Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okonettes termekrol! fórum

Okonettes termekrol! (beszélgetős fórum)


2008. szept. 22. 09:45

Sziasztok!

Én 3 éve vagyok ökonet tag. Azért léptem be mert a családomat, és magamat is ki akartam hozni a betegségekből. Ez sikerűlt.Nekünk nagyon beválltak a termékek.Pár példát leírok nektek: Tavaly a páromat súlyos baleset érte, eltörött több helyen a gerince. 2! napig volt kórházban, majd haza kérette magát. Itthon várta a Q10 kapszula - immunerősítő, és sok minden másra is jó, a Korall Kálcium - nagy adagban, a Noni - gyulladáscsökkentő, MSM/C vitamin - nagy adagban, mirtill krém, és persze a családja. Volt 2 kemény hónapunk, de aztán szép lassan gyógyulgatott.

Vagy újságolhatnám az anyukám esetét is: Állandó gyomor panaszokkal küszködött, napi 1 kapszula Olajfalevél kapszula szedése mellett ez megszünt. Vagy ott az én esetem. Mikor beléptem a családba, előtte állandóan a nőgyógyásznál voltam havi rendszerességgel ilyen-olyan gyógyszer stb. Elkezdtem szedni én is az Olajfalevél kapszulát, elöszőr 2x1 majd 2x2, és felemeltem az adagott 3x2 kapszulára. Ez a termék ahogy le van írva, hogy mit tud, azt velem meg is tette. Szépen kitakarította a szervezetemet a baciktól, vírusoktól, és a gombáktól.Nálunk az egészség nagyon fontos.Mi ezért tértünk rá ezekre a termékekre, és egyáltalán nem bántuk meg.

2008. ápr. 19. 22:36
Én ezekkel a gyógynövény készítményekkel jöttem ki a candidából. Persze orvosi segítséggel. 4 éve vagyok Ökonet tag. Ma már nem is vásárolok boltban olyasmit, amit itt meg lehet kapni. Mosószer, fogkrém, tisztítószer egyáltalán nem pénztárca kérdése. Nem kerül többe, mint bármelyik bolti cucc és ráadásul környezetkímélő.
2008. febr. 18. 15:39
Kislányomnak at echinacea jött be hűlésre.
12. 11111
2008. febr. 6. 19:08
Sziasztok,én bőrfesték hiányos vagyok 23 éve,most öko dolgokat próbálok rá szedni.Amióta ezeket a dolgokat eszem még csak megfázva sem voltam.A másik dologról nem tudok nyilatkozni mert még nincs eredmény
11. 8220cddcf4 (válaszként erre: 9. - Mihoca)
2008. febr. 5. 09:34

Bocsi rosszul írtam külön szappan és grapfruitmag

csepp

10. 8220cddcf4 (válaszként erre: 9. - Mihoca)
2008. febr. 5. 09:33
Bocsi,rosszul írtam persze külön szappam és grapfruit mag csepp
9. mihoca (válaszként erre: 8. - 8220cddcf4)
2008. febr. 3. 16:37

bocsi

megegyszer!!!

szappan?

grapfruit mag?

vagy ugy ahogy te irtad???

2008. febr. 3. 15:33

Vannak nagyon jó termékei és kevésbé jó.Ki kell

probálni kinek mi jön be de persze kicsit pénztárca függvénye is a dolog Amit jó szivvel ajánlók az a

szappan grapefriut csepp/föleg ebbe az influenzás időbe/Mirtill krém és lehet kapni víztisztitó készüléket szerintem az is jó

7. ec63a7fc29 (válaszként erre: 6. - Mihoca)
2008. febr. 2. 23:24
BINGO !!!!
6. mihoca (válaszként erre: 5. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 2. 16:29
az okonet az nem kaphato gyogyszertarban!!!!!
2008. febr. 2. 15:21
Kérdezze meg gyógyszer ÉSZÉT.:)))
4. mihoca (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2008. febr. 2. 13:56

en inkabb valamilyen gyoyszer formatumra gondoltam!

c vitamin stb

2008. febr. 2. 10:42

Semelyik ilyennek nem vagyok fun-ja, hol ezt veszek, máshol amazt. Tudom mire van szükségem.

Amikor ökogolyót veszek a vízlágyító helyett, azt nem azért, hogy védjem a természetet, hanem mert ezzel nem adok kemikáliát az ekcémás gyerekemnek.


Ezért veszek tőlük szappant is. De nem mindent.

2008. febr. 2. 10:11
tapasztalatok???
2008. febr. 2. 10:11
ismeritek?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook