Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy különös kapcsolat fórum

Egy különös kapcsolat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy különös kapcsolat

1 2 3 4
104. e64604cb59 (válaszként erre: 100. - Amália72)
2012. okt. 28. 19:27
A fiam azt mondta,akinek mindkettő, az a lányoknál a szupermen:-) :-)
103. e64604cb59 (válaszként erre: 51. - B4d40997c0)
2012. okt. 28. 14:30
Megáll az eszem..!
2012. okt. 26. 13:00
Természetesen igaz:-)DDDDDDDDD
101. Aquatica (válaszként erre: 100. - Amália72)
2012. okt. 26. 12:58
akkor ez igaz a nőkre is :D.
2012. okt. 26. 12:55
Igaz a mondás:a gyenge férfiaknak szeretőjük van,az erőseknek,családjuk!!!!
2012. okt. 26. 12:54
Hozd helyre a házasságod,és ezt felejtsd el,mert két szék közül a földre esel.......
2012. okt. 25. 19:27
Nem értem mit szeretnél...van egy házasságod amit nem tudni miért kötöttél, azt írod, csakúgy elvagytok! Van egy gyereked, egy biztos háttered amit kockára tettél egy barátságért, ami aztán úgy tűnik a részedről több lett! Próbáld meg a házasságodat helyre hozni és örülj annak, hogy nem buktál le egy kaland miatt! Sajnos a fiú csak megragadta a kínálkozó lehetőséget, ennyit akart és nem többet! Ha szeretnél ebből kilábalni ezt vedd tudomásul és szakíts meg minden kapcsolatot vele: nehogy már keresd, tiltsd is le mindenhonnan és ne nézegesd az interneten! Csak ez az egy lehetőséged van, továbblépni és a biztosat nem kockáztatni!
97. Szilvamama (válaszként erre: 96. - Prinzessin1)
2012. okt. 24. 08:57
:)
96. prinzessin1 (válaszként erre: 90. - Szilvamama)
2012. okt. 24. 07:55
ezt mintha èn magam írtam volna!gondolkoztam megosszam én is a gondolataimat a "kül.kapcs"-tal kapcsolatban...erre Szilvimama megtette szò szerint.érdekes.talán mert hasonlòt hozott a sors nekem is...(még az évjáratunk is stimmel)
2012. okt. 21. 16:14

Ahogy olvasom,kaptálitt hideget és meleget is, de leginkább hideget.

Azért nem szabad keményen senkinek neki menni. Nyilván azért irtál, mert tanácsra van szükséged. Az emberek a maguk baját nehezen tudják kezelni. Ez alol senki nem kivétel, és kivülről látni mindig könnyebb. Én is igy vagyok a magam dolgával, mivel én is nehéz helyzetben vagyok.

Kívülről elfogultság nélkül azt tudom neked mondani: ne csapd be magad, mert azt teszed! Ne búj a barátság mögé. Te többet vártál, de nem jó úton jársz. Ha ebbe hajszoltad magad, akkor valószínű a házasságodban is van némi rendbe tenni való. Inkább azzon igyekezz, hogy azt harmonizáld.

Ahogy írják a többiek is legyen benned női büszkeség és méltóság. Az a fiú jót szórakozik veled, mint ahogy a férfiak többsége ezt teszi a nőkkel. (Tisztelet a kivételnek.) Nem a korkülömbség a fő probléma, mert kapcsolatok nem a koron múlnak, de egyértelmű, hogy itt csak arról van szó, hogy kihasználja a lehetőségeket, leginkább, ha ajánlkozol is neki. Ilyen kapcsolatok nem méltóak a nőkhöz. Aztán persze, hogy a női nem becsületét veszti. Kaptál helyes tanácsot.Tiltssd le az elérhetőségeidről. Ne legyen ilyesmire szükséged. Mert igazából nincs is. Mielőbbi megvilágosodást neked.

94. Inken
2012. okt. 19. 20:52

Nyilván az itt felszólalók egyike sem került olyan helyzetbe, amiben megkérdőjelezhetően viselkedett volna...

Tegyük fel, hogy eddig még tényleg nem, mindenesetre az életnek azért van humorérzéke.


Félinformációk alapján vontok le és bonyolódtok bele messzemenő következtetésekbe...


(Jó, persze, mondhatjátok, hogy Ti legalább nem teregetitek ki a szennyest. Ott a pont. :) )

93. Vacico
2012. okt. 19. 20:25
Amit leirtál gyermeteg, olcsó és primitív gondolatok. Ez a fiú csak szórakozott veled. Van egy normális családi életed és gyereked. Nem a megcsalás ellen vagyok, de ez a "kapcsolat" nem erről szól, ez csak egy gyenge próbálkozás volt. Ilyenért kár még a gondolatod is.
2012. okt. 19. 20:23
különösnek nem az,felejtés ami kell neked,a fiú részéről már megvolt,ne csalj de ha már igen olyannal aki szeret is
91. kunos5
2012. okt. 19. 20:00

Amíg nem késő !!! Az előttem szólóval értek egyet ! Vagy lépj !!! Mert ez a másiknak nagyon fájni fog ! Vagy úgy gondolod : Carpedien !!!!

Lehet hogy nem jól írom de a lényeg benne van !

2012. okt. 19. 09:53
Lehet, hogy tényleg barátok voltatok... Ok, volt már ilyen a történelemben. De ezt a barátságot abban a pillanatban, hogy lefeküdtetek egymással elb...tok. Szó szerint. Innenstől kezdve neki csak egy kóbor numera lettél, de ahogy elnézem, te többet gondoltál ebbe a "kapcsolatba". Nem keres, nem veszi a megkeresésedet. Nálam ez annyit jelent, hogy a háta közepére sem kíván. Lássuk be, egy 24 éves srácnak nem nagy perspektíva egy gyerekes 35 éves nő, aki ráadásul férjnél van. Tiltsd le a fészedről, töröld az MSN-ről, és tedd rendbe a házasságodat. Legyél már egy kicsit büszkébb az istenért!!! Ne hisztizz már egy pasinak, akinek nem kellesz! (Megj.: 35 éves, elvált nő vagyok egy gyerekkel. Én nem csaltam, hanem megcsaltak. Lehet, hogy emiatt, de kicsit átérzem a férjed helyzetét, és sajnálom)
89. Aquatica (válaszként erre: 84. - Moncsi569)
2012. okt. 19. 09:13

Akkor dicsérgetni fogunk milyen ügyes vagy, ezt fel kell vállald mert itt te vagy alul :D

Ha meg szereted a párod ne kacsingass a fiatal fiúk után, hanem azt becsüld meg amid van. Meg majd, ha a gyereknek a hűségről kell mesélj meg a bizalomról, a lelkiismeretről akkor kicsit szedd össze magad nehogy álszentnek tűnj.:P

Vagy nincs benned annyi tartás nő létedre, hogy ne feküdj le minden barátoddal ? :DDDDDDD.pláne egy 24 évessel, vagy lehetett volna 20 is mindegy.

2012. okt. 19. 08:37
Nem pusztán elcsépelt szöveg, hanem nem is igaz. Nem kell ahhoz lopni, csalni, hazudni vagy embert ölni, hogy tudjuk: lopni, csalni, hazudni vagy embert ölni nem dicséretes cselekedet.
2012. okt. 19. 08:29
Moncsi69, nem kell hisztizned, te éreztél késztetést, hogy kiírd magadból, amit kiírtál, és annyit osztottál meg amennyit jónak láttál, fontosnak tartottál. Elcsépelt ez a járj az én cipőmben szöveg. Amikor az ember már hozzátesz valamit, vagy elhiszem, vagy nem. Se jobb , se rosszabb nem lesz ettől nekem. Mivel kitetted az életed kis cikkelyét a világhálóra, muszáj a kritikát elviselned, és érthető más és más kritikát kapsz, erkölcsi értéktől függően.
2012. okt. 19. 08:26
Legalább másnál is kiment a biztosíték. Tegnap még én voltam a bunkó...
85. 34c48a3825 (válaszként erre: 84. - Moncsi569)
2012. okt. 19. 08:20

Szexeltél a férjed háta mögött egy 24 éves kölyökkel, aki után most szűkölsz vagy nem? Mert ha igen, akkor szerintem ne nagyon álljon neked feljebb.

35 évesen tudhatnád, hogy a házasság mit jelent. Ja és a szexpartneredre szánt napi (!) 2 vagy 2.5 órára azért ne legyél olyan büszke azért.


Szereted a férjed?!

2012. okt. 19. 08:15

Akkor kiegészíteném a cikket:)

Én alapból szeretem a párom és nem hagynám el mielőtt azt hinnétek azért mert eltart tévedtek évekig csak én dolgoztam és tartottam el őt.

azt meg ne ti tudjátok mennyire hanyagolom a gyerekemet a napi 2 2.5 óra amit egész 24 óra alatt neten töltök nem nagy cucc:)

mások enni se adnak a gyereknek mert egész nap itt lógnak

úgyhogy a gúnyos bunkó megjegyzéseket tartsátok meg ha kérhetem

83. 34c48a3825 (válaszként erre: 82. - Moncsi569)
2012. okt. 19. 08:14
Ha nem baj, inkább nem járnék a cipődben egy percre sem...
2012. okt. 19. 07:53

Köszönöm a hozzászólásokat

el ítélni mindenkit bármikor el lehet

talán járj az én cipőmbe egy ideig és meglátod mit teszel !!!!

Egyébként a sráccal nem találkozok többet igen 24 éves

2012. okt. 19. 01:31
a srác akkor 24körüli lehet... még jó, h nem vesz komolyan!
2012. okt. 18. 21:37

Leírták előttem a lényeget: gusztustalan, amit csinálsz, és ráadásul ostoba is vagy. Egyben van igazad: 35 éves asszony létedre lehetne több eszed.

Ez a srác kerül téged, mint a sz.rt, nem válaszol az sms-eidre, nem kíváncsi rád, de ha már egy városban vagytok, szívességből megd.gna... Ó, éljen a romantika! Ennyi erővel pénzért is kefélhetnél, legalább valamivel hozzájárulnál a háztartáshoz.

79. BettyBoop Again (válaszként erre: 74. - Bekacomb)
2012. okt. 18. 18:38

Jellemző, hogy a nők, ha meghülyülnek, ki is lépnek a kapcsolatból. A férfiak pedig "csak" csalnak titokban.


Én legalábbis ezt látom a környezetemben, és az egyes írásokban.

78. kunos5
2012. okt. 18. 18:37
Saját tapasztalatból????? Ám legyen !Képzeld csak a férjed helyébe ha ez kitudodik !Mindig csak az öröm és mi lessz a másikkal ! Pillanatnyi örömért eldobni a múlt szépségeit,küzdéseit? Ha ilyen a helyzet akkor ez lehet hogy meg fog történni mégegyszer! Nem bíztos,hogy a barátoddal ha ennyit vagy a neten!Gondold át !!!!Bíztos megéri !Gondold át ,hogy miért is jutottál idáig!Megéri??Nem félsz hogy kitudodik ! Mindig van az embernek rossz akarója !Vagy egy véletlen elszólás , stb.
77. Nelyca (válaszként erre: 6. - Wildmann20)
2012. okt. 18. 15:30
Teljesen egyet értek ezzel...
76. 2a69f78972 (válaszként erre: 57. - 81012deb94)
2012. okt. 18. 15:05

Én nem szeretnék veled vitatkozni, mert tiszteletben tartom az álláspontodat.


Azt azért elmondanám, - saját tapasztalatból - hogy sokszor hasznosabb, ha az ember tudatlan marad.


Én a MEGCSALT oldalról beszélek most, álltam ezen az oldalon, 8 hónapos gyerekkel.

Anélkül, hogy nyomoztam volna, a helyembe jöttek a tények, amit akkor - úgy érzem - kulturáltan oldottam meg, mert nem szerettem volna csonka családban felnevelni a gyerekem.


De kár volt megtudnom !

Többé nem hittem el egyetlen szavát sem, érdektelen volt számomra minden beszélgetés, mondhatnám egyik fülemen be, a másikon ki.

Mindig az járt a fejemben, hogy egy éven keresztül tudott a szemembe nézve hazudni, biztos az sem igaz, amit most mond.

Szóval, száz szónak is egy a vége, ha akkor NEM TUDOM MEG a dolgokat, lehet, hogy a mai napig együtt vagyunk és nem rendül meg a hitem egy emberben olyan szinten, hogy képtelen voltam vele tovább élni, pedig előtte a mindenem volt.


Lehet, hogy van aki valami miatt tovább tudja folytatni, de a tüske biztos, hogy megmarad, a dolgok már nem lesznek ugyanazok.

75. mamma2
2012. okt. 18. 15:01
A cikket elolvasva,- forog a gyomrom, és hánynom kell....ezt nem lehet sem "megérteni" sem tolerálni!Itt csak egyetlen dolgot lehet megállapítani, hogy ez a nő/?/ NEM NORMÁLIS....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook