Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ciki dolgok fóruma fórum

Ciki dolgok fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 31. 19:11

Ma megint volt egy aranyköpésem:

Anyóséknál voltunk és a fogászatról volt szó. Mondom, hogy én is már régóta halogatom, pedig el akarok menni megnézetni a fogaimat, hogy a terhesség és a szoptatás között nem romlott-e el vmelyik. A mondandóm végét így sikerült megfogalmaznom: "De félek elmenni, mert mindig van szar a fogaim között".

(persze azt akartam kinyögni, hogy mindig van a fogaim között olyan, ami elromlott)

2012. okt. 28. 23:24

Náluk bevett gyakorlat, hogy párom hazahozza a régi üzletfeleket, ekkor is így történt, épp a nappaliban tárgyaltak. Én tettem-vettem a konyhában, a gyerek (akkor olyan 2 éves) meg gyanúsan csendben volt. Aztán egyszer csak előrohant az épp tárgyaló apjához két kezében marékra szorítva néhány tisztasági betétet "apa nézd anya pelenkája"... égtem mint a Reichstag, persze a gyereket gyorsan leszereltem és eltávolítottam a színről.

Aztán az üzletfél búcsúzónál megnyugtatott, hogy huszonéve nős és 4 lánya van, szóval annyira nem volt gáz

65. Veronika27 (válaszként erre: 63. - PhoenixLibera)
2012. okt. 28. 22:32
Én is bontottam már ki bonbont, amiben kukac volt!! :/
64. Ancsa19860211 (válaszként erre: 63. - PhoenixLibera)
2012. okt. 27. 14:01

Hát, nem pont arra vágytunk:)

A csoki meg könnyen lehet kukacos, ha már régi. Mi nem olyan régen kaptuk, de lehet, hogy továbbajándékozott cucc volt.

63. PhoenixLibera (válaszként erre: 58. - Ancsa19860211)
2012. okt. 26. 23:50

az eper is jó édességnek :) miért nem ettétek meg? még fagyit vagy turmixot is lehet belőle csinálni


és a csoki hogy a fenébe lehet KUKACOS??

62. mese (válaszként erre: 61. - 2a69f78972)
2012. okt. 23. 16:13
:(
61. 2a69f78972 (válaszként erre: 60. - Edina51)
2012. okt. 22. 20:38

Nekem egy barátnőm - éppen a munkahelyén! - így kapott szívrohamot.

Csak óvatosan az ilyesmivel!:(

2012. okt. 22. 19:43
Ijedős kolléganőm kiszaladt egy pillanatra,beálltam az ajtó mögé,sz ajtó nyílik,én rárontok,nagy hangosan HU,belép egy fiatalember,a szívéhez nyúl,de megijedtem!:) Kolléganők fetrengenek,én majd elsüllyedve kérek bocsánatot!:)
59. mosolyka1111 (válaszként erre: 58. - Ancsa19860211)
2012. okt. 12. 10:50
Ez aranyos:)
2012. okt. 12. 10:44

Ez nem annyira ciki, mint inkább röhejes:

Valamelyik este édességet akartunk enni. Párom mondja, hogy látott jégkrémet a fagyóban, megbontja. Mondom, jól van, bár én utoljára csak egy jégkrémes dobozt láttam, amiben tört eper volt, de attól még lehet egy másik doboz. Benéz a fagyóba, majd jön ki csalódott fejjel: "Francba, eper volt benne!"

Na sebaj, tegnap olvasztottunk ki gesztenyemasszát, meg van tejszínhab is, együnk gesztenyepürét! Párom ezt is kiveszi a hűtőből, kicsomagolja, hát tiszta ecet szaga volt, megromlott. Durr, bele a kukába. De már csak azért se maradunk mi édesség nélkül, elővesz egy tábla mogyorós csokit, kibontja, erre KUKACOS!!!

Úgy látszik, az égiek nem akarták, hogy édességet zabáljunk így lefekvés előtt:)

De azért volt még itthon egy tábla tejcsoki, aminek nem volt baja:)

57. Ancsa19860211 (válaszként erre: 56. - Mese)
2012. okt. 12. 10:40

XD

Ezzel akár nyerhettetek is volna, igazán Oscar-díjas alakítás lehetett:)

56. mese
2012. okt. 11. 21:55

Általános iskolás koromban, olyan 9 éves lehettem, amikor az iskolában "Ki mit tud?" versenyt szervezetek. Be is neveztem, egy osztálytársammal, és bábozással indultunk. A történetet én írtam, és bábokat is én készítettem. Osztálytársamat igyekeztem a fellépés előtt több ízben buzdítani, hogy gyakoroljunk. De nem igazán akart. Többször kérdeztem tőle, akarja-e, mert ha nem, visszamondom a fellépést.

Nem reagált erre semmit, ezért felléptünk. Az egész iskola, a tanári kar, igazgatók, mindenki jelen volt. A mi műsorszámunk következett.

Egy asztal alá bújtunk be, miközben az egyik tanár a mikrofont igazgatta. Osztálytársam,akkor közölte, hogy ő ezt nem akarja..

Elég csúnyán összevesztünk, szidtuk egymást( trágár szavakkal) az asztal alatt, de arról teljesen megfeledkeztünk, hogy a mikrofon be van kapcsolva.

Még meg is téptük egymást. Úgy gurultunk ki csaj bunyó közepette az asztal alól.


A tanárok döbbenten figyeltek, a diákok, az összes tagozat, pedig röhögött.


Majd bömbölve mindketten lerohantunk a "színpadról". Az igazgató bejelentette,hebegve, hogy a műsorszám technikai okok miatt elmarad...

Hetekig nevetett rajtunk az egész iskola, az eset után.

55. mese (válaszként erre: 54. - Ancsa19860211)
2012. okt. 11. 21:41
juujj....XD
2012. okt. 11. 10:25

Házibuliban voltam a barátnőmnél. Nehéz munkanap után voltunk, iszogattunk, ereszd el a hajamat:)

Jól becsiccsentettem. Mikor hazaindultam felszálltam a buszra és kértem a jegyet. Fizetni akartam, erre a pénztárca helyett a neszeszeremet vettem ki a táskámból, a gáz az, hogy fel se tűnt, pedig nem is hasonlítanak, elhúztam a cipzárt és pénz helyett a tamponjaimat kaptam elő:)

Szegény sofőr bácsi:)))

53. mese (válaszként erre: 52. - Ancsa19860211)
2012. okt. 10. 20:56
ez de jó!:D hihi!:)
2012. okt. 10. 20:12
Császárom előtt az altatóorvos belőtte a gerinctájéki érzéstelenítőt, majd mondta, hogy lehet, hogy rosszul leszek utána. Na kb. 2 perc után levert a víz, ájulásféle feeling, hányinger, végén már csak azt ismételgettem, hogy "rosszul, rosszul. . . " Erre elkezdtek vmit adagolni nekem vénásan. Attól meg teljesen happy lett minden, mintha bepiáltam volna és sikerült is levágni egy ilyen monológot: "Hát ez tök jó, így hullámzik minden, mintha részeg lennék. Olyankor is pont ilyen szoktam ám lenni. De tényleg, tök jó ez a cucc. " Akkor adhattak megint vmit, mert 1 perc alatt kitisztult a fejem és elszégyelltem magam:) Addigra már az orvosok, asszisztensek mind röhögtek.
51. mese (válaszként erre: 50. - 7796ae808e)
2012. okt. 10. 19:12
jujj.. És mi volt az illető rekaciója?:)
2012. okt. 9. 22:05
Amikor pincérként melóztam, egyik reggel mentem körbe leszedni a szennyes edényeket. Odaértem egy öltönyös úriemberhez, ai a fal mellett ült. Láttam nem volt már semmi a tányérján, így hát áthajoltam az asztal fölött, hogy elvegyem a tányért. Ahogy megemeltem a tányért, a rántottás kés lecsúszott a tányérról, és beesett a vendég zakója és a fehér inge közé.
49. Ancsa19860211 (válaszként erre: 48. - Regin_a)
2012. okt. 9. 21:48
Ki tudja? :D
48. Regin_a (válaszként erre: 41. - Ancsa19860211)
2012. okt. 9. 21:40

Netán a pap lánya lehetett

:)

47. mese (válaszként erre: 45. - Yankees)
2012. okt. 9. 21:25
:D
46. PhoenixLibera (válaszként erre: 45. - Yankees)
2012. okt. 9. 21:23
ez nagyon édes :))) bár mindenkinek ilyen heppienddel végződne a "plátói" szerelme
2012. okt. 9. 20:30

céges buli vége, főnökömmel vártuk a taximat. Hűs nyári éjszaka, szemben állt velem és rám akarta teríteni a pulcsiját, de én nem láttam, hogy van valami a kezében... azt hittem át akar ölelni, így boldogan átöleltem. Mire ő visszakozott, hogy hát ezt azért mégse kellene. Iszonyat ciki volt, valamit hebegtem, hogy ahh ez csak egy baráti ölelés (közben már rég bele voltam zúgva)

Azóta már nem a főnököm, hanem a 11 hós kisfiam édesapja :)

44. 563b626108 (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2012. okt. 9. 19:59
ez showder klubba való:))))
43. nyecsus (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2012. okt. 9. 19:50
huhhú :) nem rossz
42. 2a69f78972 (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2012. okt. 9. 19:35
:D:D:D:D:D:D SŐT!:D:D:D:D:D
2012. okt. 9. 17:14
Szomszéd csajszival beszélgettünk, akkor nemrég költöztünk a jelenlegi házunkba, így még csak néhányszor találkoztunk, nem figyeltem meg őt annyira. Pont a papról volt szó, akinek elálló fülei vannak. Épp mondom a csajnak, hogy nem is tudtam, hogy ez a pap, mert civilben láttam és a nagy elálló füleiről alig tudtam levenni a szemem. Még mutattam is a kezemmel, hogy milyenek a pap fülei, mikor jött egy fuvallat és meglibbentette a csaj haját. Hát, neki is pont olyan fülei voltak:)))) Égtem...
40. Ancsa19860211 (válaszként erre: 39. - Regin_a)
2012. okt. 9. 17:07
szegény csajszi:)
2012. okt. 9. 16:55

Azt nem tudtam hogy "hétköznapi" cikis dolgok is elférnek itt :))


Sok-sok évvel ezelött, nagy motoros voltam, bütykölgettem/tuningoltam a motoromat

Mentem a barátnőmhöz és mondom "nagyon megy a motor, gyere próbáljuk ki"

Indulunk, közeledésben megállunk, mondom "kapaszkodj, kissé meghúzom neki"


Szegény csaj nem számitott akkora gyorsulásra

Nem ölelt át, de fogta a vászon dzsekimet, az kiszakadt és tett egy hátraszaltót a forgalomban

Futottam pár 10m-t mire észbekaptam hogy mi történt

Szerencse, nem történt semi baj, de cikis volt ahogy bámult mindenki

38. mese (válaszként erre: 37. - Ancsa19860211)
2012. okt. 9. 16:32
ÁÁ, de durva!XD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook