Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baby Design Sprint babakocsihoz milyen testvérfellépő kompatibilis? fórum

Baby Design Sprint babakocsihoz milyen testvérfellépő kompatibilis? (tudásbázis kérdés)


5. t_marcsi (válaszként erre: 4. - INDUS11)
2012. okt. 9. 19:52
Erik is 20 kiló, de nem zavartatom magam. A babakocsira is 15 kiló volt írva, és simán toltam benne a 16 kilós gyereket, meg a 10 kiló cuccot, és semmi baja nem lett :)
2012. okt. 8. 15:53

Köszi!


Azt elfelejtettem, hogy a 20 kg teherbírás kevés lesz :( Lehet, hogy házilag fabrikál egyet a férjem, ha lesz annyi ideje.. :)


(Pedig olyan jónak tűnik.. :)

2012. okt. 8. 15:35

[link]


Nekünk ilyen van, és ez sztem minden kocsihoz jó. Ha nem használom, egyszerűen felakasztom a kormányra, és az is állítható, hogy mennyire jöjjön ki a kocsi mögül.

2012. okt. 8. 15:16

Szeretnék hozzá venni (használtat), csak egyelőre semmilyet nem merek megrendelni.

Továbbá: az "egybe" tolókar akadályt jelent vagy attól még elfér a gyerek feje?

Ami még problémás: a lábbal lenyomható hátsó fék nem akadályozza a felszerelést, a használatot?

Remélem van valaki köztetek, akinek ugyanilyen babakocsija van és használ tesvérfellépőt :)

2012. okt. 8. 15:13
Baby Design Sprint babakocsihoz milyen testvérfellépő kompatibilis?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook