Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pontdiéta fórum

Pontdiéta (beszélgetős fórum)


5. 116199a424 (válaszként erre: 4. - 5b49e589d2)
2012. okt. 9. 13:52

En is PONT-dietazok :-)


"Égess el többet, mint amit megeszel:)" PONT! :D

2012. okt. 7. 15:42

Ez is csak olyan mint bármilyen más diéta: adott ételeknek van pontértéke, és a megszabott határon belül kell lenned. Ha ügyes vagy, hamar belejössz:) De a legjobb lenne, magadnak megtalálni a legmegfelelőbbet,amit majd hosszútávon is be tudsz tartani. NMert valljuk be őszinteén, mind tudjuk, mit NEM szabadna enni, és mit igen-soxor csak az elhatározás, és az erős akarat hiányzik, ill. a motiváció- Tudom, mert évek óta benne vagyok, és nekem pl. nem megy. Bár, az elmélettel 1000 %-osan tisztában vagyok, a megvalósítással vannak gondjaim, ja és ne feledkezzünk meg a rendszeres testmozgásról sem-az sosem árt!!! Sok sikert!!

De mégegyszer kihangsúlyozom: minden diéta elve szinte mindig ugyanaz:)

Égess el többet, mint amit megeszel:)

2012. okt. 7. 15:31
Ó, értem!! :) Köszönöm a választ!! :))
2012. okt. 7. 15:22
Kipróbáltam, nagyon nehéz volt, vagy inkább nem nekem való. Nem fogytam látványosan és belassult az anyagcserém, azóta inkább magamnak alakítom a diétámat.
2012. okt. 7. 15:12

Sziasztok!


Tudom van már egy pontdiétás fórum, át is néztem, de érdekelne, hogy valaki csinálta/ csinálja-e közületek ezt a diétát? Ha igen, milyen eredményekkel? Mennyi idő alatt volt látható az eredmény??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook