Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a Fejem!!!!!!!! fórum

Fáj a Fejem!!!!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jún. 26. 03:20
az erospaprika is jo ra.
2023. jún. 25. 04:38
Nekem zúúúg.. !
2017. ápr. 26. 07:56
Briell!Ez hulyeseg,de ezt te is tudod! :) Egeszsegesen lehet elvezni CSAK az eletet!
42. Briell14 (válaszként erre: 1. - Hetessycintia)
2017. ápr. 26. 07:49
Szerencsére nem vagyok fejfájós. Viszont hallottam/olvastam, hogy a fejfájás egyik nagyon jó ellenszere a szex. Talán egy próbát megér. Nem? :)
2017. ápr. 26. 07:34
Fejfajast okozhat sok esetben a vashiany!C vitaminnal szivodik fel a szervezetbe a vas,tehat egyutt kell szedni!Ket honap kell ahoz,hogy a szervezet feltoltodjon!Erdekes modon,ha kiurul belolunk barmelyik vitamin ,mar fel is borul az egeszseges egyensuly es jonnek a kulonbozo bajok!Legjobb komplex vitaminokat szedni egeszsegunk erdekeben!Es akkor mar bevisszuk a Magneziumot,ami nyugtatja az izmokat,a B vitaminokat, az idegeket nyugtatja,ami hianya szinten felelos lehet a fejfajasert..Kar,hogy az orvosok nem ezt ajanljak eloszor!
40. miau31
2009. aug. 13. 14:31

Üzenet törlése


Üdvőzlőm én csak 1 ajta gyogyszert szedek fogamzásgátlót a Harmonet et olyan 2 3hete bal oldalt lent kicsit mindig érzem de néha hogy szúrkál egy kisitaztán elmulik ez mitől van? lehet ha fogamzásgátlotól? Nagyon félek a barátnőm 37 évesen most halt meg agyvérzést kapott és tüdőemboliát és kiderülthogy a fogamzásgátlotól volt őn szerin mi lehet a bajom hogy néha ott bal oladlon szúr néha ?? be vettem algopirinteg cataflamot de viszzajőn kérem irjon ......előre is k,,,

2009. júl. 28. 05:57

Nekem is nagyon sokat fáj a fejem.Néha napokig igy kelek és fekszem.


11-12 éves korom óta van ez.Heti 3-4 alkalommal epehányásig fajult a dolog.Ilyenkor remegek annyira legyengülök.Vizes borogatás,sötét szoba és csend kell és az hogy aludjak legalább egy-két órát.ez valamennyire segit.

Elmentem MR vizsgálatra és kiderült,hogy a fehér állományomban néhány 2-3 milis és egy 5 milis góc van.ez mondjuk már 3 éve volt.Azóta ki tudja mi lett...

Kaptam migrénre gyógyszert a fejfájásambulancián de nem segitett.Elmentem neurológushoz aki mondta hogy kétféle migrénem is van.Az egyik ebből e fejlődési rendellenességből,a másiknak az okát ki kéne deriteni.voltam vérvételen röntgenen,nyaki érrendszer ultrahangon de nem találtak semmit.

Aztán mivel nem nagyon volt időm vizsgálatokra járni abbamaradt a dolog.

De mostanában megint nagyon fáj és sokszor ugyhogy rá kell szánnom magam hogy folytassam.


Szóval együtt érzek azokkal akik szintén ettől szenvednek.Nekem még a párna sem mindegy milyen.

2009. júl. 21. 20:17

Nekem egész gyerekkorom a fejfájásról szólt. Folyton agydaganat gyanús voltam...


A végén kiderült hogy nekem semmi bajom a migrénen kívül. Ám a tesómról kiderült jó pár évvel később hogy igenis az....

2009. febr. 24. 11:24
Most is fáj a fejem hetek óta,mindig ráfogom az időjárásra,pedig lehet,hogy már agydaganatom van.
2009. febr. 20. 10:01
Mai is rettenetes fáj a fejem. Még talpon bírok lenni,de estére tuti kidőlök, és csak az ágy és a sötét szoba marad. Imigran Sprint gyógyszerem ami hatott, elfogyott,más nem használt eddig. :(
2009. febr. 16. 10:21
Sziasztok,nekem már 3éve folyamatosan fáj a fejem,voltam CT vizsgálaton ,meg ideggyógyásznál aztán akupunkturás kezelést is kaptam,de persze semmi sem használ sőt nem tudják hogy mi az oka az én panaszomnak.Általában ha megfázom akkor nagyon tud fájni afejem igy sok mindent ki próbáltam,és rá jöttem hogya meleg ilyenkor jót tesz meg a fej masszázs.De nem szünik meg csak egy kis ideig.Hát szóval sokszor ugy érzem hogy vége nincs tovább.Ha tudtok valami jót irjátok meg,előre is köszönöm.
2009. jan. 23. 19:18

nekem 1x nagyon fájt a fejem de rettenetesen...

"kvarelint" vettem be és ittam rá egy gyűszűnyi konyakot!!!

és lőn csoda olyan hamar elmúlt mintha nem is fájt vna.


na azért nem sűrűn ajánlom de nagyon erős fejfájásnál nekem nagyon bejön....

2008. dec. 25. 14:57

Nekem az szokott segiteni általában, ha bekenem a halántékomat vetnámi balzsammal. Csak vigyázni kell, hogy ne dörzsöljük bele a szemünkbe, mert nagyon tud csipni. Plusz nagyon lassan el kell kortyolgatni 4 dl tiszta, hideg vizet.

Gyógyszereket nem használok, ezek általában elmulasztják, vagy tompitják legalább.

2008. dec. 25. 14:16

Nekem szokott segíteni, ha melegítem a fejemet:

Vagy hajszárítóval, vagy zuhanyozás+ legmelegebb víz, amit el birok viselni.


Ha ez sem, iszok, eszek, alszok.

Ha ez sem, akkor pirula.

2008. nov. 26. 06:02
Én 11 évig voltam migrénes,30 napból 22 fáj a fejem,volt,hogy hányásig fajult!Januárban találkoztam egy nagyon jó termékkel,és azóta mintha elfújták volna!Semmi pénzért nem váltanék,mert jól érzem magam,és ami a legfontosabb,a fejem nem fáj!!!!Ha érdekel,írj privit,és leírom bővebben a termék nevét...stb!!!
2008. nov. 26. 04:07

Nekem is nagyon ritkán és hamar elmúlik.Most 4 napig egyfolytában, ráadásul nem volt gyógyszerünk itthon rá.:(

Mindenkinek Jó Egészséget kivánok.:)

2008. okt. 12. 12:42
nekem ritkán szokott fájni, de akkor kiadósan. most is fáj.
28. Ani2
2008. aug. 27. 18:49
Nekem pár hónapja kezdődött a fejfájásom. Először csak ritkábban majd egyre sűrűbben. Hol nem bírtam föl kelni, hol nem tudtam aludni és volt olyan is hogy haza kellett mennem a munkahelyemről. Mint derűlt égből villámcsapás ugy érkezik. Divascant szedtem rá. Kinek vannak hasonló tapasztalatai.
2008. márc. 29. 17:33
Hát mikor jöttek a szelek nagyon fájt a fejem,és semmi nem hatott:(
26. 5cb4354c81 (válaszként erre: 25. - Korcsolya)
2008. márc. 14. 11:30
Anyáék most vesznek ilyen lámpát, akkor majd kipróbálom.:-)
2008. márc. 14. 11:11

Sziasztok fejfájósok!

Csatlakozom hozzátok! Nekem a homlokom szokott fájni,hol jobb hol bal oldalon.Néha hányingerem is van tőle.Van hogy a gyógyszer sem segít!

Sajna nincs bioptron lámpám pedig ahogy olvastam többeknek is segített.

24. 5cb4354c81 (válaszként erre: 23. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 14. 10:31

A vérnyomásom nekem már akkor magas, ha 120/80. Akkor már szédülni szoktam. Ami jó az 110/70, 90/60.

De azért majd meglátogatom a dokibácsit!

23. ec63a7fc29 (válaszként erre: 22. - 5cb4354c81)
2008. márc. 13. 19:46

Magas vérnyomás miatt lehetnek apró bevérzések is a szemfenéken, akkor is fájhat.



Jó ötlet! Menj el orvoshoz!

22. 5cb4354c81 (válaszként erre: 19. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 13. 08:00
Pedig mostanában nem is ülök olyan sokat itt a gép előtt, tv-t is csak esetleg este nézek. Ha nem múlik el, vagy többször előjön, megyek dokihoz.
21. d541350465 (válaszként erre: 20. - 5cb4354c81)
2008. márc. 13. 07:59

Jobbulást:)

üdv

2008. márc. 13. 07:58
Már megint ugyanúgy fáj. :-( De nem annyira mint tegnap! :-)
19. ec63a7fc29 (válaszként erre: 17. - 5cb4354c81)
2008. márc. 13. 00:34

Általában megerőltetéstől szokott így fájni.

Pl Nagyon erős fényben, vagy nagyon sok tv-nézés, sok szgép előtt ülés miatt, amikor sok apró dolgot kell nézni, vagy ha nem megfelelő dioptriájú a szemüveg. Ha többször előfordul, akkor menj el szemészhez. Ha másra nincs időd, akkor egy szemüveget áruló boltban ugorj be egy szemvizsgálatra.

18. d541350465 (válaszként erre: 17. - 5cb4354c81)
2008. márc. 12. 17:07

Ilyen már velem is volt:((( De passz hogy mitől van:((( bocsi tudom hogy ez nem valami nagy segítség,de legálább azt tudod hogy nem csak neked van ilyened:S:S

üdv

2008. márc. 12. 17:05
Ma reggeltől kora délutánig fájt a jobb szemem bal felső sarka mögött(ezt jól leírtam, de tényleg ott fájt), de annyira belehasított néha, hogy már fájt a homlokom is tőle, meg az egész szemem. Még soha nem volt ilyen. Tudja valaki mitől lehetett???
16. LoLiNa
2008. márc. 12. 06:52

Nekem a szemem fáradtsága miatt is szokott fájni, olyankor a szemzugos masszír segít álltalában.

ha az idő miatt fáj ,akkor csak a gyógyszer,

elaludni nem tudok fejfájással.

nappal meg pláne nem tudok aludni.

ha vérnyomás a bibi, akkor egy kávé.

de pl ha reggel nem kávézok meg rögtön, akkor egész nap fáj, hiába iszom...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook