Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék 30 felett! fórum

Babát szeretnék 30 felett! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát szeretnék 30 felett!

1 2
2018. szept. 19. 09:41
Sziasztok! jó régen jártam erre az biztos.Még mindíg azon munkálkodok hogy édesanya lehessek.Azóta sok minden történt és megtudtam mik akadályoznak.Jelenleg lombik programban veszünk részt a párommal.Sajnos kiderüli hogy a pajzsmirigy alulműködés mellet Pco is igazolódott. Az inszeminácio nem sikerult. most a lombikon a sor.
2013. febr. 1. 10:13
Sziasztok,sajnos eddig én is hiába várom a pozitív tesztet.Peteérésem nem megfelelő,sajnos a clostybegyl nekem nem segített,most barátcserjét szedek 1 hónapja.
2012. okt. 17. 22:03
Amint az egyik hozzászóló már említette az AVIVA torna segít! Nekem segített!!!
33. Anika70 (válaszként erre: 32. - Kerecsensólyom)
2012. okt. 15. 19:35
Sok szerencsét kívánok!
2012. okt. 15. 10:55
Köszönöm mindenkinek a biztatást és a tanácsokat.Ígérem írok majd, hogy alakulnak a dolgok.
31. kerecsensólyom (válaszként erre: 8. - Pasdechat)
2012. okt. 15. 10:38
Köszönöm.Épp a honapban mentem az orvoshoz és ő is ezt írta.Labor és cukor és inzulin terhelés is.Elkezdek vitamint és folsavat is szedni.
30. Anika70 (válaszként erre: 28. - Loretta30)
2012. okt. 12. 10:14
:-) Olyan jó ilyet olvasni:-))))
2012. okt. 12. 08:35

Kedves barátnőmék évekig próbálkoztak, de semmi nem jött össze. Többször volt beültetése is. Aztán úgy döntöttek, vége, nem próbálkoznak tovább, belenyugodtak, hogy nekik nem lehet gyerekük. Aztán egyszer csak a semmiből jött egy pici lány, ma már iskolás.

Az apuka viccesen többször meg is jegyezte, hogy ő már nyugdíjba akart volna menni, nem gyesre :)

2012. okt. 12. 08:08

28 eves koromig megannyi parkapcsolatban a masik fel sosem akart gyereket,mert vagy nem erezte meg erettnek magat az apasagra vagy meg gyujtogetni akart vagy csak nem volt szerelmes,engem nem erzett biztosnak vagy a kapcsolatot, vagy volt hogy en nem erztem magam eleg szerelmesnek egy eletre, stb... Ahhoz kepest,hogy 25 eves koromra 3 meglevo gyermeket terveztem,elegge megcsuszottnak ereztem a helyzetet,foleg ugy,hogy korulottem a fel rokonsag es ismerettseg babazott. Akkor jottem ra,h nem eleg tervezni. ;))


29 evesen megismerkedtem jelenlegi ferjemmel,meg abban az evben ossze is hazasodtunk. 3ev sikertelen probalkozas, orvosi meddoseg (nalam hormonzavar) megallapitasa es nehany sikertelen, de becisztasodos stimulacio utan otthagytam az orvosomat. El akartam hagyni a ferjemet,hisz o 120 szazalekos termekenysegu,meg mas szulhet neki. El akartam engedni,de o nem ment. Azt mondta,mindennel jobban vagyik gyermekre,de mastol nem kell neki,maset meg nem akarja nevelni. Ha nem lesz baba,magunkra koltjuk a babapenzt es jol elunk es nyaralunk eletunk vegeig. ;) Aztan,hogy mindketten lenyugodtunk es visszajott a kezdeti szerelem,ami stabilabba tette a kapcsolatot, decemberben teherbe estem spontan es ma mar egy 5hetes gyonyoru pici kislany szulei vagyunk. A 32-t taposom. A ferjem a 34-et. Anyagilag kb jol allunk,bar jobb mindig lehetne,szeretjuk egymast a ferjemmel es most mar a baboca is osszekot minket. Teljes csalad vagyunk. Kivanom ezt az erzest Nektek is es ossze is fog jonni. Aztan majd csak ugy potyognak a kistesok... ;)

2012. okt. 11. 22:53
Kivánom, hogy mielőbb váljon valóra a vágyad, hogy Anya lehess, és karodban tarthasd a Kis Pocaklakódat!
26. Krisz42 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2012. okt. 11. 21:38
Hetente 2x?Minden nap:-) Én a 3.gyerekem 38 évesen szültem,de a vitaminnal-terhessel-kapcsolatban csak negatív tapasztalataim vannak.Pl. túl nagy lett a baba-első kettőnél nem szedtem-,a feje is és emiatt beszorult,úgy nyomták ki belőlem,miután 5percig úgy volt.Nagy szerencse,h szellemileg ép lett.A másik,h 2x annyi magzatvízem volt,mint az átlag és egyébként is nagyon bevízesedtem.A végén 92kg lettem-60kg-ról-alíg bírtam mozogni,hatalmas hasam volt-nagy baba,dupla magzatvíz-és virslire dagadt kéz- és lábujjak,bokám nem vol,csak egybefüggő vaskos lábam.
25. Kyller (válaszként erre: 23. - Snowgirl)
2012. okt. 11. 21:35
ez nagyon jol hangzik! egy ilyenben benne lennek! :)
2012. okt. 11. 19:11
Én 40 évesen estem teherbe 3 év próbálkozás után. Nagyon drukkolok Neked!!!!!!
2012. okt. 11. 19:06
Nagyon nagyon szurkolok nektek! A termékenységtánc beválik ;) barátnőkkel, rokonokkal, bolond nőkkel... :)
2012. okt. 11. 15:20
A peteérést jelző tesztet még kipróbálhatnátok.Sokaknál hallottam, hogy pl. a 20. vagy 25.napon volt peteérés, amikor amúgy nem is próbálkoztak volna.Nálam is a második hónapban már tudtam, mikor kell nekifutni.:)
21. kukucz (válaszként erre: 1. - Kerecsensólyom)
2012. okt. 11. 14:36
Szia!Én a helyedben azért nézetnék egy hormonprofilt.A vitaminokat tényleg érdemes beiktatnod.Halolaj kapszula,500 c vitamin,femibion 800.Sok sikert!!!
2012. okt. 11. 14:08

Én is csak azt tudom mondani, hogy ne görcsölj rá, mert az hátráltat! Az első gyerekünk 2 év "kemény" küzdelem után, nőgyógyászváltással és gyógyszeres rásegítéssel fogant. Az új orvosom nem félvárról vette a dolgokat, s ez meg is nyugtatott egy kissé. Kiderítettük, hogy peteéréssel vannak problémák, amelyet majd orvosolunk .... Így fogant meg nagy nehezen a mi Manócskánk!

A második babánk pedig a "semmiből" lett, ciklus végén termékenyültem meg. Picikénk az első időszakban bújkált, így volt egy kis idegeskedés, de utána minden rendben volt vele, s most édesen szuszog az ágyában az ebéd után! :)

Fel a fejjel, s próbálj meg ne görcsölni!


A terhes vitaminok pedig tényleg segítenek felkészíteni a szervezetet a babavárásra!

2012. okt. 11. 14:05

Szedjél vitaminokat és az E vitamint is...

És igen...ne görcsösen akarj bébit.

2012. okt. 11. 13:33
Én évekig emésztettem magam, hogy nem jön össze a gyerek. Most lassan túlvagyunk a kivizsgálásokon, és úgy néz ki, hogy nem is velem, hanem a férjemmel vannak "gondok". Vitaminokat szed, ha nem javul, marad az inszemináció vagy a lombik. Én mindenkinek azt ajánlom , hogy teljes, alapos kivizsgálás mindenképpen. Évek teltek el azzal, hogy nem jön össze, és hogy sajnáltattam magam. Ne várjatok!!
2012. okt. 11. 13:32

Igen,próbálkozni mindig kell,és nem feladni!:)

Párom munkatársa most 31 és 1 éve próbálkoznak,és ma jelentette be,hogy babát vár!Kitartást,neked is összejön!!!:)

2012. okt. 11. 13:02

Pozitív sztoriként annyit fűznék csak hozzá,hogy egy kedves barátomék évekig próbálkoztak, sikertelenül. Milliókat költöttek lombikprogramra. Nagy nehezen összejött egy kislány, rengeteg lelki megrázkódtatás és anyagi ráfordítás után.


Két évre rá pedig, totál természetes módon, a "semmiből" megfogant a második kislány is. :))

Ennyit számít, hogy az ember elengedi az "akarást" és nem görcsöl....


Nagyon sok sikert!! :)

15. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2012. okt. 11. 12:55
...de lehet többször is...:))
14. Kyller
2012. okt. 11. 12:55

En mindig tudtam , hogy egyszer anya leszek. Fel sem merult bennem, hogy ez nem lesz egy egyszeru dolog.

Ferjhezmentem. de meg 3 ev mulva sem volt a kezunkben az "eredmeny". Orvostol-orvosig jartunk, majd a ferjemrol kiderult, hogy gondok vannak. tovabb probalkoztunk. volt 2 sikertelen beultetesem is. A kapcsolatunk nem birta ki az ezzel jaro feszultseget. En hagytam ott. Aztan talalkoztam a masodik ferjemmel. De itt sem sikerult a dolog. Neki mar volt egy nagy lanya, O nem banta, hogyha nem lesz tobb gyerek. En pedgi feladtam. Beletorodtem, hogy itt allok 35 evesen es nem lesz sajat csemetem. Orokbefogadason kezdtunk el gondolkozni. 2010 juniusaban nem jott meg... 2011 februarjaban megszuletett a fiam.

Szoval ne akard gorcsosen. Azert szeretkezzetek, mert jo, ne azert mert terhes akarsz lenni.

En nagyon szurkolok, hogy osszejojjon mihamarabb!

13. Nanaki
2012. okt. 11. 10:50

Szia!

Nekem 25 éves koromban született az első fiam, peteérést elősegítő gyógyszert szedtem. Utána nem bírtunk kistestvért összehozni.

A férjem elhagyott, neki 4 fia lett utána.

A mostani férjemmel 37 évesen kerültem össze, gyereket akart. Kértem, hogy akkor keressen inkább mást. Maradt és minden este masszírozta a talpamon a megfelelő pontokat. Két és fél év múlva estem teherbe, mindenféle hormon segítség nélkül, 40 évesen szültem, most 10 éves a kisfiam.

Biztosan Neked sincs visszafordíthatatlan betegséged. Fordulj alternatív gyógymódok felé.

Sok sikert és türelmet......majd a bébihez is. :)

12. lucka
2012. okt. 11. 10:49

nekem 3 éve még voltak hormonproblémáim, amit orvosilag rendbe hoztak (IR + PCOS). Rengeteg csapvizet ittam, iszok is mindig, én nem hiszek abban hogy ennek olyan magas hormontartalma van. Amikor abbahagytuk a védekezést, 4. próbálkozásra teherbe estem, most vagyok 35 hetes terhes.


Szerintem a műanyag palackokban sokkal több káros anyag van ami kioldódhat, plusz rengeteg szemetet csinál.


A vitamin-kérdéssel viszont egyetértek, kezdj már el most terhesvitamint szedni.


Érdemes hőmérőzni is, hogy tudd van-e peteérésed és ha igen, mikor.


Az Aviva torna is egy jó dolog, azt is érdemes megpróbálni.


Egyébként meg a 2-3 hónap próbálkozás nem sok, fél év a magyar átlag, szóval egyelőre tök felesleges kétségbeesni. Hajrá! :-)

2012. okt. 11. 10:38
Szia, mi kétszer is másfél évet küzdöttünk a kislányunkért és a kisfiunkért is. Másodjára, Petya születésénél derült ki egy roppant banális ok, amiért nehezen esek teherbe. Egyszerű vitaminhiány. Ugyanis hiába eszek változatosan, gyümölcsöt, zöldséget és húst egyaránt, nem elég. Nem vagyok elhízott és mozgok is rendszeresen, mégsem jött a baba, a fránya vitaminhiány miatt. Mindkét baba előtt két hónapnyi vitaminszedés után teherbe estem. Úgyhogy Neked is jó szívvel javaslom a terhesvitaminok valamelyikét :) Sok sikert és számolj be feltétlenül az eredményről! :)
10. frutty (válaszként erre: 1. - Kerecsensólyom)
2012. okt. 11. 10:15

irtam privibe!

én 37évessen szültem!

2012. okt. 11. 10:09

Egyszer igenis te is Anya leszel! :)

De a csapvízről bizony én is lemondanék a helyedben, ahogy előttem is írták...:S Tesómék hasonló cipőben voltak, évek mentek el a megoldásra, Ő is elvált közben, új szerelem aztán, előről kezdeni mindent, és végül 7 év múlva kopogtatott a gólya, amikor már tesóm azt mondta, hogy most már nem idegesíti magát, egyszer úgyis sikerülni fog és kész! És akkor sikerült nekik . ;)

Sok sikert Nektek is! :)

(Azét bizony nem ártana egy alaposabb nőgyógyászati kivizsgálás, csakhogy tuti ne legyen semmi probléma, ha esetleg összejön a baba. ;))

2012. okt. 11. 10:04
sztem érdemes lenne megint hormonokat nézetni (3. és 21. napi) + cukorterhelésre menni (inzulinrezisztencia szűrése), h biztosra menj! a folsav jó ötlet! esetleg még barátcserje. drukkolok! én 35 évesen szültem.
2012. okt. 11. 10:01

A csapvíz fogyasztást is hagyd abba. Ezzel kapcsolatban két teljesen ellentétes vélemény van. Az egyik az, hogy semmi nincs benne, ami bajt okozhatna a másik az, hogy van.

Mivel hormonális gondjaid voltak, érzékeny lehetsz sok mindenre. Minden esetre több meddőséggel foglalkozó tanácsadó belesorolja az öt fontos dologba, amit tenni kell, hogy megfoganjon a baba. ( ne görcsölj rá, pihenj, lazíts amennyit csak tudsz, szexelj, vitaminok, csapvíz cseréje ásványvízre).


Sok sikert, remélem hamarosan boldog kismamaként üdvözölhetlek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook