Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba dekoráció fórum

Fürdőszoba dekoráció (beszélgetős fórum)


23. kismarcsi (válaszként erre: 22. - Denique)
2008. febr. 22. 21:13

Ez nálam is beválik,de most semmit nem találtam,ami tetszett volna,pedig az egész lakásra gondoltam.ki volt fosztva minden.elment a kedvem.majd 1-2 hét múlva probálkozok.már bánom hogy a múlt hónapba mikor a KIKÁban voltunk nem vettem semmit a lakásba./beépített szekrényt kerestünk/!így jártam.

viszont jó tanácsokra mindig vevő vagyok!

köszi,szia

22. denique (válaszként erre: 21. - Kismarcsi)
2008. febr. 22. 20:49
Sajnálom, hogy nem jártál sikerrel. Nálam mindig az a vásárlási módszer válik be (ha magamnak vásárolok), hogy nem tudatosan elmegyek venni valamit, hanem ha megyünk valahová és kiszúrok valamit, akkor megveszem. Így általában jobban bejön. Ha az ember elmegy valamit megvenni, az sehol nincs.
21. kismarcsi (válaszként erre: 20. - Denique)
2008. febr. 22. 19:50
Elmentem ma vásárolni.(Szekszárd-OBI,Bricostore)1 rémálom volt.teljesen kifogyva minden,ami volt az az öt féle termék olyan áron volt,hogy dobtam 1 hátast. 10x15-ös kép 2300ft!!!!a virágok:10féle kaktusz,egy csomó olyan virág ami 50cm,5 vitorlavirág,3db fonnyadt fikusz,és rengeteg jácint és nárcisz,amivel tele van az udvarom!fürdőszobába semmi!!! már 1 csempe matricával is beértem volna!zuhanyfüggöny,kádkilépő,és kromozott sokminden.ENNYI! most lehet nekem vannak nagy igényeim vagy..... utálok vásárolni.utána Szekszárd-Jysk vettem a nappaliba 2 díszpárnát huzattal!utána Baja-Tesco 2 db képkeretet vettem,szintén semmi!kézműves dolgok,nuku.mindezért mentem kb.100km-t.viszont mivel meg éheztem én és a kiséretem,(15hós kisfiam,és egy ismerősöm)ettünk 1 jót.hát ennyit a lakberendezésről!:(
2008. febr. 22. 07:43

Párfány, márványos szobaifutóka. Ezek biztosan bírják a párát és nem feltétlenül fényigényesek.

A márványos szobaifutóka (mindenhol lehet kapni) biztosan szeretni fog téged is! Nem igényel sok ápolást, gyorsan és szépen fejlődik.

19. kismarcsi (válaszként erre: 17. - D3edebbda4)
2008. febr. 21. 18:20
Milyen virág szereti a gőzt és a párát?/és engem?/
2008. febr. 21. 18:19
Virág,és (másik) függöny intézve,polc a férjemre vár.tök jó ötleteket adtok!lehet hogy felteszem a lakásom képeit is! :) a felújjítás után szültem,és még nem volt időm elmenni dekórációt válogatni.minden olyan üresnek tűnik.
2008. febr. 21. 08:41
Virág, egyforma szép törölközők, díszes kozmetikumok.
16. denique (válaszként erre: 15. - Kismarcsi)
2008. febr. 21. 08:29

Ha csak dekor hiányzik, akkor a továbbiakban is azt tudom javasolni, hogy vegyél kész képeket, vagy növényekkel díszítsd az üres részeket. Az ablakra tegyél színes függönyt, ami megy a kiegészítőkhöz (törölközők, szappantartó stb.)Ne használj túl sok színt, a tusfürdők, hajsamponok stb. dobozai úgyis elég nagy színkavalkádot eredményeznek (legjobb, ha ezeket szekrényben tudod tárolni), mert a túl sok szín és forma a rendetlenség látszatát kelti.

Arra feltétlenül vigyázz, hogy ne zsúfold tele a helyiséget, mert az összenyomja a teret. A fürdőszobánál nagyon fontos a takaríthatóság és a higiénia, ezért ha sok mütyürt teszel ki, azokat nehezebb takarítani.

Ha tudnál képeket küldeni a helyiségről, az sokat segítene.

15. kismarcsi (válaszként erre: 14. - Denique)
2008. febr. 20. 17:46
A burkolat megvan,tavaly újjítottuk fel a lakást.csak a dekoráció hiányzik.
2008. febr. 20. 08:23

Mit szeretnél vásárolni? Burkolatot?

Az, hogy hol tudsz venni csempét, az sok mindentől függ. Pl. attól, hogy hol laksz? Mennyi pénzt szeretnél rákölteni? Mikor vették a már feltett csempét, lehet-e még ilyet egyáltalán kapni?

Ha nem megy a csináld-magad, látogass el kézműves boltba, ahol készen is tudsz kiegészítőket venni. A nagyáruházak (Brico, Baumax, Praktiker stb.) szintén foglalkoznak kiegészítők, festmények, árusításával, ott is körülnézhetsz.

13. kismarcsi (válaszként erre: 12. - Denique)
2008. febr. 19. 21:40

oké! tanácsolj valamit egy kék csempés,sarok kádas fürdőbe.hosszúkás,és a csempe felett van 50cm üres fehér fal!az is érdekel hogy hol tudnék vásárolni?

/hagyjuk a cs.m.akciót.halott dolog!:)/

12. denique (válaszként erre: 11. - Kismarcsi)
2008. febr. 19. 06:41

Lakberendező vagyok. A csináld magad dolgok inkább csak érdekelnek.

Nyugodtan kérdezz.

11. kismarcsi (válaszként erre: 9. - Denique)
2008. febr. 17. 23:45
A kagyló ragasztással fogok probálkozni.állítólag az a leg egyszerübb.te ilyen "csináld magad szakember vagy?"jól jönne néhány tipp!:)
10. kismarcsi (válaszként erre: 8. - Icus)
2008. febr. 17. 23:43
Ezen kívűl még 5 nagy ablakom van (150x150),és még 3 bukó(kb.110x40)+a kis ablakok,és az ajtókon levők!elég világos a lakás,de a takarítás! 4 nap.Szerencsés vagyok?végre 1 jó hír!:)))
9. denique (válaszként erre: 7. - Kismarcsi)
2008. febr. 17. 19:23

Nem olyan ördöngősségeg a "csináld magad". De ha nem megy, ma már olyan nagy a választék az üzletekben (pláne kézműves boltokban), hogy akár készen is vehetsz ilyesmit.

Jó munkát, ha mégis próbálkoznál!

8. Icus (válaszként erre: 6. - Kismarcsi)
2008. febr. 17. 07:05
Szerencsés vagy, hogy van a fürdőn ablakod! Én panelban lakom, aki kitalálta az ablak nélküli fürdőt és a spájz nélküli konyhát, ilyenben "lakatnám":(( Törölném a nevét a szaknévsorból és minden honnan, mint régen Egyiptomban..:))
7. kismarcsi (válaszként erre: 3. - Denique)
2008. febr. 1. 19:16

Tök jó! kiprobálom!bár a "csináld magad" dolgok nem sz én világom.de igyekezni fogok!

köszi

6. kismarcsi (válaszként erre: 2. - Lufikisegér)
2008. febr. 1. 19:14
sajna keskeny az ablak párkány,és az ablak pedig bukó. de az ötletet köszi!
2008. febr. 1. 10:58
polcra mindenféle kozmetikumot , szoktam kirakni az is feldobja egy kicsit a fürdőszobát
2008. febr. 1. 07:14
esetleg csinálhatnál üvegfestéssel halakat, delfineket, tengeri dekorációt.nagyon jól mutat, feldobja nálunk a szinessége a fürdőt.
2008. febr. 1. 07:08

Tegyél képeket a falra.

Készíthetsz magad képeket szalvétatechnikával.

Vagy ragasztással tengerparti hangulatot idéző képet (kavicsok, homok, madzag felragasztásával).

Esetleg mozaikképet.

Ezek azok a technikák, amiket nem rongál meg a pára.

2008. febr. 1. 06:42
Az ablakba tehetnél valamijen virágot ami bírja a párát /páfrány,futófilodentró/ szerintem az szép lenne.
2008. jan. 31. 22:21

Tanácsot szeretnék kérni!

A fürdöt szeretném egy kicsit "feldísziteni". kék csempe,sarokkád,mosdó,+kisszekrény,wc,ablak citrom sárga függönnyel. és ami unalmas,az a sok fehér fal.mit tehetnék föl,hogy egy kicsit földobja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook