Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bebetto Solaris babakocsiról vélemények fórum

Bebetto Solaris babakocsiról vélemények (beszélgetős fórum)


2014. dec. 29. 13:43

Rikuci!

Én is bebettot nézegetek (Luca) - és nekünk már van egy Cybex hordozónk. Kompatibilis a bebettokkal vagy kell hozzá külön adapter?

17. Rikuci85 (válaszként erre: 15. - Csivir)
2013. okt. 17. 13:45
Nem akarlak ijesztgetni, de nekem épp elég a kislányomat hordozóban felcipelni a 3.ra..
2013. okt. 17. 13:42

Sziasztok!

Nekünk is ilyen kocsink van, most már a sport részét használjuk. A vázzal és a mózessel 100%-osan meg vagyunk elégedve. A mózes jó nagy, hosszú babáknak ideális, a váz magas, így kevesebb benzingőz jut talán a babának, illetve nálunk apuka magas, így ez is szempont volt. A sportkocsi rész bélése folyton lecsúszott, de ezt kétoldalú tépőzárral orvosoltuk.

Viszont a hordozója szörnyű.. Össze-vissza nyeklett benne a kislányunk feje, illetve a gerinctámasz sincs megoldva rendesen, egy olyan babának, aki még nem tud ülni nagyon kényelmetlen. Mi vettünk helyette egy Cybex hordozót, igaz drága volt, de nekünk ennyit megért, hogy ne károsodjon a gerince, illetve egy esetleges ütközéskor megvédje..

Csepelen lehet átalakítót kapni, így ez is rátehető a vázra.

Ha van kérdésetek, szivesen válaszolok! 1 éve még én is ezügyben bújtam a fórumokat..:-)

15. Csivir
2013. okt. 17. 10:19
Ja igen, nálam a fő szempont az, hogy két kézzel könnyen kezelhető legyen (hordozó kivétele-betétele, ill.a váz összecsukása), mivel 2.emeletre járkálnék vele minden nap és a lépcsőfordulók igen szűkek. Egy kézre hordozó+baba, másikra babakocsi váz, ez egy elképzelhető verzió szerintetek, vagy megszakadnék?
14. Csivir
2013. okt. 17. 10:14
Sziasztok, most nálam aktuális ez a téma. Látom, hogy sok megelégedett vásárló van. Nekem az a bajom, hogy Csepel baromira kiesik, csak azért oda kibumlizni, hogy megnézhessem, kipróbálhassam... Szóval ha van valaki Bp-i, akinek van ilyen babakocsija esetleg, elérhetőbb helyen, és szívesen megmutatná egy séta alkalmával, jelentkezzen! Ha nincs senki, friss véleményeket is szívesen olvasnék. Köszönöm!
2013. jan. 14. 09:37

Nekünk Bebetto Solaris babakocsink van! Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó nagy a mózes, így elfér benne az én öthónapos óriásbébim. Fontos ez így télen, mivel jobban véd a hidegtől és a gerincének is jobb ebben feküdni mint egy sportkocsiban.

Hóban, jégen, göröngyös utakon is jól elmegy, sokkal könnyebb tolni mint bármelyik másik kocsit, amit valaha toltam.

Öt hónapja minden nap használjuk, jobb időben órákat is, a világon semmi baja nincs!

12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 9. 23:26
Irok inkabb priviben:)
2012. okt. 9. 20:20

:) Ja, nem sokakat érdekel a téma :D

Valószínűleg kisfiú. És nektek? Te hányadik hónapban vagy? Láttam már jó nagy a pocakod :)

Én sem szeretném használtan venni, az az igazság, a párom próbálkozik, hogy olcsóbban jönnénk ki, de én hajthatatlan vagyok... :D Így is jóval olcsóbb mint bármelyik másik hasonló babakocsi szerintem.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 9. 18:26

Neztem a vateran, ott is vannak,de babakocsinal sztem rizikos a hasznalt. Latom, jol elirkalunk itt kettecsken:)

A baba nemet tudjatok mar?

9. c4cd20e0ca (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2012. okt. 9. 08:42

Nemsokára félidős leszek már, az a terv, hogy december-januárra meglegyen már minden, ha korábban érkezne. De ha nem muszáj, maradjon még!:)

Igen, terepre kell, itt gyakorlatilag nem tudsz úgy elindulni otthonról, hogy ne kelljen dombot mászni, és ugyan aszfaltosak az utak, azok nem mindig jó állapotúak, rengeteg helyen nincs járda. Meg itt nagyon közel már erdő van, és nagyon arra sétálni.:)

A színt nem döntöttük még el, valami semleges kellene, se nem lányos, se nem fiús :) Hogy tudjuk a későbbiekben is használni.

8. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 8. 22:35
Jaja, olvasom,h.hegyvidek, nalunk is! + hepe-hupa:)
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 8. 22:34

Es milyen szin mellett dontottetek? Hanyadik honapban vagy/tok? mi eltokoltuk az idot, ugyhogy annyit nem tudunk varni mar...

Meglesem, hogy milyen is.


Nektek amugy terepre kell?


( tetszik a botanikus kertes:)))

2012. okt. 8. 22:04
Na, voltunk megnézni... A Bebetto lesz a nyerő, valszeg azt fogjuk megvenni. A többit is megnéztük, nekem ez nagyon tetszett, a páromnak is. Összecsuktuk, kinyitottuk, tettük, vettük, rakosgattuk és bejött. Könnyen kezelhető, nagyon könnyű tolni is, az anyaga is jó, a kerekei szuperek, a mózes is elég nagy, a sportrészben és a hordozóban is van szűkítő picuroknak. Volt az Espiro Vector is ott élőben, de még minőségre is (így elsőre) jobbnak tűnt ez. Atlantic nem volt. Neten fogjuk megrendelni, azt kell tudni, hogy 6 hetet mondtak kiszállításra, és ha nincs raktáron az a szín plusz 2 hét. Nagyon készséges volt az eladó csajszi, beszélgettem vele, ő azt mondta, eddig ők csak jókat hallottak vissza a babakocsiról, nagyon sokan viszik, mert ár/érték arányban nagyon jó, szeretik a kismamák, azért is mert könnyen kezelhető. Ez igaz. Közben vettem ott még egy kókuszpólyát meg az első kis rugit, hogy legyen mit nézegetnem :)
5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 7. 22:17

A vector az nagyon mas,mint az atantic.

Na, majd ird meg, eloben milyen...

4. c4cd20e0ca (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2012. okt. 7. 22:14
Igen, és nem tudom eldönteni. Holnap valszeg elmegyünk megnézni, kíváncsi leszek... Én az espiro vectort néztem még, de a páromnak az annyira nem tetszik, meg fontos hogy nagy kerekei legyenek, ide hegyvidékre :) Meg ebben az a jó, hogy a sportrész az anyuka felé is fordítható, és szinte vízszintesre dönthető, ezt ismerős kisbabások ajánlották...
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 5. 23:08
Hja, es mindenkepp eloben prbaljatok ki, mert csaloka, amit a kepeken latunk:)
2012. okt. 5. 23:06

Szia! En is hasonlo temaban nyomozok:)

Ha ezt beirod a gugliba, van forum, ahol sicserik, valakinek meg gyatalan nem jott be.

Gondolom, nektek is gorongyosebb terepre kellene.

En most az espiro atlanticcal szemezek!

2012. okt. 5. 22:43
Sziasztok! Bebetto Solaris (B) típusú babakocsit néztünk ki, egyelőre csak az interneten, mert egész szimpatikus volt a nagy felfújható kereke, meg hogy multifunkciós, minden van hozzá, barátságos áron. Ha valakinek van tapasztalata a babakocsival kapcsolatban, várom a véleményét... Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook