Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németet szeretnék tanulni, de melyik könyvből, melyik szótárból? fórum

Németet szeretnék tanulni, de melyik könyvből, melyik szótárból? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 12. 17:23
Köszönöm szépen SF!:-D
8. SF
2012. okt. 11. 20:54
Az ELO otthoni tanulásra való. Benne van minden, hanganyag, könyv, leckék, sőt online is tudsz feladatokat megoldani.
2012. okt. 11. 20:11

Hát ez az én bajom, hogy mindenki másra esküszik és a többit meg leszólja, ezért nem tudom, hogy melyiket válasszam!:-D

Mondjuk nem vészes az áruk, lehet kipróbálok többet is, inkább a szótár árakon lepődtem meg egy kicsit!

2012. okt. 11. 19:53

Eljutottam a feléig, de kipróbálni tudásomat sohasem volt lehetőségem.

De az előbb beütöttem a googliba ( mert a googli a barátom), és egy másik fórumban eléggé leszólják ezt a könyvet,hogy régi meg nyelvtanilag sem ideális( remélem értenek hozzá, mert én nem), úgyhogy mégis inkább keress valami másat. Nem akarlak félrevezetni.

5. mamika2 (válaszként erre: 3. - Izaanyu)
2012. okt. 11. 19:39
Neked mennyire sikerült így megtanulnod?
2012. okt. 11. 19:38

Köszönöm szépen izaanyu!

Igen a kiejtés miatt szeretném a hangoskönyvet, majd utána nézek, hogy melyik a legjobb!

2012. okt. 11. 19:13

Én a Tanuljunk könnyen, gyorsan németül c. könyvből tanulgattam. Szerző Dr. Ernst Hackel.

Azért szerettem mert leckék vannak benne( nyelvtan+ szavak+német szöveg+ lefordítandó magyar szöveg, amit a könyv hátulján ellenőrizhetsz.)

Emellett persze tanulnod kell a kiejtést is valahonnan.

2012. okt. 11. 14:36

Tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik szótár a legmegfelelőbb és melyik német könyvet ajánlanátok egy kezdőnek?

Hangos könyvet is szeretnék venni, de nem tudom melyik a legjobb!

2012. okt. 11. 14:34
Németet szeretnék tanulni, de melyik könyvből, melyik szótárból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook