Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismeritek Bruno Gröninget? fórum

Ismeritek Bruno Gröninget? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 13. 21:09
nem ismerem
11. nóri72 (válaszként erre: 10. - Esztella100)
2008. febr. 12. 16:57
Írd be a keresőbe a nevet, ott megnézheted, ami érdekel ezzel kapcsolatban. A kapcsolatfelvételre kattintva pedig további információt kérhetsz, ha megnyerte a tetszésed. Kellemes olvasgatást kívánok :)
10. esztella100 (válaszként erre: 5. - Orsy21)
2008. febr. 12. 07:55

Honnan ismered olyan jól????????

Írd meg légyszi...))))

2008. febr. 11. 22:10
Ledöbbentett, amit most írtál, mert őszintén szólva nem gondoltam, hogy úgy próbálnak "rendbe tenni", hogy nem hagyják meg a választás jogát (gyógymódot illeten) neked, vagyis korlátoznak a szabad akaratodban. Ehhez senkinek nincs joga és ahhoz sincs, hogy megkövetelje a hited!!! Szánalomra méltó, aki ilyet tesz VALÓBAN!
8. era06 (válaszként erre: 7. - Nóri72)
2008. febr. 11. 20:51

Egy ismerősöm akart rávenni, hogy inkább imádkozzak a gyógyszer szedése helyett. Elme állapotát megkérdőjeleztem, 3 óráig csak néztem magam elé, hogy bizzonnyára megőrűltem és halucinálok. Még a mai napok is magamba beszélek ha eszembe jut. Képtelen vagyok hinni benne, ezért meg sem próbálom. Saját magamnak hazudnék vele, és ez így nem lenne igazi. Minden tiszteletem azoké akik hinni tudnak, valami kapaszkodójuk. De mélységesen elitélem a fanatizmust, amikor nem tudják meghúzni a határt. Nem teszek külömbséget, katolikus, jehova, stb emerek között, ez magánügy. DE maradjon is az!

A legfotosabb dolog , hogy mindeki őrizze meg emberségét, ebben az embertelen világban.

7. nóri72 (válaszként erre: 6. - Era06)
2008. febr. 11. 20:22

Kedves Era!

Tökéletesen igazad van, ezt azok az emberek sem vitatják, akik naponta alkalmazzák ezt a módszert. Pontosabban épp most olvastam egy cikket (ORVOS ÍRTA), hogy ez nem módszer, sokkal inkább életforma. Továbbá, hogy mennyiben agykontroll ez, illetve önszuggesszió??? Nos ez nem az, már ezt is bebizonyították. Én mégis azt tanácsolom, hogy próbáld ki (ne csak két hétig), akár a gyógyszer szedése mellett, de előbb alaposan nézz utánna, hogy mi is ez!!! Isten a gyógyulást kegyelmi ajándékként adja, de senki meg nem határozhatja, hogy 1 nap alatt, vagy 2 egy hét alatt tegye meg!!! Ki mondhatta ezt neked??? Azért háborgom kicsit, mert emberek félreinformálnak és abból is üzletet csinálnak, ami Istentől INGYEN van. Sajnos tapasztalat!

Remélem, hogy neked nincsenek ilyen tapasztalataid. További szép napot kívánok neked.

2008. febr. 11. 19:40

Ismerős

Állítólag, ha nyitott tenyérrel felfelé imádkozom minden nap, akkor két hét múlva márt nem kellene gyógyszert szednem.

Szép dolog a hitt, de mindennek van határa. A hitt 50%ban gyógyit, és itt a pozitiv gondolkodásra gondolok. Csupán imával gyógyítíni...! Ez még nagyszüleinknek sem ment. Isten azért adott orvost, hogy az ő segítségét is kikérjük, adjuk meg neki a másik 50%ot.

2008. febr. 11. 19:13
Én ismerem. Nagyon is!!!!!
2008. febr. 11. 07:10
Még nem hallottam róla.
2008. febr. 11. 01:08
Bruno nem természetgyógyász, nem orvos, mégis csodálatos gyógyulások fűződnek a nevéhez. Németországban élt, harcolt a második világháborúban és az volt az életcélja, hogy vissza vezesse az embereket Istenhez. Igékkel, szavakkal gyógyított, orvosilag dokumentált esetekről számolnak be vele kapcsolatban. Manapság is olyan gyógyulásokat tapasztalhatunk meg általa, amit az orvostudomány képtelen gyógyítani (szintén hitelesített esetek, világszerte!!!)
2008. febr. 10. 23:56
nem. Ki Ő?
2008. jan. 31. 22:14
Ismeritek Bruno Gröninget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook