Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Témakarika - Pipacsok és más dolgok fórum

Témakarika - Pipacsok és más dolgok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Témakarika - Pipacsok és más dolgok

2014. febr. 1. 20:25
Imadom a pipacsot! :)
12. 912553c295 (válaszként erre: 11. - Talofa)
2012. nov. 18. 15:18

Köszönöm jól vagyok. Az igaz , hogy az élet folyamatosan próbára tesz vajon mennyit bírok még el, de nem az a fajta vagyok aki feladja.

Ha időm engedi írni fogok egy újabb cikket is. Amolyan folytatás képpen az elsőnek. Abból kiderül, ki hogyan viszonyult a betegségemhez, és még sok más is.

11. talofa
2012. nov. 14. 11:34
Hogy vagy,úgye minden rendben?....Írsz nekünk???
2012. okt. 5. 12:26

Nagyon szépen megírt,és egyben hátborzongató történet.Kis híján én is elsírtam magam.

Jobbulást kívánok,és azt,hogy képes legyél minél tovább örülni annak,amid van.

csak ilyen döcögő,primitív szavakkal tudok írni..megrázott a történeted.

2012. okt. 5. 09:10
Nagyon szépen fogalmazol!:) Köszönöm a cikked!:)
2012. okt. 5. 07:23

Köszönöm neketek a sok jó kívánságot. Nem akartam senkit se elszomrítani ezzel a cikkel. Az élet időnként próbára teszi az embert.

Nekem ezeket a lapokat osztották, de mindezek ellenére mégis csak szerencsés vagyok, lehettek volna azok a foltok mástól is az MRI-n...

7. syria (válaszként erre: 1. - 912553c295)
2012. okt. 4. 19:34

Jaj, Istenem! Az ilyen történeteket olvasva elgondolkodom, mi mindentől lettem megkímélve. (Eddig.)


Jobbulást neked, és erőt, hogy sok örömöd lehessen még a gyerekeidben.

2012. okt. 4. 18:06
Szívbe markoló cikket írtál.. kívánom a legjobbakat Neked és a családodnak, egészséget és lelkierőt.
2012. okt. 4. 17:50
Elsirtam magam.Sok erőt kivánok.
2012. okt. 4. 14:49

Istenem:(....ezen most elsírtam magam

Nagyon sok erőt,egészséget kívánok...vigyázz nagyon magadra!!!

2012. okt. 4. 14:42
Megértelek, együtt érzek - én is sm beteg vagyok. Sikerült felnevelnem lányom és még az élet őszét is élvezhetem kicsit, melyet kívánok Neked is nagy-nagy szeretettel.
2012. okt. 4. 14:27

Nehéz írni, a szépen megfogalmazott, valós életről szóló cikked után.

A kitartásodat, a gyerekeid iránt való aggódásodat, szeretetedet, de még a nagyapa szomorú könnyeit is, át lehetett érezni az íráson.

Nagyon, sok boldogságot a gyerekeidben, és jó egészséget kívánok!

2012. okt. 4. 13:08
Emlékszem, mennyire vágyakoztam a nyár után február végén, amikor már a csontjaimig hatolt a hideg. A föld koppanósra fagyott odakint, az utcákon havat söpört a szél. Mintha minden megfagyott volna. A varjak bánatos károgással repültek el a házak fölött.

Ugrás a teljes írásra: Témakarika - Pipacsok és más dolgok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook