Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy lehet visszanézni vagy visszahozni a böngészőből már törölt előzményeket..? fórum

Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy lehet visszanézni vagy visszahozni a böngészőből már törölt előzményeket..? (tudásbázis kérdés)


9. monika83 (válaszként erre: 6. - A97b9a4e4e)
2012. okt. 23. 17:35
Szia nekem is ugyanez lenne a kerdesem hogy a kitorolt historyt hogyan tudom megnezni.En a chrome-t hasznalom, de ha lennel olyan kedves lepesrol lepesre leirni hogy megis hogyan csinaljam megkoszonnem.
2012. okt. 6. 10:24
Én is úgy tudom,hogy nem lehet visszahozni.A barátnőd a saját gépén nézegeti?Mert ha mondjuk a pasija gépén akkor lehet,hogy azon ilyen keylogger van,ami elment mindent amit a gépen csinálsz.Más ötletem nincs:)
2012. okt. 5. 19:18

Ha FEBE kiegészitt használtál és mentetted akkor igen, ha nem, csak törölted az összeset akkor nem tölthető vissza

De az előzményeknél is lehet törölni 1-2 napost-t és az összeset

2012. okt. 5. 18:53
Ha szinkronizálva van gmailos fiókkal, akkor visszalehet hozni chrome-ban. Firefoxban viszont vannak ilyen jelszómentő addonok, amik nemcsak a jeészavakat de az előzményeket is megjegyzik, úgy tudom. Én Maxhtont használok, ez egy nagyon profi böngésző, ha saját profilt csinálsz benne magadnak, kapsz egy tárat is a Maxhtontól, ahova le lehet menteni webesen mindent(jelszót, könyvjelzőt, stb..). Szóval, szerintem nem bonyolult visszahozni annak, aki tudja hol kell keresni. ;)
5. IvettBeatrix (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2012. okt. 5. 18:52
Mozilla
2012. okt. 5. 18:26
Milyen böngésződ van?
3. IvettBeatrix (válaszként erre: 2. - Val88)
2012. okt. 5. 18:20
tuti lehet, mert bnőm mesélte, hogy bármikor kitöröl valamit, a pasija mindig megtalálja és veszekszik vele..( a volt pasija adatlapját nézegeti)... :/
2012. okt. 5. 18:16
Ha jól tudom, sajnos sehogy :/
2012. okt. 5. 18:15
Nem tudjátok véletlenül, hogy hogy lehet visszanézni vagy visszahozni a böngészőből már törölt előzményeket..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook