Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Pandastart néven futó pénzkereseti lehetőségről hallott már valaki? fórum

A Pandastart néven futó pénzkereseti lehetőségről hallott már valaki? (beszélgetős fórum)

15. Drews
2012. okt. 24. 15:45
Sziasztok! Vett már valaki valaha pénzt ki a Pandastartból? Én regisztráltam ugyanis, de három nap után azonnal ki is regeltem, mert akkora butaságnak tartom az egészet, hogy ihaj. Gondoljátok, – akik hisznek és benne vannak –, hogy jó pénzt lehet azzal keresni, hogy semmilyen szaktudás, és befektetés nem kell és dőlni fog a lé?? Ez a butaság netovábbja...
14. arial
2012. okt. 7. 11:38
Valaki tudna nekem meghívót küldeni?
13. acuko (válaszként erre: 8. - 25d4b44717)
2012. okt. 5. 22:22
Én is benne vagyok! :)
2012. okt. 5. 20:45

Aki kitalálta ezt az egészet, azt ígérte, hogy reklámbevétele 60%-át szétosztja a tagok(kattintgatók ) között. De rengetegen regisztráltak, ami neki jó is volt, hiszen így sok érdeklődőt ígérhetett annak, aki reklámot helyez el az ő honlapján. A befolyó összegnek viszont több tízmillió forintnak kellett volna lennie ahhoz, hogy akárcsak 20 ezer forintot is kapjon egy szorgalmasan kattintgató.

Kevés pénz elosztva sok ember között egyenlő a nagy nullával. Arról nem beszélve, hogy aki ezért törvényesen pénzt akart volna kapni, számlaképesnek kellett volna lennie.

De az egész kitalált ötlet nem rossz, CS. Cs. megérdemli azt a kis pénzt, mert mindennek a megszervezése, és főleg kitalálása, nem kis idejébe és energiájába kerülhetett.

11. Annie1130 (válaszként erre: 10. - F3000dc5ef)
2012. okt. 5. 20:24
Nem biztos, hogy annak indult, csak mindenbizonnyal nem sikerült annyi hirdetőt összetoboroznia a rendszer üzemeletetőjének, hogy legyen miből osztani...Úgy tudom egyébként, hogy semmi kockázatot nem viselt az, aki csatlakozott, hiszen fizetnie nem kellett.
2012. okt. 5. 13:42
Már kiderült, hogy átverés, volt cikk is róla valahol. Nem fizet semmit.
9. Regin_a (válaszként erre: 8. - 25d4b44717)
2012. okt. 4. 21:41

Aha, arra...


PageRank, ami a látogatottságot illetve az értékét méri egy weblapnak, többet jelez az én semmi weblapomnál mint a Pandánál

Pandánál nulla


[link]

8. 25d4b44717 (válaszként erre: 5. - Kukacc)
2012. okt. 4. 20:04

Én tag vagyok.

Most gyermekjótékonyságra fordították az elsö kétheti bevételt. Ez ne hülyeség legyen már.

Sajnálom. Igy látod...:((

2012. okt. 4. 16:20
Újabb piramisjáték.
6. Annie1130 (válaszként erre: 4. - 7b978e6a66)
2012. okt. 4. 15:00
Köszi, elolvastam!Ez tulajdonképpen egy kattintás alapú hirdető oldal. Az üzemeltető azzal az ígérettel szerezhet hirdetőket, hogy egy konkrét számot fel tud mtatni, hogy hányan fogják látni az adott cég hirdetését. Ezért ő feltehetőleg elkér tőlük egy alapdíjat, és ha a páciens rá is kattint az adott hirdető hirdetésére, még kattintás alapú (pay per click) jutalék is jár neki, amiből visszaoszt a felhasználóknak. Egyébként a google és az összes többi kereső cég így tesz szert bevételre, csak aki a Pandastartot kitalálta egy kicsit továbbfejlesztette a dolgot.Marketing szakemberként, így első ránézésre azt mondom, hogy csillagos 5-ösre... Nem tudom, hogy felhasználóként mennyit lehet vele keresni, nem mélyedtem bele, de egy próbát talán megér, aki kedvet érez magában...
2012. okt. 4. 14:54

ez megy mindenütt...

Hülyeség.

2012. okt. 4. 14:27
3. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Bucika06)
2012. okt. 4. 13:52
Nem, mi ez?:)
2012. okt. 4. 13:50
Nem, de nagyon osztják a közösségi oldalakon...
2012. okt. 4. 13:50
Pandastart.Hallottatok már róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook