Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Küldtetek már vissza QUELLE árut ami nem felelt meg?Ök hogy rendezték az árárt? fórum

Küldtetek már vissza QUELLE árut ami nem felelt meg?Ök hogy rendezték az árárt? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 12. 14:02
Rég meg szünt már!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 22. 16:31
Én egyszer rendeltem karácsonyra, a fára égősort. Ami két napig bírta, utána nem világitott. Visszaküldtem, visszakaptam az árát és a postaköltséget is. Azóta nem rendeltem!
2008. márc. 18. 16:01
Én sokszor rendeltem már, és elégedett is voltam sokáig.Tavaly viszont egy piros póló helyett küldtek egy bordó használt pulóvert.Esküszöm, hogy használt volt! Visszaküldtem, és kértem, hogy cseréljék ki a megrendelt árura.Visszaküldték ugyanazt a használt pulóvert.Megint visszaküldtem, egy reklamáló levél kíséretében, és kértem az áru értékét.Küldték a pénzt.Azóta viszont nem rendeltem semmit, mert nagyon kiábrándító volt.
12. zezsua
2008. márc. 3. 18:41

már visszautalták számlára,ugyhogy rendben van.

Az biztos,hogy nem volt pontosan olyan az áru,mint amilyet gondoltam.

2008. febr. 27. 12:18

nekem csak egyszer volt pár éve hogy ruhánál a méret nem volt jó és kb 3-4 hét mulva visszajött a pénz

amugy jók a termékei:)))

2008. febr. 26. 22:28
Mi már sokszor rendeltünk, talán 2x fordult elő, hogy vissza kellett küldeni az árút.Mindkét esetben kb. 3 hét múlva visszaérkezett a pénz, a postaköltséget leszámítva.
2008. febr. 26. 22:09
Még nem is rendeltem!
2008. febr. 1. 09:34
Én is elég sokat rendeltem már tőlük. Összesen kétszer volt gondom: az egyik egy elméretezett pulóver, amit postafordultával cseréltek is, a másik egy garanciális mérleg, ami elromlott. (Itt már nem emlékszem pontosan a problémákra: nem volt meg a számla, pótolták, stb., aztán valami miatt mégse tudták visszavenni, amikor elküldtem, ezért visszaküldték. Mire visszakaptam, el is törött: akkor visszakaptam az árát.) Szóval, rendesek voltak. Még nem kaptam kéretlen terméket tőlük.
2008. febr. 1. 09:03

Én minden fél évben igen csak szép összegben rendelek tőlük, lassan 10 éve tuti. Eddig egyszer fordul elő, hogy egy teljesen más pulóvert küldtek, mint amit kértem. Vissza küldtem és postafordultával küldték is az eredetileg rendelt pulcsit.

Nekem inkább az szokott a gondom lenni, hogy vannak termékek amik már elfogytak és így nem tudják kiküldeni én meg várom, mert ugye nem tudtahtom hogy elfogyott.

A másik gondom, meg hogy nem lehet bankkártyával, vagy átutalással fizetni. Tök idegesítő, mikor jön a futár és épp nincs nálam annyi készpénz, de ott a kártyám és nem lehet kártyával fizetni. Nem hiszem el, hogy nincs olyan készülék ami hordozható kártyaleolvasó. Sztem tuti létezik ilyen.

6. dee
2008. febr. 1. 08:46

Nekem is volt egy vitám velük,de sokadszori erős felszólításomra visszaküldték a pénzt!(2 db helyett 1-t küldtek)


Én már név szerint ismertem minden dolgozót!:))))

2008. febr. 1. 08:40
Én is évekkel ezelőtt rendeltem tőlük, a minőség nem tetszett és visszaküldtem. Csekken visszaküldték az árát. Csak a csomagfeladás díját buktam. Szerintem is hívd fel őket, de úgy gondolom, sokan rendelhettek tőlük karácsonyra, amiből sok megy most vissza, ezért tart sokáig az intézkedés...
2008. febr. 1. 08:31
miért nem hívod fel őket?
2008. febr. 1. 08:29
Karácsonyra rendeltem tölük,össze-vissza küldtek különböző dolgokat amit vissza is küldtem de még eddig semmi.Azért vettem mindig át,mert az első csom.-ba beleirták,hogy jelenleg nincs csak fele amit rendeltem és a köv.csom.-ba elküldik.A második csomagban teljesen idegen dolgok voltak végül elküldték amit szerettem volna de csapnivaló igy azt is visszaküldtem.Tudom hogy tőlük soha többet az biztos.
2008. febr. 1. 08:27
Igen,visszaküldték az árát!
2008. febr. 1. 08:25
Küldtetek már vissza QUELLE árut ami nem felelt meg?Ök hogy rendezték az árárt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook