Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hímnemű fodrász Miskolcon :):) fórum

Hímnemű fodrász Miskolcon :):) (beszélgetős fórum)


14. yret (válaszként erre: 13. - Cicmic87)
2014. okt. 25. 14:29
Sajnálom, de azért köszi!a nevét ,az üzlet címét esetleg meg tudnád adni priviben?
13. cicmic87 (válaszként erre: 12. - Yret)
2014. okt. 21. 11:57
Már nincs meg!!!
12. yret (válaszként erre: 5. - Cicmic87)
2014. okt. 19. 20:24
kérhetem az elérhetőségét ennek a belvárosi "srácnak"?
11. yret (válaszként erre: 1. - Pocokceca)
2014. okt. 16. 19:14
Sziasztok!Fodrász témában tud nekem valaki tanácsot adni, Miskolcon keresek olyan fodrászt, aki jól tud rövid frizurát készíteni, lehet "hímnemű" is, sőt talán az lenne a legjobb! Köszönöm előre is!
10. csubike (válaszként erre: 9. - Pocokceca)
2012. okt. 16. 22:27
Ez a kérdésem,inkább arról szólt volna,hogy mitől jobb???-természetesen(ez hü..e-kérdés volt)-de aki jár férfi fodrászhoz????!!!-véletlenül....persze én is kiváncsi lennék a véleményére...lehet,hogy egy női arcot-és fazont,jobban összetud rakni férfi szemmel,mint egy nő?!-nagy csalódás amikor nem azt kapod,amit szeretnél,-és még nem is áll jól!(azért új fodrásznál állandóan figyeltem mit csinál!)Nekem is tettek már olyan kárt a hajamon,amit nem lehetett helyrehozni,hogy hazajövök és kimosom....
2012. okt. 16. 12:19

Köszönöm mindenkinek a segítséget,már van is időpontom :):)


csubike,én például nem mondtam,hogy jobb egy férfi fodrász,sőt!Megátalkodott módon csak csajokhoz vagyok hajlandó járni,mióta az eszemet tudom és nem is értettem azokat,akik a pasi fodrászokról áradoznak,hogy mennyivel ügyesebbek. De mióta itt vagyok Miskolcon,folyton csak keresgélek,mert minden leányzó,akinél voltam,eltolta a hajamat(lekopaszított,más színt kevert ki...az egyikük vörösre festett mézszőke helyett :)) Sokat bíbelődöm a hajammal én is,már pl nem is festetem,hogy ne roncsoljam és mindenféle pakolásokkal áplom,így szeretném,ha nem a fodrász rondítana bele :) Biztos,hogy van kitűnő nőnemű fodrász itt,de annyit hallottam sutyorogni a férfi fodrászokról,akik csodát művelnek,hogy gondoltam,adok nekik végre egy esélyt :)

2012. okt. 14. 19:59
Nekem hála bejöttek még eddig a csajszi fodrászok is,persze nagyon nehéz a váltás,tiszta idegesség,-még ha ajánlották is!-a régi kiment külföldre////de szerintetek mitől jobb egy férfi fodrász??
2012. okt. 10. 21:03

Köszi a gyors válaszokat!:):)

kiscsibész,én is úgy érzem néha,hogy Gedeon bácsit próbálom levadászni :D

Bucóka20,köszi,rákeresek mindenképpen :)

cicmic87 és hómaci,tudnátok priviben egy elérhetőséget küldeni a srácokhoz? :):)

6. 2c563972fe (válaszként erre: 1. - Pocokceca)
2012. okt. 10. 17:40
A belvárosban unokatesóm is istenít egy srácot,Zolinak hívják.Sokszor egy hónappal előtte be kell jelentkezni,annyian járnak hozzá.
2012. okt. 10. 12:26

A belvárosban dolgozó srácnál már voltam. Aranyos,ügyes és jól is dolgozik!!!

Szerintem próbáld meg!!

Majd írd meg a tapasztalatodat!!

2012. okt. 10. 09:58

Van egy srác.Vele jártam egy suliba,csak én kozmetikus lettem,ő meg fodrász.

Elméletileg nagyon jó,ügyes.

F....on keress rá,ha gondold..Gulyás Roly.

2012. okt. 10. 09:56
Gedeon bácsi?:D
2012. okt. 10. 09:53
Némi módosítás: "tudom" ,nem pedig "tudpom" :D
2012. okt. 10. 09:52
Sziasztok!Tudpom,hogy volt már kérdezősködés fodrász témában itt Miskolcon,de nem igazán reagál senki a megkérdezettek közül,pluszban elég régi topikok. Tehát a kérdésem,hogy tud-e valaki jó fodrászt Miskolcon,aki lehetőleg pasi? Évek óta sorra befördök a női fodrászokkal és úgy érzem,most váltani kell :) Emellett hallottam dicshimnuszokat zengeni egy belvárosi srácról,de egyszerűen senkit nem tudok válaszra bírni,aki itt áradozott róla.Nagyon szépen köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook