Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt a legbrutálisabb szakításod? fórum

Mi volt a legbrutálisabb szakításod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. patyoma (válaszként erre: 90. - 470f6cae11)
2011. aug. 30. 11:16
:D:D:D:D
2011. máj. 26. 07:33

A 2500,- forintos olsz nylon harisnyám elszakítása rögötn az első alkalommal. Brutál volt...

Ma is összeszorul a gyomrom, ha rágondolok :(

2009. febr. 16. 14:08
Nagyon régen történt,a mai eszemmel nem is értem,hogy lehettem ennyire hülye.6 évig éltünk együtt,ebből 4 év maga volt a pokol.Ütött-vert,alázott,fizikailag,lelkileg tönkretett.Sokszor akartam szakítani Vele,de mindig "lebeszélt" róla.A legutolsó alkalommal sírva könyörögtem Neki,hogy menjen el,mert már nem bírom tovább.Azt felelte nevetve,hogy soha ebben az életben nem fogok megszabadulni tőle.Elborult az agyam és ha élve nem,majd holtan békén hagysz kijelentéssel kiugrottam az üvegezett teraszajtón!Valaki vagy valami vigyázhatott rám mert különösebb sérülések nélkül megúsztam,és soha nem is láttam többet.Szerintem akkor fogta fel,hogy már BÁRMIT megtennék a szabadságomért.
88. Cucus7 (válaszként erre: 85. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 2. 15:07

Voltak szép napjaim, szerelmeim, de nem jött össze, és amikor már fiatalon nem volt peteérésem, injekciókat kaptam, igy született meg Laura. Az már csak egy fityisz az élettől, pont megbeszélem az apjával, hogy elmúlt a szerelem, szakitsunk, és két hétre rá tudtam meg, hogy terhes vagyok. Nem kértem tőle sem a nevét sem a pénzét, és ezt közöltem is vele. Igy tisztességesebbnek tartottam, nem kötök magamhoz egy embert, akivel szakitottam, bármi okból. Ha ismernél, tudnád nem vagyok keseredett, vidám jókedvű nyitott és emberszerető nőci vagyok.

Gyere a naplómban kiderül, hogy milyen vagyok.

Optimista voltam, és vagyok még most is, de már nem kellenek a fiukák, az idősebb férfiakat mindig kerültem, nemtudnám elképzelni magam egy 55 felettivel, a fiatalok meg már nem engem akarnak. :D))) Hál istennek, tudod menopauza után már nem ez a fontos az életben. De agyilag még nem öregedtem meg semmihez.

87. fe20557d00 (válaszként erre: 84. - Cucus7)
2008. aug. 2. 15:05
Én megértelek.Semmi kivetni való nincs ebbe! Csak azért mert az emberek elvárják,hogy "boldogok" legyünk egy férfivel...nem mindenkinek nyújt földöntúli élményt...és más is boldoggá tudja teszi.Mindenki maga dönti el,hogy hogy akar élni,egy a fontos,hogy jól érezze magát a bőrében.
2008. aug. 2. 14:59
135 kilo, húúú az dúrva volt.:)
85. fe6fe7671f (válaszként erre: 84. - Cucus7)
2008. aug. 2. 14:57
Azért nem minden férfi ilyen. Azért ha már volt más utána, akkor nem biztos, hogy ilyen keménynek kellett volna maradnod. Szerelem nélkül nehéz élni. Megkeseredett lesz az ember egy idő után. A gyerek szeretete az más, mint egy férfi szerelme.
84. Cucus7
2008. aug. 2. 14:29

Látom régen voltatok a fórumon, de néha bár régen volt ki kivántkozik az emberből, pláne, mert julius 31.-én volt a kidobásom 32. évfordulója.


Nagyon szerelmesek voltunk, én mindig őszinte voltam, túlságosan is a kapcsolataimban. Nos a sráccal meg is beszéltük, hogy őszinték leszünk, mert szerelmünk átsegit a nehézségeken.

Már arról beszélgettünk, hogy összekötjük az életünket, amikor nagy bűnbánóan bevallotta, hogy találkozott előző csjszijával, és a nagy örömükben lefeküdtek. Évici igy Évici ugy, Téged szeretlek.... okszi megbocsátottam. Két hónap mulva bejentette, terhes lett a csajszi, de most nncs pénze abortuszra, adok kölcsön? Akkoriban 5.000.-Ft nagy pénzt volt, adtam. Becsülettel vissza is kaptam.

De nem csak a pénzt. Megszerveztük az esküvönket, augusztus 28-ra - ők 9-en voltak testvérek - ezért a falujukban - én Bp-én laktam - hogy legyen hol elszállásolni a rengetek rokont. Lementünk a szüleimmel egyeztetni, tündéri szülei voltak neki is, lefoglaltuk a polgármesteri hivatalban a helyet, az éttermet, megvarrattam a ruhámat, - álmom egy világos kék, fátyol újjal, és kalappal - mindenkit értesitettünk stb.

Julius 31-én jött a drága ahogy szokott, nem vettem észre semmit, csak mikor ment el, kérte kisérjem le. Ott a házunk előtti padon elmondta, hogy mennyire szeret engem, és csak velem tudja elképzelni az életét, de a csajszi nem vetette el a gyerekét, lassan szűl, és most nem tudja mit csináljon, jön a baba, és örök életére a másikhoz köti. Szerintem mit csináljon? Én bőgtem, nem beszéltem, nem tudtam. Végül ő mondta ki,, hogy akkor elveszi a csajszit, legyen apja a gyereknek stb.

Én felmentem, szoba, ágy, csecsemőpózba lefeküdtem és úgy is maradtam egy hétig. Beteget jelentettem, csak anyucikám tudott a dologról, apu azt hitte görcseim vannak. Egy hét után felkeltem, lezuhanyoztam, felöltöztem, elmentem dolgozni és ha ezt követően egy pasi udvarolni akart, csak kihasználtam, azt sem hittem el amit kérdez. Lehet egy páran nem érdemelték meg, de a férfinem ellen folytattam magányos harcomat. Két évig. Kiéltem a dühömet, és kész.

Nem mentem férjhez, soha nem tudtam megbizni senkiben. 45 évesen nagyon szerelmes lettem, de időben észheztértem és azóta is egyedül élek ill. a lányommal aki 19 éves múlt. Lányanya vagyok és nem bántam meg.

83. ab4b6bc17d (válaszként erre: 74. - Arwen21)
2008. jún. 21. 10:25
:)))))))))))) Biztos, hogy nem komplett. Az akart lenni, de nem az lett! :)))))))))))))))))))))
82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 18. - 95cf1e718b)
2008. jún. 21. 10:12
Igen, ez is nagyon durva jelenet lehetett! De legalább megvolt az elégtétel!
81. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. jún. 21. 10:00

Azt hiszem, ez olyan dolog, amitől mindannyian félünk, hogy egyszer egy szerettünkkel bekövetkezik. Talán ezért mondjuk nekik mindig gondoskodóan, hogy: VIGYÁZZ MAGADRA!


... na igen, de mi van akkor, ha más nem vigyáz?

:(

80. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - 22f56b42c8)
2008. jún. 21. 09:59
Hát ez tényleg nagyon durva!
79. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - D5b0648c35)
2008. jún. 21. 09:58

Nem volt nagy szám. A hapsival randiztunk, aztán megköszönte és azt mondta, hogy nem vagyok az esete. Tudjátok, ilyen kikent-kifent srác volt, kicsit fennhéjázó, kicsit beképzelt, amelyik olyan orrhangon beszélt... mint kiderült, a szőke, műmellű nádszálvékony csajszik a kedvencei... én meg se szőke, se műmellű nem voltam, mondjuk akkor még norm. testalkattal rendelkeztem, nem voltam teltkarcsú :) Lényegileg olyan szempontból rendes volt, mert hazafuvarozott utána, mint egy gentlamanus.

Csak azt nem értem, hogy a társkeresőben miért éppen rám esett a választása, ha végül mégsem feleltem meg az elvárásainak? Furcsa az élet.


Egyszer én "dobtam" valakit, akinek tetszettem és az anyám is nagyon össze akart hozni vele, de nekem viszont nagyon nem jött be. Az volt a furi, hogy undort éreztem a közelségétől. Így meg ugye nehéz megkedvelni valakit...


Azóta hálisten megtaláltuk egymást a Nagykönyvben megírt párommal!:)

2008. jún. 16. 21:07
ki rugtam gyerekem apját !!!! 7év után!
77. Arwen21 (válaszként erre: 76. - 45f5ce422c)
2008. jún. 13. 17:47
Szerintem nem tűnik fel neki, dehát ahogy mondják, két hülye egy pár..... köszönöm és viszont kívánom hogy minél hamarabb boldog legyél! :)
76. 45f5ce422c (válaszként erre: 74. - Arwen21)
2008. jún. 13. 17:33

És a csajszinak nem tünik fel, hogy mekkora állat pasija? Érdekes emberek vannak. Tényleg megérdemlik egymást! Kiakadok, hogy egy 23 éves ember ilyen hülye, az enyém mondjuk akkor volt 19. Bár lehet hogy még ott tart, tuti nem vitte sokra, remélem azóta ia bűnhődik. Ha én nem vettem kaját képes volt napokig nem enni. Nem vagyok rosszindulatú ember, de nem sajnálnám ha többé nem tudna bántani senkit.

Nagyon sajnálom, azért remélem mihamarabb vége lesz, és boldog leszel!

75. icecat (válaszként erre: 74. - Arwen21)
2008. jún. 13. 16:50
ez egy kicsit durva sajnalom
2008. jún. 13. 16:43

Azért az enyém se egyszerű, de ennyire nem erős.... :) a lényeg, hogy hatásos legyen, ha szükség van rá, reméljük, nem lesz!


Jelenleg nincs barátom, de azóta kettő is volt és mindkettő beszélt vele. De semmi.... egyszerűen nem képes békénhagyni. De közben meg neki van barátnője, hozzá teszem a srác 23 a lány 15, de a lány ahogy öltözködik (picsaszoknya + combfix + melltartó, ez a megszokott buliszerkója).... mindkettő jóval többnek néz ki, mint amennyi. Múltkor úgy állt elém és mondta hogy én az övé vagyok, hogy közben fogta a lány kezét. Összeillenek XD

73. 45f5ce422c (válaszként erre: 72. - Arwen21)
2008. jún. 13. 16:12
Hát ez durva...gázspray nálam is van, nem is akármilyen, a brüsszeli NATO küzpontban jutottam hozzá:) igazi klórgáz... csak vigyázni kell, nehogy én is kapjak belőle, mert lemarja a hörgőket a tüdőről... hát lehet hogy kissé brutális lettem, de kiprovokálták! Az a baj, hogy ha 2 éve nem unta még meg, egy darabig nem is fogja...van azóta új barátod? Ő nem tudna vele "elbeszélgetni"?
72. Arwen21 (válaszként erre: 71. - 45f5ce422c)
2008. jún. 13. 15:58
Semmit nem tudok ellene tenni. Annyit, hogy gázsprével mászkálok mindenhova. Már többen beszéltek vele személyesen is, interneten is, meg persze én is de nem képes felfogni hogy ez nem így működik. Azért nem vezetek már blogot se nyílvános helyen, mert mindig felkutatta még azt is. Aztán mikor utoljára töröltem a blogom mert rátalált és teleírkálta, rá pár hétre elküldte nekem levélben az ÖSSZES blogbejegyzésem. Na én itt ilyedtem meg végképp..... meg kiadja magát interneten egy teljesen más embernek és úgy írkál nekem..... testvérem megkapta azt a SIM kártyát amit 2 éve használtam erre öcsémet hívogatta és folyton fenyegette hogy megveri ha nem adja meg neki az új számom. De erről már letett, lekopogom
71. 45f5ce422c (válaszként erre: 70. - Arwen21)
2008. jún. 13. 15:52
És mit tudsz tenni ellene? Hogy birod?? Én nagyon féltem, hogy egyszer komolyan kárt tesz bennem. Nagyon durván kellett vele viselkednem, hogy végre békén hagyjon.
70. Arwen21 (válaszként erre: 68. - 45f5ce422c)
2008. jún. 13. 15:45
Engem két éve zaklat az egyik volt barátom. Már amennyire 3 hét együttlétet kapcsolatnak lehet nevezni.... na ő pont ezért zaklat, mert lefeküdtem vele. Szerinte én ezek után kizárólag csak az övé vagyok és másé nem is lehetek. És a poén benne, hogy nem találja ezt a dolgot betegesnek!
2008. jún. 13. 15:32
en azt tanacsolom mindenkinek senki sem hagyja hogy a masik vissza konyorogje magat...aki ''hu**'' az is marad sosem valtozik meg..egyeseknek a fejelagyuk sosem no be,,...magatokert..ne hagyjatok hogy bantsanak titeket...en tanultam a sztorimbol...es ha mar apro jeleit latom hogy a masik talan megunt lepek...es kesz...tobbe nem hagyhatom hogy az megtortenjen amit ateltem..szerencsemre most joo van egy valaki akit szeretek..de azert figyelek...
68. 45f5ce422c (válaszként erre: 67. - Arwen21)
2008. jún. 13. 11:14
Nem lett volna értelme feljelenteni, akkor csak még többször kellett volna szembesülnöm vele. Mondjuk az apám biztos elintézte volna a srácot rendesen, de ezt sem akartam. Remélem nem sok lánnyal történik ilyesmi, de szomorú olvasni a fórumon, mennyien járnak pórul a hülye pasik miatt. Komolyan, szerintem van abban logika, hogy csak a házasság után kerülj szexuális kapcsolatba a férfivel! Mert nekem az a legrosszabb, hogy odaadtam magam egy ilyen semmirekellőnek...
67. Arwen21 (válaszként erre: 58. - 45f5ce422c)
2008. jún. 13. 10:14
Iszonyatos..... nagyon sajnálom! :( de a lényeg, hogy valamennyire ki tudtad heverni! Hihetetlen milyen emberek vannak, és ők persze nyugodt lelkiismerettel mászkálnak az utcán miközben mi meg szenvedünk... de én a helyedben feljelentettem volna főleg, hogy voltak szemtanuk
66. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 65. - 45f5ce422c)
2008. jún. 12. 14:19
igen, próbálom én is így felfogni a dolgokat:)
65. 45f5ce422c (válaszként erre: 64. - 2d9e3eac28)
2008. jún. 12. 13:47
Mást úgyse lehet tenni! Ha vége lesz, akkor az azt jelenti, az élet mást tartogat számunkra. Remélhetőleg valami jobb dolgot!:)
64. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 63. - 45f5ce422c)
2008. jún. 12. 12:26
ha ez megvígasztal, titokban mindig én is abban reménykedek, hogy lesz ez jobb is... csak ez tartja bennem a lelket.. próbálok csak jó dolgokra gondolni, csak jóra készülni..
63. 45f5ce422c (válaszként erre: 62. - 2d9e3eac28)
2008. jún. 12. 12:07
Igen, mindíg akkor jönnek rá, mit veszítenek, amikor koppannak egy nagyot. Nekem is gáz volt, első szerelem, 2,5 éve együtt laktunk. De a végén már nagyon szenvedtem, ha a mostani páromat nem ismertem volna akkor meg, nem tudtam volna kilépni belőle. Tudod, én tipikusan az a fiatal, iszékeny lány vagyok, aki mindig reméli, hogy jobb lesz, fogják még egyszer nagyon szeretni!
62. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 61. - 45f5ce422c)
2008. jún. 12. 12:02
na, ezt a megtűrést szerettem volna elkerülni az elköltözéssel..de semmi hírt nem ad magáról..remélem eljö anekem is a nagy Ő és majd akkor koppanni fog, hogy akkor majd már cseszheti..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook