Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet-e fogyni szoptatás mellett édességfüggőnek? Hogyan? fórum

Lehet-e fogyni szoptatás mellett édességfüggőnek? Hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
68. Carmen23 (válaszként erre: 62. - 9a55b7563a)
2009. jún. 25. 00:23

Sziasztok.


Remelem nem baj ha csatlakozom. Hencsuri tolled szeretnek megkerdezni, hogyte meddig tervezed aszoptatast? Az en kislanyom 13 honapos mar, es meg szopizik, de mindenutt azt hallom ,hogy mikor valasztm mar el, holott nem tartom jo dolognak, gondoltam megvarom mig szepen sajat maga haggya el..de kozben mar kene adjak neki rendes tejet is..

67. Kókusz (válaszként erre: 65. - Kiniand)
2008. febr. 11. 13:18

Akkor csak egy kicsit kapjon belőle :)

Én ehetek bármit, Daninak semmi baja tőle. Sem a zöldségektől, sem a gyümiktől. Pedig van, amitől haspuffadásom van, de akkor sem látom rajta, hogy neki fájna a pocija.

66. mandy (válaszként erre: 65. - Kiniand)
2008. febr. 11. 10:45
Szerencsére nálunk semmi ilyen nincs, bátran ehettem bármit. Igaz most már pláne, mert már alig van szopi. Persze azért még nem iszok egy csepp alkoholt sem és továbbra is csak koffeinmentes kávét iszom :)
65. Kiniand (válaszként erre: 63. - Kókusz)
2008. febr. 11. 10:15
Pedig, hogy írtad, hogy olyan zamatos tésztája lesz a répától, egyből megkívántam. De a kiscsajt nem hagyhatom ki semmilyen édességből. Max majd csak egy picit kap. Egyébként mi a véleményetek a szoptatás melletti gyümölcs- és zöldségevésről? A Ti babátok hasa nem fáj, ha rostosat esztek? Nekem elég, ha csak pár gerezd paradicsomot eszem a reggelihez és tuti, hogy sokkal nyűgösebb lesz a fiatalember.
2008. febr. 10. 23:15
Mazsola?
2008. febr. 10. 22:00

Ezt a répatortát nagyon egyszerű megcsinálni, biztosan neked is sikerülne Mandy!

Kiniand, sajnos elég sok répa van benne (35 dkg), úgyhogy ha a lányod allergiás rá, akkor én inkább kihagynám a helyedben!

62. 9a55b7563a (válaszként erre: 57. - Mandy)
2008. febr. 9. 21:34
Hát rólam meg gyáltalán nem ment le a szoptatától sem, sőt ahogy megszültem, rá pár napra olyan különös zsírpárnák kerültek rám .-))) ahol terhesség alatt nem voltak, ekkorák legalábbis nem :-)) Ciki mert minden ruhámcsak a könyökömig vagy a térdemig jön rám .-( Dehát XS-es voltam előtte :-))Szóval a szopizásra fogom,hogy nem tudok fogyni,dehát hiszen sokat nem is tehetk érte egyenlőre..mozogni nincs erőm,sem időm,mert otthon dolgozok a kicsi mellett..sőt már be is járok hetente néhány alkalommal pár órára a cégeimhez...nem vgayok a legjobb formámban,de boldog vagyok,hogy 11,5 hónaposan még szoptatom,és büszek vagyok a Kicsinyünkre is és ezidő alatt elért szakmai sikereimre is :-)) ezek tuningolnak most..már túl vagyok a kríisen az alakom miatt :-))) Ez van. Majd lesz jobb is.Különben nekem a pixmania.hu-n lévő szauna és masszirozó övem van :-)))és nekem nagyon látványos is..a hasam sokkal kisebb,feszesebb.:-))
61. Kiniand (válaszként erre: 60. - Mandy)
2008. febr. 9. 10:16
Én mondjuk imádok sütni, csak pl az egészséges muffinomat nem díjazta nagyon a család. (Zabkorpa+magvak) Kiváncsi vagyok, hogy ez a répatorta bejön-e nekik. Csak most jutott eszembe, hogy a nagylányomra azt mondták a pulmonológián, hogy nagy mennyiségben allergiás a srépára. Ez azért még belefér ugye?
60. mandy (válaszként erre: 59. - Kókusz)
2008. febr. 9. 08:34

Na köszi, majd kipróbálom. Ha bejön (illetve ha képes vagyok megcsinálni, mert a sütikkel sajnos eléggé hadilábon állok - HA CSINÁLNI kell, ha enni akkor nem) :)))

Szóval ha a főpróba jól sikerül, akkor mi is ilyet csinálunk a szülinapra.

59. Kókusz (válaszként erre: 54. - Kiniand)
2008. febr. 8. 22:16

Nemcsak nyuszik esznek répatortát. A reszelt répától nagyon puha, és "nedves" lesz a tésztája. Ez most hülyén hangzik, de azt akarom ezzel mondani, hogy nem olyan száraz, mint például a piskóta. Régebben is sütöttem már répás sütit.

Egyébként feltettem ide is a receptet, az adatlapomra kattintva megnézhetitek.

Na persze nem annyira tortaszerű, mint egy cukrászdás, de ez Danit egyáltalán nem érdekelte, mivel még nincs összehasonlítási alapja :)

2008. febr. 8. 18:28

Ja, ja milyen öv? seven omnip. Azt én is vettem, lsd lentebb, csak nem tudom használni.

Visznt találtam egy alternatívát. Íme: [link]

57. mandy (válaszként erre: 56. - 9a55b7563a)
2008. febr. 8. 16:28
Az a baj, hogy nem mindenkinél elég a szoptatás. Rólam is lement pár kiló, de messze nem az összes. Maszírozóöv? Az milyen?
56. 9a55b7563a (válaszként erre: 20. - Kiniand)
2008. febr. 8. 14:06
:-))) őszintén szólva még nem mértem magam, mert a mérleg soha nem mozdult még, de minkei azzal jön, milyen sokat fogytam..ezután úgydöntöttem, fene vigye ela mérleget,lényeg, hogy hogyan érzem magam és hogy valóban látszik rajtam változás..őszintén szólva senki nem támogat benne, sőt a férjm drága olyankoat főz még este is, hogy majd mgőrülök tőle...mindig azt mondogatja, érezzem magaam jól, amjd lemegy ha már nem szopizik Marci...cukor élküli dolgokat maiket meg lehet kapni a boltban, édesítőszeresek, azt meg valóban nem vagyok hajladnó megenni, hogy mérgezzem a kicsit vele.Külöben ha tehetném, egy alapos pucolással, méregtelenítéssel kezdeném el a fogyásom :-))) csak igy lehet fogyni, azt vsizon valóban nem lehet szoptatás alatt :-))) Vettem egy masszirozóövet...hát nem akarom reklámozni, de 3 alkalom után a hasaomból 6 cm ment le :-)))) Ez nem vicc!!!!!
55. mandy (válaszként erre: 54. - Kiniand)
2008. febr. 8. 09:52
Én már hallottam róla, de még nem csináljtam. NÉzd meg, azt hiszem itt is van a receptek között. Sima torta, csak a tésztájában van répa is, azt hiszem.
2008. febr. 8. 09:26
Répatorta? Már hallottam róla, de azt nem csak a nyuszi eszik?:) Tényleg torta-szerű?
2008. febr. 7. 19:55
Köszönöm a jókívánságokat! Átadom Daninak! Na persze én is ettem tortát, de ez nem volt olyan súlyos, mivel félig-meddig diétás. Daninak sütöttem répatortát, amiben teljes kiőrlésű liszt van, nincs benne tojás, se tej, és minimális cukor. Na de majd hétvégén! Akkor jön a hivatalos "cukrászdás" torta. Igyekszem majd minél kevesebbet enni abból.
2008. febr. 7. 11:36
Kell!
2008. febr. 7. 11:36
Úgye milyen borzasztó, mikor az embernek kötelességből kell enni! És milyen finomakat..Én a hétvégén csináltam fánkot, szerencsére a család rárepült. Most meg hétvégén megyünk vendégségbe, megint sütnöm kel.
50. mandy (válaszként erre: 49. - Mandy)
2008. febr. 7. 11:32

Na....nem 'nekem', hanem NÁLUNK.

Csak már írni sem tudok.

Hiszen éppen ez az, hogy nem nekem csinálta :D

49. mandy (válaszként erre: 48. - Kiniand)
2008. febr. 7. 11:32
Nekem anyu sütött fánkokat. Sajnos én is megkóstoltam, aztán alig bírtam abbahagyni. Még jó hogy muszáj volt, nem ehettem sokat, mert nem maradt volna :)
2008. febr. 7. 11:26
Na adok a fogyinak.. Holnap lesza farsang az oviban, sütöttem egy kis csokis kekszet, de hát úgyi muszáj megkóstolni, rosszat mégsem vihetek a kiskrampuszoknak. Jó lett!!!
47. mandy (válaszként erre: 46. - Kiniand)
2008. febr. 7. 11:20
Gondolom a fő kérdésünkre. Hogy lehet-e fogyni....
46. Kiniand (válaszként erre: 45. - 2ecfe1b5f5)
2008. febr. 7. 11:18
Ezt mire érted? A fogyásra vagy az édességre? Vagy...?
2008. febr. 7. 10:18
semmiképpen--- érintett vagyok
44. mandy (válaszként erre: 42. - Kiniand)
2008. febr. 7. 09:46

Fúj ez durva.

Mondjuk én éppen az ilyen dolgok miatt (én is jártam így - kakafoltos rugi, bleeeeh) ma már csak úgy veszek, ha személyesen látom. Ezzel legalább a postaköltséget is megspórolom.

Persze Bálinttal nem olyan egyszerű messzire menni, ezért be vannak állítva kedvenc eladónak akik közel laknak, és csak tőlük vásárolok.

43. Kiniand (válaszként erre: 40. - Kókusz)
2008. febr. 7. 09:16
Csatlakozom.. Boldog szülinapot! Danó, nagyon helyes manó:)
42. Kiniand (válaszként erre: 39. - Kókusz)
2008. febr. 7. 09:15

Na megírtam, aztán elszállt....

(TV-TeszVesz) Több olyan aukcióm is volt most, amit nem fizettek ki, csak ígérgettek, hogy holnap, meg a jővőhéten és meg naivan vártam csak, most meg lejárt a kéthónap és még negát sem tudok adni...A másik meg olyan árut küldött, amit szerintem a kukából szedett ki, olyan állapotban van, ráadásul jó drágán. Megígérte, hogy visszaveszi, de most eltűnt. Én még reménykedem. Egyébként pont a fogyás miatt vettem meg a kütyüt, de olyan büdös, hogy a szobában sem tudok megmaradni vele, nem hogy használni.

41. mandy (válaszként erre: 40. - Kókusz)
2008. febr. 7. 08:11

Nosztalgiázz nyugodtan, én is szoktam már, pedig még nem egy éves Bálint.

Nagyon boldog szülinapot Danónak :)

2008. febr. 6. 23:20
Ne haragudjatok, nem a témába vág, de nosztalgiáznom kell. Egy éve ilyenkor folyt el a magzatvizem, és kezdődött meg Danóka születése :)
39. Kókusz (válaszként erre: 37. - Kiniand)
2008. febr. 6. 22:58
Hogy érted azt, hogy csalódtál a TV-n? Ezt nem értem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook