Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valaki ilyen helyzetben lombik előtt? fórum

Volt már valaki ilyen helyzetben lombik előtt? (tudásbázis kérdés)


11. tücsökbogár13 (válaszként erre: 10. - Mogyianyu)
2012. okt. 12. 17:53
köszönöm szépen a lelki támogatást! :) kaptam uh időpontot jövő hét keddre, majd kiderül, mit mond a doki. most megint olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, megint volt egy kevés vér. remélem semmi komoly..
2012. okt. 12. 15:22

Soha nem mondd, hogy soha!

Egy teszt belefér, attól bajod nem lesz!

A dokit nem hívhatod fel?

Ő tudná a legjobb tanácsot adni!

Fel a fejjel! :)

2012. okt. 12. 13:41
terhes nem lehetek, mert a férjem heredaganatos, és életképes spermája nincs. tesztoszteron kapszulát kap, azzal tud csak működni a "dolog"
2012. okt. 12. 12:42
Meg ne haragudj, de egy terhestesztet próbáltál?
2012. okt. 12. 12:26

így is idegbajos vagyok :) :) már ettől a helyzettől.. hogy pont most nem jön meg! egész héten sírok. komolyan már mindent kipróbáltam. lehet az lenne a legjobb, ha nem csinálnék semmit. megöl az ideg.

a citromlé késlelteti, vagy előbb megjön tőle? mert én már minden verziót hallottam..

köszönöm a válaszokat! kedvesek vagytok! :)

2012. okt. 12. 12:19
meleg fürdő, együttlét pároddal, másnapra tuti megjön
2012. okt. 12. 12:18
Az aviva torna tényleg jó, attól nekem is mindig megjött, ha késett. (ami még jó, egy hatalmas stressszes idegbaj, na attól tuti megjön!)
2012. okt. 12. 12:18
köszönöm, már azt is próbáltam. a pánik gyakorlatot.. de semmi... lépcsőztem, de az se volt jó, attól se jött meg. nem tudom, de már nagyon kétségbe vagyok esve.
2012. okt. 12. 12:11
Próbáld meg az Aviva tornát, nekem attól mindig megjön.
2012. okt. 12. 11:58
Lombik előtt vagyok, rövid protokollos. A helyzet az, hogy kb. másfél hete voltam a dokinál, aki azt mondta, kezdhetem a stimulációt, amint megjön a vérzésem. Az eredményeim jók, szedem a Bromocriptint, amitől eddig mindig megjött a vérzésem. Csak pont most nem. Nem tudom mi lehet a baj.Minden gyógyszert, szurit kiváltottam... Már minden praktikát kipróbáltam (cickafark tea, ülőfürdő), de semmi. Pár napja görcsöl a hasam,fáj a derekam, a fejem és minimális vérzésem volt, de nem tudott megjönni "normálisan". Helyette olyan átlátszó vmi folyik. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2012. okt. 12. 11:57
Volt már valaki ilyen helyzetben lombik előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook