Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb módszer teljes test méregtelenítésre? fórum

Melyik a legjobb módszer teljes test méregtelenítésre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. Zoli74 (válaszként erre: 64. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 17:36
Köszönöm, én is bízom benne. :)
64. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Zoli74)
2017. máj. 24. 17:29
Remélem, segít megoldani a gondjaidat, gyógyulást kívánok!
63. Zoli74 (válaszként erre: 62. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 15:37

Hát mert ahol én voltam ott 2 kezelést adnak 1 nap.

Tehát 2 nap alatt megcsinálják azt, amit máshol 4 nap alatt.

Azért annyira nem kellemes a dolog, és ezt ők is tudják, gondolom ezért csinálják így.

62. Mezei Virág (válaszként erre: 61. - Zoli74)
2017. máj. 24. 15:25

Számolni még azért tudok... ;)

Csak nem értem miért 2 a 2!

Miért nem csak 1 kezelés, 1 nap?

Csak érdekel!

61. Zoli74 (válaszként erre: 59. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 15:12

Nem 1 nap alatt csinálták nekem, hanem 2 nap alatt. de mindkét napon 2 kezelést kaptam, így jön ki a 4 kezelés a 2 napra.

Matematika. :P

Bocs, nem tudtam kihagyni... ;-)


De amúgy valóban van ahol 4-5 vagy akár 10 kezelést is javasolnak, de azok nem légmentes colon hydroterápia kezelések, hanem zárt rendszerűek, ami egy kevésbé hatásos kezelés forma, ezért kell belőle több, mint a légmentesből.

A zárt rendszerűnél nehezebben lehet feljuttatni a vizet a vastagbélbe, míg a légmentesnél könnyebb.

60. Zoli74 (válaszként erre: 57. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 15:04

Úgy folyamatos, hogy abban a kb. 1 órában folyamatos. Aztán a következő kezelésen, ami pár perccel utána már el is kezdődik ott ugyanígy.

És a másik 2 kezelésen másnap szintén ugyanígy. :)

59. Mezei Virág (válaszként erre: 58. - Zoli74)
2017. máj. 24. 15:02

Nem írtál semmi rosszat!

csak nem értem, hogy miért 1 nap alatt csinálták a kezelést!

"Kinek hány alkalom javallott?

4-5 kezelés javasolt a különféle betegségek kialakulásának megelőzéseként, tisztítókúrák, gyümölcs és lé böjtnapok kiegészítéseként. Akik azonban már régóta küszködnek székrekedéssel, hasmenéssel, vagy más emésztőrendszeri megbetegedésekkel, számukra egy alapos kivizsgálás után komplett (10 alkalmas) kezelés javasolt, melyet állapottól függően 3-4-5 havonta egy rövidebb kúrával érdemes szinten tartani"

58. Zoli74 (válaszként erre: 57. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 14:54

Na most megint mi rosszat írtam? :P

Igen, tulajdonképpen folyamatosan engedik a vizet a vastagbélbe, bár nekem kb. 1 óra hosszáig tartott ez a folyamat.

Majd még aznap a 2. kezelésen is kb. ugyanez volt a helyzet, közben időnként hasmasszírozást is alkalmaztak.

57. Mezei Virág (válaszként erre: 48. - Zoli74)
2017. máj. 24. 14:48

Hogy folyamatos???

"Hogyan zajlik a colon-hidroterápia?

A kb. 45 perces kezelés során váltakozva különböző hőmérsékletű, szűrt vizet engedünk be a vastagbélbe, "

56. Zoli74 (válaszként erre: 55. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 14:41

Akkor passz. :)


De mondom a gyomor nem is nagyon került szóba az egész kezelés során /csak a legvége felé/, a vastagbélen volt a fő hangsúly végig.

55. Mezei Virág (válaszként erre: 52. - Zoli74)
2017. máj. 24. 14:38

A gyomrot felülről mossák. Egyszerűbb, célszerűbb, praktikusabb!

Biológia!!!

TV-ben sok ilyen műsor volt már, ahol el is magyarázták, i ez. De a gugli a barátom.

A colon az a vastagbél és ennyi. Ez meg vastagbél tisztítás. Akkor?

54. Mezei Virág (válaszként erre: 49. - Zoli74)
2017. máj. 24. 14:30
Igen, már előtte le is írtam! ;)
53. Zoli74 (válaszként erre: 51. - 5fd0bd70c7)
2017. máj. 24. 13:52

Látom, hogy a hasnyálmirigy van közvetlenül a gyomor alatt, de akkor is én gyomortájékon éreztem a bugyborékolást.

De lehetséges, hogy valójában az a haránt vastagbelem volt, de mivel azt mondták, hogy a gyomorhoz próbálnak eljutni, ezért gondolhattam azt, hogy akkor ezek szerint sikerült feljuttatni odáig a vizet.

Bár nem értem, hogy mi okuk lett volna hazudni?!

52. Zoli74
2017. máj. 24. 13:45

De ha arra céloztok, hogy a gyomor szerintetek nem lesz átmosva egy ilyen kezelés alkalmával, akkor erre nem tudok mit írni, mert nekem azt mondták a kezelés alatt, hogy megpróbálják feljuttatni oda a vizet, de aztán végül azt az információt kaptam, hogy csak félig-meddig sikerült ez a próbálkozás.

Megmondom őszintén arra már nem emlékszem, hogy konkrétan mondták volna nekem, hogy a gyomrom is át lesz mosva, csak arra, hogy bíznak benne, hogy fel tud majd jutni a víz addig.

De valami csak volt, mert addig csak lent éreztem végbéltájon a székelési ingereket, aztán pedig már gyomortájon is párszor.

De akkor lehet, hogy ezek szerint csak ingerelte a gyomrot, és valóban nem jutott be a víz a gyomorba...

51. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 50. - 5fd0bd70c7)
2017. máj. 24. 13:43
Vagy a haránt vastagbeledre gondolsz, hogy abban érezted a bugyborékolást?
50. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 49. - Zoli74)
2017. máj. 24. 13:38
Kérlek lapozz már fel egy anatómia könyvet. A gyomor alatt hogyan lenne már a vastagbeled?
49. Zoli74 (válaszként erre: 38. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 13:32

Nem világos még mindig számomra, hogy miért ezért éreztem gyomortájon a vizet? Ez a kép mit bizonyít? Vagy azt akarod mondani, hogy valójában nem is a gyomromban éreztem a vizet, hanem az alatta lévő vastagbél felső részén?

Mert így érteném a dolgot.

48. Zoli74 (válaszként erre: 46. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 13:24

Megnéztem a képet itt is, meg ott is, amikor mutatták nekem.

Nem tudom mi az igazság, de nem is a gyomor volt a lényeg, hanem a vastagbél.

De azt azért nem hiszem el, hogy 3x1 órás szinte folyamatos kezelés után a 4. órában nem lehet eljuttatni a vizet a gyomorig egy ilyen kezeléssel, akármilyen hosszú is a bélrendszer.

Amúgy rajtatok már végeztek el ilyen kezelést, hogy ennyire pontosan tudni vélitek a menetét?

47. Zoli74 (válaszként erre: 45. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 13:15
Persze ez működik sokaknál, de nem feltétlenül mindenkinél, vagy legalábbis nem ugyanolyan hatásfokkal, hiszen mindenkinek más a szervezete.
46. Mezei Virág (válaszként erre: 43. - Zoli74)
2017. máj. 24. 13:03

Igen, ez marhaság!

Ha megnézted volna a képet, aminek a linkjét betettem, értenéd...

45. Mezei Virág (válaszként erre: 44. - Zoli74)
2017. máj. 24. 13:02

A " méregtelenítést" a szerveink végzik. Lehet segíteni a munkájukat diétával, böjttel, stb. Pl. azért kell a sok zöldség, gyümölcs, mert tele vannak ásványi anyagokkal. (+enzimek, bélflóra...) A cink, a jód, a szelén, az A, C vitaminok, lecitin,stb. kiszorítják pl. a nehézfémeket a sejtekből. A zöldségek - kéntartalmuk miatt- segítik a máj munkáját, segítik a a vörösvérsejtek termelődését, így több oxigén segíti a vérkeringést. A vér pedig a májon keresztül megtisztul.

A vese is kiválasztó szerv, és ennek munkáját is ásványi anyagokkal lehet segíteni, megfelelő mennyiségű vízzel együtt.

A szervezeted akkor tudja ellátni a feladatát, ha biztosítod hozzá a megfelelő üzemanyagot. Akárminek is nevezzük a folyamatot, ez a lényeg.

Kémia.

44. Zoli74 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2017. máj. 24. 10:17
Jó hát külsőleg nem egy szépségkirálynő kinézetű, az igaz, de szerintem nem kókler, sok hasznos dolgot osztott meg anno a weboldalán, és nemcsak a méregtelenítéssel kapcsolatban. Ha Zacher doktorra hallgattam volna inkább, akkor sosem lettem volna jobban, életem végéig hiába várhattam volna atra, hogy majd a szervezetem saját maga megoldja a problémáimat... Nem véletlenül támadják az orvosok a tetmészetgyógyászokat, hiszen ők is nagyon jól tudják, hogy sok igazuk van nekik is, csak persze féltik a saját egzisztenciájukat, megítélésüket...
43. Zoli74 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2017. máj. 24. 10:09
Én nem haragszom, de akkor ezek szerint hazudtak nekem szerinted, amikor azt mondták, hogy most a gyomromba nyomják fel a vizet? És én akkor csak beképzeltem volna a víz csobogásának érzését gyomortájon?
42. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Mezei Virág)
2017. máj. 24. 09:55

Ennek egy része onnan származik, hogy bár nagyon elterjedt dolog, hogy bio cuccokat de jó enni meg milyen egészséges, ugyanez az állatoknál nem így van, az állatoknak szoktak adni simán olyan takarmányt, ami permetezve is volt, vagy génmanipulált (kukorica, szója), és nincs ellenőrizve az sem, hogy mennyi vegyianyag maradt rajta, hiszen őket úgyis megölik. Az ember meg megeszi, és hiába figyelt oda, hogy bio gyümit, zöldségeket egyen, akkor is ezeket a vegyi anyagokat be fogja juttatni. A ddt biztos nem a városi szmogból jön.


Apropó kukorica, pl a magyaroknál annak a bizonyos génmanipulált kukoricafajtának (monsanto) a termesztése tilos (ahogy még pár eu országban, de az importja nem. Ügyesen hoztak egy törvényt, hogy nem jó a génmanipulált kukorica, de profi módon hagytak rajta egy kiskaput. És mivel nem tilos az importja, nagyon nagy mennyiségű génmanipulált kukorica forog a magyar piacon, lévén, hogy a magyarok nagy kukoricafogyasztók. Ez nemcsak arra vonatkozik, ami cső, hanem úgy általában a termékek többségében van ugye hozzàadott fruktóz (a magyar fruktóz az kukoricaszirupból jön), kukoricaolaj, kukoricakeményítő, glukózszirup (otthon a glukózszirupot is ebből gyártják) stb.


A fruktóz és kukoricaolaj pedig nem tartalmaz fehérjét, így a kukorica dns-t sem, ezért bármilyen vizsgálatot végeznének rajta utólag, nem lehet megmondani róla már, hogy az génmanipulált volt, mert azt csak a dns vizsgálatból lehet kideríteni. De ugyanúgy azokat az anyagokat fogja tartalmazni (különböző toxinok), ami miatt ugye az ogm kukorica káros.


Nem maga a glukóz a káros amúgy, hanem a kukoricából készült glukóz, fruktóz ezért nem véletlen, hogy mindenhol azt papolják, hogy ne egyél cukrot, ne egyél készterméket, de a többség ebbe bele sem gondol. Lehet, hogy leteszi a kukoricát, de mondjuk hány bolti müzliszelet van, amit kukoricaszirupból készült glukózzal csinált a gyártó? Szinte az összes, így a legjobb az, amit mindenki otthon csinál, kicsit több főzès, de korlàtozni a készételeket. Most a müzliszelet csak egy példa, sorolhatnám még az élelmiszereket, amiket általábsn készen vesz mindenki

41. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Zoli74)
2017. máj. 24. 09:37
Antal Vali egy óriàsi kókler. És a külseje marhára nem azt tükrözi, hogy egészsèges, tök kiélt alkeszokra emlékeztető feje van, az ilyen nekem annyira hiteltelen
40. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Zoli74)
2017. máj. 24. 09:34
A gyomrot nem mossák át a kolónterápiával, ne haragudj, kis anatómia nem ártana!
39. Mezei Virág (válaszként erre: 30. - Zoli74)
2017. máj. 23. 20:53

Megtaláltam...

[link]

Mi kering a vérünkben?

2004. 10. 19.

Vegyi anyagokkal szennyezett az Európai Unió minisztereinek vére – derül ki a WWF által elvégzett vérelemzés eredményeiből. 13 ország 14 környezetvédelmi és egészségügyi miniszterétől ez év júniusában vett vérmintákból 55 ipari vegyi anyagot mutattak ki.

A vizsgált 103 vegyi anyag 53 százalékát, azaz 55-öt kimutattak a vérmintákból. A vezető politikusok vérében átlagosan 37 vegyi anyag van. A legmagasabb szám 43, de még a legkevésbé szennyezett vérű mintaadóban is 33-at találtak. 25 olyan vegyi anyagot azonosítottak, amelyek kivétel nélkül mindegyikőjükben benne van: egy tűzgyulladást gátló szert (BDE-153), két növényvédő szert (DDE, HCB) és 22 féle poliklórozott bifenilt.

A véradók közt volt Dr. Persányi Miklós, környezetvédelmi és vízügyi miniszter, valamint Dr. Kökény Mihály, volt egészségügyi miniszter. "Számítottam rá, hogy több tucat mesterséges, természetidegen anyag van a véremben, hiszen tudom, hogy mennyire nem természetes a mi életünk. Mégis váratlan volt, hogy az európai átlagot jóval meghaladja a bennem talált ftálsav és DDT-származék mennyisége. Hogy bennem mit okoznak ezek az anyagok - nem tudhatom. Pedig tudni kellene minden mesterséges anyagról, hogy mire számíthatunk, ha a közelünkbe engedjük őket." - kommentálta az eredményeit Persányi Miklós, környezetvédelmi és vízügyi miniszter.

Vegyi anyagokkal szennyeződik az élővilág és az emberek. A miniszterekből kimutatott vegyületek éppúgy benne vannak a jegesmedvékben, tengeri emlősökben, ragadozómadarakban és még számos fajban, bárhol legyenek is a világban. Egyre több kutatás vezet arra az eredményre, hogy egyes vegyi anyagok rákos megbetegedést, allergiát, reprodukciós és fejlődési rendellenességeket okozhatnak. Ennek ellenére, a mintegy 2500 nagy mennyiségben gyártott és használt vegyi anyag 86 százalékáról (!) nem áll rendelkezésre elegendő információ, milyen környezeti és egészségügyi kockázatot hordoznak magukban.

A minisztereken kívül még további 11-en adtak vérmintát a vegyi anyag vizsgálathoz, köztük Márkus Ferenc, a WWF Magyarország igazgatója és Dr. Zacher Gábor, toxikológus főorvos. Az ő eredményeik nagyon hasonlóak a politikusokéhoz, ugyanazokat a kemikáliákat találták bennük is.

"Elfogadhatatlan, hogy egyre növekvő koncentrációban vannak jelen bennünk, emberekben és az állatokban is vegyi anyagok. Olyanok, melyeket már régen betiltottak és olyanok, melyeket ma is használnak. Bennem például a DDT bomlástermékéből 2700 pikogramm/g mennyiséget találtak, holott az átlag "csak" 590 pg/g volt. Az egyik legnagyobb gond az, hogy nem tudjuk, hosszú távon milyen egészségügyi kockázatot jelentenek." – mondta Márkus Ferenc, a WWF Magyarország igazgatója.

A legtöbb kimutatott vegyi anyag ellenálló, nem vagy csak nagyon nehezen bomlik le, és felhalmozódik a szervezetben és felboríthatják a hormonrendszer működését. A méhlepényen keresztül az anyából a magzatba is átjutnak, illetve a csecsemőkbe az anyatejjel is bekerülhetnek. A WWF a vérvizsgálatokkal azt szeretné elérni, hogy megfelelően szigorú legyen az Európai Unió új, a vegyi anyagokra vonatkozó jogszabály tervezete, a REACH, amely majd a tagállamokban életbe lép. A REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals. – Vegyi anyagok Regisztrációja, Kiértékelése és Engedélyezése) biztosíthatja azt a ritkán adódó lehetőséget, hogy azonosítsák és kivonják a forgalomból a legártalmasabb vegyi anyagokat.

A REACH nemcsak a környezetet és az élővilág egészségét védheti meg a káros kemikáliáktól, hanem a vegyipar versenyképességét is növelheti. Az új jogszabály bevezetésével egyszerűsödne a vegyi anyagok jogi szabályozottsága, hiszen 40, már meglévő jogszabályt váltana fel egy.

"A bennem talált kemikáliáktól feltehetően én már sohasem tudok megszabadulni. Viszont remélem, a fiamban és az unokáimban már nem lesznek ezek a vegyületek. Egy szigorú jogszabály lehet az egyetlen lehetőség, hogy részben magunkon segítsünk, nagyobbrészt, hogy gyermekeink egészségesebb életét elősegítsük." - nyilatkozta Dr. Zacher Gábor, toxikológus.

38. Mezei Virág (válaszként erre: 35. - Zoli74)
2017. máj. 23. 20:21
Ezért érezted gyomortájon: [link]
37. Mezei Virág (válaszként erre: 30. - Zoli74)
2017. máj. 23. 20:19
Biztosan jobban tudja, mint az orvosok, meg a méregtelenítő szerveink, aminek működését valóban segíthetjük diétával.
36. Mezei Virág (válaszként erre: 31. - 5fd0bd70c7)
2017. máj. 23. 20:17

Valahogy úgy!

Egy biztos, a bélflórát kimossa. Újra kell telepíteni. Ha a kóros baktériumok, gombák szaporodtak el, akár segíthet is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook