és akkor nincs gond :)


nekem unokatesóm kalóriaszámolással + mozgás fogyott le vagy 10-15 kg-t!

17. SzánI. (válaszként erre: 16. - Bibi25)
2012. okt. 18. 13:29
Pont neked kellen példát mutatni, és nem hülyeségeket beszélni.
16. Bibi25 (válaszként erre: 15. - Tandi25)
2012. okt. 18. 11:34
Orvos vagyok,engedd meg nekem,h en dontsem el,hogan fogyjak:).
15. Tandi25 (válaszként erre: 10. - Bibi25)
2012. okt. 18. 11:29

ez hülyeség, ha órákon át nem eszik az ember, simán rosszullehet az alacsony cukorszinttől. Azért, emrt nem lettél rosszul... inkább örülj neki, de akkor is nagyon egészségtelen fogyás gy és tuti jojó lesz belőle.

De fogyni fogsz, fórumindíó, az biztos. Legfeljebb pár nap után reggel erőd se lesz felkelni.

2012. okt. 18. 11:21
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat :)Azért megpróbálkozok ezzel a diétával... aztán majd meglátom mennyire bírom... :)
13. Bibi25 (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2012. okt. 18. 11:18
Termeszetesen en is abban az esetben gondoltam igy,ha valaki egeszseges, cukorbetegeknel minden maskepp mukodik.
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - Bibi25)
2012. okt. 18. 11:16

Azért ez egyénfüggő.

Épp most találkoztam a volt kolléganőmmel. Kérdeztem, hogy mi az a nagy heg az arcán, mire mondta, hogy nem érezte éhesnek magát, így nem evett fél napig, a fürdőszobában meg eldobta magát.


A nem evés egy bizonyos ponton túl egy egészséges szervezetet is lestrapál, de ha valaki nem tud róla és cukor vagy inzulinproblémái vannak, akkor hamarabb kiütközik a gond.

11. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Jana2009)
2012. okt. 18. 11:10
Hatni fog, csak nem túl jól. A napi koplalás eleve egészségtelen, ráadásul az esti futás nem fog jól menni, mert nem lesz erőd.
10. Bibi25 (válaszként erre: 8. - Vikucka)
2012. okt. 18. 11:09
Meg ajulaskozeli allapotba se kerultem:). Ahhoz 60mg% ala kell essen a cukorszint,ahhoz tobb ideig tarto ehezes kell.
9. Bibi25 (válaszként erre: 1. - Jana2009)
2012. okt. 18. 11:08
En is pontosan igy fogytam le. De ez csak akkor jo,ha gyorsan akarsz leadni par kilot, mert ez hamar fogyaszt. Kezdetnek jo igy 2-3 hetig,aztan terj at a napi tobbszori keves etkezesre. Igy osz kozepen meg talalsz gyumolcsoket,zoldsegeket, hasznald ki:D. Sok sikert!
2012. okt. 18. 10:57

És majd nem tudjátok, hogy miért ájultok el!


Délben neked vége a napnak? Utána már semmit sem csinálsz? Csak fekszel? mert kb. arra elég az az energia.


Szerintem zöldség, gyümölcs, fehérje simán belefér. Sőt kell is. Ahogy a szénhidrát is szükséges.

2012. okt. 18. 10:53
biztos hatásos, de egészségtelen, a nem evéstől nem tartós a fogyás, addig tartós míg nem eszel, életmódot kell váltani. Többször egyél keveset kevés szénhidráttal, este 6 után meg semmi v csak saláta, zöldség, emellé heti 3-4 futás.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Jana2009)
2012. okt. 18. 10:53

Persze, hogy hatásos. Fogyni biztos fogynál, de rohadtul nem egészséges. Ráadásul kóvályognál az éhségtől és az erőtlenségtől. Aztán megállna a fogyásod, mert elkezdene tartalékolni a szervezeted.


Jobban járnál normális étrenddel. Napi 4-5 étkezés.

Odafigyelve a kalóriára és a szénhidrátra, kiegészítve sok folyadékkal és mozgással (akár az említett futással).

2012. okt. 18. 10:51
Én nem hiszem hogy jó dolog délelőtt leterhelni a gyomrot, utána délután meg semmi....
2012. okt. 18. 10:50
Igen, de ha este futsz, nem leszel rosszul az alacsony vércukorszint miatt?
2012. okt. 18. 10:49

Szia!


Tuti hatása lesz, ha tudod csinálni! Én úgy étkezem, hogy reggeli, tízórai, ebéd, vacsira általában répa, vagy felvágott magában, vagy pipihús, zöldség. Mellette torna és tényleng hatásos.


Sok sikert és kitartást hozzá!

2012. okt. 18. 10:48

TÖKÉLETES!

Futás nélkül 4 hónap-13 kg fogytam. 67 kg indultam.

reggeli, ebéd 2-ig utána semmi.

2012. okt. 18. 10:47
Délig evés.... délután csal folyadék este futás...Vélemény? hatásos lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook