Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen ajándékötleteitek lennének 5. évfordulóra? fórum

Milyen ajándékötleteitek lennének 5. évfordulóra? (tudásbázis kérdés)


30. Bibi25
2012. nov. 14. 11:56
Van valakinek meg otlete:)?
29. Mya01 (válaszként erre: 28. - Bibi25)
2012. okt. 19. 22:09

Merített papír utólag jobb ötlet lett volna, mivel későn jutott eszembe a dolog, sehol nem találtam a városban az elképzeléseimnek megfelelő albumot vagy albumnak valót,ezért vettem egy szép füzetet és abba ragasztgattam emlékezetes képeket,pl. az első közös fotónkat, az első nyaraláson készült fotót... alá pedig írtam pár sort.

Nekem is tippre lenne szükségem, kívánságkártyára mit írjak? Azt hittem kreatív leszek e téren, de...lehet csak túl fáradt vagyok. :D

28. Bibi25 (válaszként erre: 25. - Mya01)
2012. okt. 19. 16:16
Ugy csinaltad, h vettel egy elegansabb albumot(mondjuk meritett papir) s beleragasztottad a kepet? Alakulnak az elkepzeleseim:D. Koszonom az otleteket! Ha valami meg eszedbejutna, szeretettel varom:)!
27. Bibi25 (válaszként erre: 26. - 34c48a3825)
2012. okt. 19. 16:07
Meg nem vagyunk hazasok:).
26. 34c48a3825 (válaszként erre: 24. - Bibi25)
2012. okt. 19. 15:21
5. házassági évforduló alkalmából menjetek vissza a nászutatok színhelyére egy hétre.
25. Mya01 (válaszként erre: 24. - Bibi25)
2012. okt. 19. 14:05

Mi lenne ha te is összeállítanál hasonlót, mint én tavaly, egy 5 év képekbe albumot és mindegyik kép alá írnál pár sort az aktuális élménnyel, hellyel kapcsolatban, az én párom nagyon örült neki.

Gyertyafényes vacsi után, borozgatás közben felelevenítitek az öt évet ezáltal, kell ennél több? :)

Sajnos nem jut más eszembe, nekünk meglepi wellness hétvége lesz és az 5 kívánságkártya, no és persze vacsi.A legnagyobb ajándék úgyis mi magunk vagyunk egymásnak.

Nehéz, mert ahogy múlik az idő, egyre fogynak a tippek és a kreativitás, ahogy írtad, sok mindent "ellövünk"...Közben nem szeretném, hogy ne emlékezzünk meg a kezdeti randikról...mert az évforduló megünneplése kell egy párnak. :)

24. Bibi25 (válaszként erre: 23. - Mya01)
2012. okt. 18. 22:36
Nagyon nehez,mert ennyi dio alatt rengeteg szulinapi, nevnapi ajandekotlet el lett love:D. En adtam gravirozott ongyujtot, konyveket, cd-t, dvd-t,karkotot,kocsihoz cuccokat, hatizsakot, torolkozot, diszes bogret, mindenfele tortat es meg sokmindent,ami nem jut eszembe:).Mi sosem unnepeltuk az evfordulokat egeszen tavalyig, de akkor is csak kozos vacsi, borozas volt. Iden mar meg kene adjuk a modjat:). Csak halvany elkepzeleseim vannak frappans kiserokartyakrol, 5 apro ajandekrol, kozos fenykeppel is akarok kezdeni valamit, de sajnos meg nem allt ossze a kep:). Gondoltam arra is,h irok egy levelet. Egy klasszikus szep szerelmeslevelet. Mi sosem leveleztunk ilyen modon, ezert megprobalom,hatha jol sul el, nem akarok semmi nyalaskodos szoveget produkalni:). Ha kozben teged megszall az ihlet, kerlek irj!
23. Mya01
2012. okt. 18. 21:35

Én is épp az 5. évfordulós ajándékon, meglepin -vagy nevezzük aminek szeretnénk- töröm a fejem....Nem könnyű.

Első évfordulóra gravírozott tollat kapott, én bögrét. A másodiktól virág, vacsora, tavaly termálfürdőbe mentünk, illetve készítettem egy 4 év képekben című albumot neki. :)

Idén kicsit bajban vagyok..valami személyes apróság még jól jönne.Szóval én is várom a tippeket. :)

22. Bibi25
2012. okt. 14. 14:21
Egyeb otlet,valaki?
21. Bibi25
2012. okt. 11. 10:51
Koszonom;)!
20. Fiatal nő (válaszként erre: 17. - Za.Eni)
2012. okt. 11. 07:51

Mi sem tartjuk. :)

A kézzel készített ajándék tény, hogy személyesebb, de ezeket én már mind ellőttem. Vannak dolgok, amiket meg lehetne ugyan csinálni, de sokkal jobb, ha rábízom egy profira az esztétikai részét (= fotókönyv). Én szépen megszerkesztgetem programmal, de előállítanom nem nekem kell, hanem a nyomdának/kötészetnek. :D Bár a fotókönyv is el lett sütve többször is, szóval én már ebben sem nagyon gondolkodom - egyelőre.


Ha adódik alkalom és/vagy frappáns dolog eszembe jut, akkor élek vele, általában meg is szoktam kapni a magamét, hogy piszok kreatív és ötletes vagyok. :) De tulajdonképpen mi egész évben meg szoktuk lepni a másikat apróságokkal így vagy úgy, szóval nem érezzük szükségét annyira ennek az évfordulós külön ajándékozásnak. Egyszerűen csak közös programot szervezünk és jól érezzük magunkat, nosztalgiázunk. :)

19. Fiatal nő (válaszként erre: 18. - Bibi25)
2012. okt. 11. 07:46

:)

Mi csak egészen egyszerűen együtt töltjük azt a napot. Színház/mozi (ha van értelmes film), teázás, sütizés, vacsi például egy pizzériában és beszélgetés...

De el tudok képzelni olyat is, hogy közös főzöcskézés, beszélgetés, majd az elkészült mű közös elfogyasztása... :)


Első évben bögrét kapott (de csak mert nagyon találó volt :)), az összes többire már nem is igazán emlékszem pontosan... Azt hiszem bélyegekkel leptem meg (bélyeggyűjtő a drága :)), vagy egy-egy jó könyvvel, mert imád olvasni. Szóval inkább ilyesmikben szoktam gondolkodni, amiknek tényleg örül. És amik később is értéket képviselnek.


Még nem voltunk együtt, amikor portrét rajzoltam róla... És azt kapott ajándékba "csak úgy". Meg egyetlen egyszer adtam neki egy giccsesebb cuccot: készítettem saját kezűleg kis képeskönyvet, amibe verset írtam és rajzolgattam.


Amúgy mindig könyv, bélyeg, valami közös program az, amiben gondolkozni szoktam. De ez nyilván minden pasinál más, hogy mi iránt érdeklődik. :) A közös program azért jó, mert lehet jókat nosztalgiázni. :)


Hirtelen ennyi jut most eszembe... :)

18. Bibi25 (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2012. okt. 10. 20:17
Szia! Toled vmi otlet? Tetszik a gondolkodasod:).
17. Za.Eni (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2012. okt. 10. 18:06
Nem tudom melyikre írtad,hogy giccs...Valentin napot mi soha nem is tartottunk és nem is fogunk és szerintem a kézzel készült ajándék(mindegy mi) sokkal szebb,mint a boltba megvett.
16. Fiatal nő (válaszként erre: 13. - Za.Eni)
2012. okt. 10. 10:51

Engem ki is vágott volna a párom ilyen ajándékkal, azt hiszem... XD Egyikünk sem szereti a giccset... :) (Valentin napján is látványosan elfeledkezünk a porfogó szivecskék ajándékozásáról, meg úgy egyáltalán erről az "ünnepről" :P)


De! ez nem mindenkinél van így. :) Akinek ez bejön, annak nagyon jó ötlet lehet az ilyesmi is. :)

15. Bibi25 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2012. okt. 10. 09:43
Koszonom:D!!!!!!!!!
14. Bibi25
2012. okt. 10. 09:41
Kedves otlet mind, koszonom szepen:D! Az a helyzet,h mi nem szeretjuk annyira a klasszikus romantikat, ezalatt ertsetek azt,h sose adtunk egymasnak szivecskes dolgokat, nem vagyunk oda a gyertyafenyes vacsorakert,satobbikert. A kozos kepeinkkel mar biztos,h kezdek valamit:D. Most fejeztem be az egyetemet,igy sajnos nincs sok penzem, ezert varok frappans otleteket. Az eddigieket is koszonom,tudok szemezgetni beloluk:).
13. Za.Eni
2012. okt. 10. 08:02

Én első évfordulóra még anno 4éve kézzel készített szívecske alakú párnát varrtam neki,és belehímeztem a nevünket.Igazából nem vagyok profi(ezért kicsit sokáig tartott),de mégis nagyon személyes lett:)

Meg volt,hogy vettem egy sima üveg-fényképkeretet és a jobb alsó sarkába rajzoltam egy lány egérkét a bal felsőbe egy fiú egeret aki épp lépeget és,mintha lábnyomok lennének kettőjüket összekötöttem szívecskékkel(amik sötétbe világítanak).Meg mondjuk nálam a fényképalbum is nagyon bevált,bár azt a páromnak még nem csináltam,csak a barátaimnak.

Ezen kívül lehet manapság kirakót,pólót,hógömböt,bögrét,mindent csináltatni,ami szintén nagyon szép és személyes,viszont borsos ára van.

2012. okt. 10. 07:44

Mi is most leszünk 5 éve együtt. De szerintem nem adunk semmi különöset. Együtt töltjük azt a napot és jól érezzük magunkat együtt. Ennyi.


Fotókönyv amúgy nem lenne rossz ötlet, ha az első pár év Karácsonyán nem mindig ezt kapott volna tőlem (többek között).

2012. okt. 10. 06:35
Egy szív alakú torta 5 szál gyertyával?
10. lilura
2012. okt. 10. 02:18
Mi fotokonyvet ajandekoztunk egymasnak,teljesen veletlenul,de megis szinte egyforman osszeallitva,ugyanazokkal a temakkal,megjegyzesekkel...volt nagy nevetes ajandekatadasnal:) ilyen,ha az ember ratalal az Igazira;)
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bibi25)
2012. okt. 10. 01:16

Nekem nagy favoritom-bar, meg nem sikerult kivitelezni, a mozaikkep. Kell hozza 200-400 foto, egy kivalsztott kep,amin pl.kettecsken vagytok es a progi osszeallit egyet a sokbol.

Messzirol 1 kepet latsz, kozelrol sok kicsit:)

Sok boldogsagot nektek!

2012. okt. 9. 23:22
Mindig resen vagyok, figyelem,hatha elejt egy-egy otletet,mire vagyik. Karacsonyra mar tudom is,mit kap, de egy ilyen evfordulo mas, nem a praktikumrol kell szoljon,v csak az o vagyairol,hanem vmirol,ami kettonkre emlekezteti majd,s igy nehez ugy:D. Remelem majd meg kapunk jo tippeket:).
2012. okt. 9. 23:08

Akkor én is várom a 7.-re :D Bár az nem mostanság lesz :) És mi már évek óta nem ajándékozunk, azthiszem 3 év után kifogytunk az ötletekből :D


Amit a legelső bejegyzésbe írtál, az tetszik :) Ezt talán majd bevetem áprilisban :)

2012. okt. 9. 23:07
Nekünk a férjemmel most lesz az ötéves házassági évfordulónk,én is épp gondban vagyok,mivel lepjem meg!
2012. okt. 9. 22:54
Tovabbi otleteket varok:)!
2012. okt. 9. 22:35
;)
3. Bibi25 (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2012. okt. 9. 22:32
A fenykepalbum nagyon kezenfekvo,de eszembe se jutott:))! Koszi,tetszik:D!
2012. okt. 9. 22:30
Fotókönyv az elmúlt 5 év képeivel, emlékeivel? Love zseton?:)
2012. okt. 9. 22:15
Sziasztok! Idén ünnepeljük a barátommal az 5. évfordulónkat és szeretném őt meglepni valamivel,ami egyedi és szép. Gondoltam arra,h veszek 5 dolgot, ami az elmult éveket szimbolizálja, 1-1 apróság,ami egy közös élményt idéz fel. Köritve egy jó vacsival. Ha van bármilyen jó ötletetek, szeretettel várom :D!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook