Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Citológia p3-asról valakinek javult a helyzet Klion kezelés után p2-re? fórum

Citológia p3-asról valakinek javult a helyzet Klion kezelés után p2-re? (tudásbázis kérdés)


24. tatum
2012. nov. 15. 17:34

Sziasztok!

Megjött az eredményem,minden randben van p2-es.

23. tatum (válaszként erre: 21. - Homern)
2012. okt. 18. 17:44

Köszi,hogy írtál!

Jó egészséget kívánok a továbbiakban :)

2012. okt. 18. 09:28
Probléma mentes lábadozást kívánok!Vigyázz magadra!
21. homern (válaszként erre: 19. - Tatum)
2012. okt. 17. 23:10
na,túlvagyok rajta,itthon vagyok már :) bementem a műtőbe,kaptam zöld köpenyt,asztalra fel,4 db érzéstelenítő szuri a méhszájba.doki kivágta a problémás részeket,2 hét múlva van eredménye a szövettannak. leszálltam,felöltöztem és hazajöttünk.pár hétig vérzés lehet.érezni nem éreztem semmit,20 perc volt az öltözködésekkel együtt.van ahol ezt rövidaltatásban és 1 napos kórházi tartózkodással csinálják,szerintem ez így jobb.ennyiért altatni? 15 percig szerintem bárki elvan a plafon nézegetésével :)
20. tatum
2012. okt. 16. 18:01

Ez volt a paíromon ,ha esetleg valakinek mond valamit:

low -grade squamos intraepitheal lesion (sil)

Enyhe displasia

19. tatum (válaszként erre: 18. - Homern)
2012. okt. 16. 17:20

Sajnálom.

Majd írjál már légyszíves bővebben a műtét menetéről és a műtétről ha túl vagy raja (és lesz kedved)!Nem tudom,majd én is rákérdezek bővebben,hogy akkor nekem ez mi lehet ,hogy valami nemi betegségem is van ,nekem csak méhszájsebet mondott a doki!

18. homern
2012. okt. 16. 15:16
nekem nem jött helyre,holnap műtenek. nem volt soha panaszom,tünetem,egy sima rákszűrésen "akadtam fenn". elvileg vírustól,gyakorlatilag mivel egyetlen és első partnerei vagyunk egymásnak a párommal,nem igazán tudtak mit mondani. tudom ez az első és egyetlen furán hangzik manapság, de ez teljesen biztos...nem vagyok az a naiv,rózsaszín szemüveges típus,sőt,de a múlt az tuti,a jővővel kapcsolatban már nem lennék ilyen határozott :DD
17. tatum (válaszként erre: 12. - Mafalda)
2012. okt. 16. 14:57

Van már egy lányom ,jövőhónapba lesz 4 éves,szeretnénk még egyet azért is mentem dokihoz,mondván ha minden rendben van akkor......

Soha nem volt panaszom se közti vérzések , szex után sem, hasam se fájt stb.. max egy kis folyás.

Most örülök ha megygyógyulok ,a babáról fájó szívvel lemondok :( ,de nekem az első is elég nehezen lett, előtte 2 vetélés ráadásul 9 hetesen vele is bepecsételetem azt hittem ott is baj lesz,de szerencsére nem így történt.

Úgyhogy most meijedtem és nem szertném még egyszer ezt átélni.

16. tatum (válaszként erre: 10. - Ágica...)
2012. okt. 16. 14:49
Sajnálom ami veled történt,nálunk ilyesmi fel sem merült.(Úgyértem félrelépés)
15. tatum (válaszként erre: 9. - T.Orsa)
2012. okt. 16. 14:46

Eddig nekem is mindig p1 volt ,még terhesen is !

Most nagyon örülnék egy p2-nek.

14. tatum (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2012. okt. 16. 14:45
Köszi szépen de Szabolcsi vagyok,ha lesz műtét az Mátészalkán lesz és a dokim csinálja,azért köszi!
13. tatum (válaszként erre: 7. - Mafalda)
2012. okt. 16. 14:43
Köszi,nagyon aranyos vagy!
12. mafalda (válaszként erre: 2. - Tatum)
2012. okt. 16. 10:23
Ha még nem szültél,akkor nem ajánlatos a műtét.A helye ui.hegesedik,és így nehezen megy a tágulás.Szóval gyógyulj meg gyorsan!
11. ágica... (válaszként erre: 6. - Tatum)
2012. okt. 16. 08:26
Hja! És engem is műtéttel fenyegettek! :) A méhszáj sebem miatt többször felmerült ennek a lehetősége! De mióta nem használok tampont és a szexnek sem a vad és durva fajtáját műveljük, így még folyásom sincs! :)
10. ágica... (válaszként erre: 6. - Tatum)
2012. okt. 16. 08:23

Sajnos méhszáj sebem mellett szedtem össze egy gyulladást. És itt jöttem rá, hogy a párom nem hűséges .

Érdekes, mert a nőgyógyász akihez elmentem nem mondott semmit,csak felírta a kúpot és ellenőrzésre hívott vissza . Nem ugyan az az orvos vizsgált, tőle is megkérdeztem, hogy mi ez és ő válaszolt könyörtelenül megmondta, hogy egy vírus, úgymond nemi betegségem van, amit csak szexuális úton lehet elkapni. :S Nos be is fejeztem azt a kapcsolatom és meggyógyultam. Az ellenörző vizsgálatok p2 eredménnyelzárultak, majd most kell mennem újra . :)

Két éve győnyörűen helyre jöttem ! Szültem, semmi gondom nincs, de amin keresztül mentem nem kívánom senkinek! Természetesen a legrosszabb képek ugrottak be!

2012. okt. 16. 07:43
1szer nekem is volt P3,de méhszájseb nélkül.Vitagyn C krémet használtam,és a köv citológia már P1 lett.
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Tatum)
2012. okt. 16. 07:13

Győrben csinálja egy doki lézeresen ezt a műtétet, kb 3 perc és utána mehetsz haza. Nem kell kórházban feküdni sem!

Ha érdekel megadom az elérhetőségét!

2012. okt. 16. 01:15
Azért ne idegeskedj!Higyj benne,hogy simán meggyógyulsz a gyógyszertől és nem is kell műtét!Tudod,a bevonzás!Képzeld magad elé,hogy mész vissza kontrollra és mosolyogva közli az orvos,hogy monden rendben.Így lesz!
6. tatum (válaszként erre: 4. - Ágica...)
2012. okt. 15. 23:10
Ó de jó ilyet "hallani" akkor van még remény hátha sikerül.És neked is seb miatt volt p3 -as vagy valami gyulladás?
5. tatum (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2012. okt. 15. 23:08
Köszi a választ ,sajnos én is felvagyok rá készülve ,mert ahogy így olvasgattam jóformán mindenkinek müteni kellett .4 hét múlva lesz erdmény addig valahogy kihúzom,csak idegeskedek is.
4. ágica... (válaszként erre: 1. - Tatum)
2012. okt. 15. 23:06

Szia!

Nekem is hármas volt 2 éve, majd kaptam egy kezelést két hétig kellett kúpoznom, azóta igaz szültem is , de semmi bajom sincs !

Tudom mit érzel! Nyugi!Rendben lesz minden!

2012. okt. 15. 22:55
Volt méhszájplasztikám,de seb miatt.Kórházban csak néhány napig voltam,de itthon sokáig kellett pihennem.Hetekig nem volt szabad emelni 1kg-nál többet.Általános kímélet.De szükség is volt rá.
2012. okt. 15. 22:49

Méhszájsebem van az orvos 10 napos Klion d 100-as kúrát ajánlott ,ha megint p3lesz az eredmény, akkor mütét!

Érdekelne ,hogy tényleg javulhat e a helyzet vagy csak már a műtét segít? Ha valakinek volt ilyen műtét az légyszi írja már meg mennyi ideig kellet kórházba lenni?

2012. okt. 15. 22:46
Citológia p3-asról valakinek javult a helyzet Klion kezelés után p2-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook