Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesség megszakítás ill. szülés után pár napra pánikroham? fórum

Terhesség megszakítás ill. szülés után pár napra pánikroham? (tudásbázis kérdés)


11. 232c8c1776 (válaszként erre: 10. - Fishyke)
2012. okt. 10. 10:12
Hát itt több idő lesz pláne, hogy áll még a bál is anyámmal...nekem már elegem van mindenből...
2012. okt. 9. 22:21
Beleolvastam a naplódba, és mintha az enyémet olvasnám (nekem is van egy hasonló)...Tudom, hogy most nagyon nehéz erre gondolnod, de nekem csak az adott erőt a mindennapokhoz, hogy terveztük a következő babát, mert a vágy nagyobb volt, mint a félelem. Mi csak 3 hónapot vártunk, és kicsi babukám a szomszéd szobában szuszog!:-) Próbálj ebből erőt meríteni!
2012. okt. 9. 22:05
Sajnálom:-( Én is átéltem, csak én 14 hetesen. Pánikrohamom nem volt, de még anélkül is pokoli, adj magadnak időt, nagyon nehéz lesz sokáig:-( Szedj vitaminokat, próbáld lekötni mással a gondolataidat...bár, egy ideig még úgyse fog menni, de ezen csak az idő segít! Kitartás!
8. 232c8c1776 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2012. okt. 9. 21:50
BÍzok benne én is, hogy csak ez van a háttérbe. Mert van elég bajunk így is. :( Még én is levagyok gyengülve...tiszta fehér vagyok, mint a meszelt fal...visszaszoktam a cigire és jött a ánik is. Ami most is azt hiszem jönni akarna.
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - 232c8c1776)
2012. okt. 9. 21:44

A hormonok zavarnak össze és a nagy trauma.

Hamarosan kisimulnak a dolgok, de addig erősnek kell lenned.

Nagyon sajnálom, ami Veletek történt!

Mielőbbi megnyugvást kívánok!!

2012. okt. 9. 21:03
Nem tudom. De míg itt volt a picur, max. szorongtam, nem volt rohamom már régen. :'( Nem elég az egyik baj jön a másik is...
2012. okt. 9. 20:58
Szia, emlékszem rád. :( Kitartás, ezek szerint vége van. :(
2012. okt. 9. 20:48
Sajnálom:(( A pánikroham,az pánikroham,bármikor jön.Sajnos.:((
3. d71ef05a8e (válaszként erre: 2. - 232c8c1776)
2012. okt. 9. 20:47

Nagyon sajnálom, ami történt. Biztos, hogy nem egyedi eset ebben az állapotban, szerintem az is megéli a pklok poklát, aki előtte nem küzdött olyan probléával, mint te. Ne bagatellizáld el, kérj segítséget, ne csak a magad szakállára és megérzésére hagyatkozva vegyél be a gyógyszerből.


Kívánom, hogy mielőbb túljuss a gyászon és ezen az állapoton!

2012. okt. 9. 20:44
Sziasztok. Volt valaki hasonló helyzetben? 20 hetesen kellett megszűlnöm :8 amúgy is szorongó pánikos voltam. Terhesen elmúlt a pánik. De most visszatért, tegnap...szédültem, vérnyomásom fent volt, a szívem kifele ugrott a helyéről és majdnem elájultam. Muszáj voltam Frontint bevenni, de még utánna is reszkettem.
2012. okt. 9. 20:40
Terhesség megszakítás ill. szülés után pár napra pánikroham?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook