Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Lenkei életerő alap vitaminnal kapcsolatos tapasztalatok? fórum

A Lenkei életerő alap vitaminnal kapcsolatos tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. febr. 3. 07:06
Jok a vitaminok.
2009. okt. 24. 12:10
Voltak itt még üzik, de látom azok eltüntek:(
2009. okt. 21. 19:09
Én csak rosszat tudok róla mondani. A szomszédasszonyom nagyon beteg lett tőle, be is perelte őket, peren kívül megegyeztek. Pontos részleteket nem tudok. Lehet hogy ő nem az alapcsomagot vette, de kemény vitaminmérgezése lett.
84. 00346cf747 (válaszként erre: 82. - Moncsa85)
2009. okt. 21. 19:02
Ugyanakkor nem lehet csak a C-vitamin tartalmára fogni, mert korábban szedtem önállóan, a patikai por változatát nagy adagban, nem volt hatása.
2009. okt. 21. 19:01

jaa

és nekem az üzletben javasolták (illetve súgták) hogy nem feltétlen kell naponta, elég 2-3 naponta szedni...

82. moncsa85 (válaszként erre: 76. - Pegasus0629)
2009. okt. 21. 19:00

szia

mi szedtük egy időbe, csak jót tudok mondani róla...

energia és sokkal jobb közérzrt pár nap alatt...

2009. okt. 21. 18:59
Én is fitt lettem tőle, valamint iszonyúan gyorsan nőtt a hajam, még a fodrásznak is feltűnt. Sajna, mivel festetem, nem egy főnyeremény...
80. Pegasus0629 (válaszként erre: 78. - Banyanyanya)
2009. okt. 21. 18:58
Énis úgy terveztem, hogy csak ezt az egy hónapos adagot veszem be, aztán leállok vele. Amit eddig tapasztaltam azaz, hogy nem aludtam éjszakánként olyan jót és olyan mélyen régebben, de amióta szedem akár reggel fél 10-ig is tudok aludni, persze csak amikor megtehetem:)
79. Pegasus0629 (válaszként erre: 77. - Berillke)
2009. okt. 21. 18:56
Igen Énis hallottam ilyenről, hogy valakinek nem bírja a gyomra. Én másfél hete szedem, de szerencsére még nem éreztem gyomorbántalmat, remélem ezután sem fogok...
2009. okt. 21. 18:53

Pozitív tapasztalat az elsö hónap. Napról napra egyre fittebbnek éreztem magam. A második hónapban alvászavaraim lettek. Felébredtem éjszak`nként és pörgött az agyam. Hiába reggel vettem be, akkor is.

Amikor abbahagytam, onnantól rendezödött ez a gond.

De ha megint enerváltnak érzem majd magam, egy hónapos kúrát biztosan bevetek majd.

2009. okt. 21. 18:47

Anyósomék szedték, neki az alatt az idő alatt nem jött elő az allergiája.

Hosszú távon nem tudta szedni, mert kikezdte a gyomrát (azért elég durva nagy vitaminok vannak az alapcsomagban is).

Szóval akinek bírja a gyomra, annak biztos használ is. (vagy nem lesz beteg).

2009. okt. 21. 18:43
Pozitív és negatív tapasztalatokat is szeretnék:)
2008. aug. 26. 17:16
Ki akarod magad záratni a Hoxáról? Aki többször ugyanazt a szöveget írja le, automatikusan törlődik.
2008. júl. 22. 22:42

Sziasztok!

Én már másfél éve szedem a Lenkei vitaminokat,és nekem nagyon bejött.Van egy lányom,aki most 19 éves.Amikor megszületett agyvérzést kapott 5 naposan.Lemondtak róla az orvosok.A városban ahol élünk élt egy idős gyermekorvos.Amikor kiadták a lányomat a korházból,ugyanezeket a vitaminokat adta a kicsinek hatalmas dózisban évekig.Azt mondta,hogy a korházban meg ne mondjam,hogy ezeket kapja.Ott csak a fejüket fogták értetlenül,hogy a tudodmány szerint nem lehetséges,hogy egy szellemileg sérült és mozgáskorlátozott gyerek 9 hónapsan szalad,és folyékonyan beszél.A lányom teljesen meggyógyult.

2008. júl. 4. 18:07

sziasztok,

4 napja kezdtem el szedni (az általános állapotom borzalmas, immunrendszer kb nulla). kedd este vettem be az első alap csomagot, és utána pár órára iszonyatos gyomorfájdalmaim lettek, amik a mai napig nem múltak el. ettem aznap este egy egynapos cézársalit is, szal ilyen immunrendszer mellett könnyen lehet, h azzal szedtem össze vmit. viszont az ilyen vírusos fertőzéseim 1 (max 2) nap alatt el szoktak múlni, erős hasmenés hányás kíséretében, amiből most semmi nincs, csak a gyomrom/beleim fájnak kegyetlenül 4 napja. azt szeretném megkérdezni, hogy volt-e valakinek valaha hasonló a vitaminkúra kezdésekor. nem vettünk egész csomagot, ajándékba kaptunk 7 napi adagot, és jó lenne tudni, h a gyomrom ilyen érzékeny-e, mert akkor a folyékonyt választanám, csak az meg drágább..

72. Cszsuka (válaszként erre: 71. - Akác56)
2008. jún. 26. 21:50
De nem pont az lenne a lényeg, hogy ha már kiegészíted a táplálkozásodat, akkor legalább a kiegészítő legyen tiszta? Különben mi értelme? Én nem értem, miért kell ehhez ragaszkodni, mikor van olyan is, amiben nincsenek ilyesmik...
71. akác56 (válaszként erre: 70. - Spatula)
2008. jún. 26. 20:06
Azt gondolom, hogy nem fogják betiltani! Sokkoló ilyeneket olvasni, de biztos annyira min. mennyiség, hogy többéves szedés után sem okoznak mérgezést. Nehézfémek más élelmiszerben is is vannak, csak nem tudunk róla.Ki tudja, hogy a zöldségekbe milyen anyagok kerülnek be? - és a sok kemikália?- ami körülvesz bennünket? A szemétégetők környékén vajon milyen anyagok lehetnek a levegőben? Az égetők nem nagyon veszik meg a nagyon drága szűrőberendezéseket! A vízről is sokmindent lehetne írni!
2008. jún. 26. 13:29
Az ásványianyag-komplex tablettában is vannak fémek(vas, cink, stb.). Arra gondoltam, ha beválik az alapcsomag, a nyomelem tablettát esetleg megpróbálnám elhagyni. Persze csak találgatni tudok, melyik lehet az, de addigra lehet már is tiltják az egészet.
69. akác56 (válaszként erre: 67. - Pirosalma)
2008. jún. 25. 11:39
Megnéztem! Valóban rajta van, nagyon pici betükkel, elkerülte a figyelmemet!
68. Cszsuka (válaszként erre: 66. - Akác56)
2008. jún. 24. 21:18

[link]

143

Még a 143 is a sorhoz tartozik, de inkább nem írtam egybe.

Egyébként mit jelent a megnevezések mellett az a +jel?

67. Pirosalma (válaszként erre: 66. - Akác56)
2008. jún. 24. 20:58
Rajta van a dobozon tudtommal.
66. akác56 (válaszként erre: 60. - Spatula)
2008. jún. 24. 19:45
Nem akarom elhinni, hogy nehézfémek vannak a nyomelemtablettában! Ezek nem ürülnek ki, elraktározódnak a csontokban, szaruanyagokban és összegződnek. Hol olvastad ezt?
65. Pirosalma (válaszként erre: 64. - Cszsuka)
2008. jún. 24. 19:41

:-)


Amúgy a legjobb az egészben, hogy nem vicceltem,

könnyen elképzelhető, hogy burkoltan ez van mögötte.

64. Cszsuka (válaszként erre: 63. - Pirosalma)
2008. jún. 24. 19:20
:D
63. Pirosalma (válaszként erre: 62. - Cszsuka)
2008. jún. 24. 18:26
Szerintem simán szennyezőanyagként van benne:-D Csak azt akarják elhitetni, hogy ebben annyi rengeteg olyan van, aminek a jótékony szerepére az orvostudomány még nem jött rá, de ők igen:-)
62. Cszsuka (válaszként erre: 61. - Pirosalma)
2008. jún. 24. 17:59
Viszont azt sem értem, hogy minek bele!
61. Pirosalma (válaszként erre: 60. - Spatula)
2008. jún. 24. 17:09

Szia, Spatula!


Mai ismereteink szerint ezek nem szükségesek a szervezet számára.

Mennyiségük valószínűleg minimális, így kárt nem okoznak.

2008. jún. 24. 16:43

Sziasztok!

Az alapcsomagban található nyomelem tablettában jópár nehézfém található és a neten keresgélve semmi bíztatót nemtaláltam ezekkel kapcsolatban (kadmium, ólom, urán, stb.)mindenhol óvnak az ilyeneket tartalmazó készítményektől. Nyilván van valami elmélet, ami miatt ezek bennevannak. Tudtok ilyet???

59. 1366d1807f (válaszként erre: 58. - Pirosalma)
2008. jún. 17. 07:02

Szia Pirosalma!


A hisztériakeltést arra értettem, ami most a Lenkei ellen megy.


Ne érts félre, én nem támogatom a Lenkeit. Csak mindig bedobnak valami témát a médiába, hadd csámcsogjanak rajta az emberek, addig se foglalkozzanak mással.

58. Pirosalma (válaszként erre: 57. - 1366d1807f)
2008. jún. 16. 08:42

Szia!


Miért indulnánk ki a C-vitaminból? Kiindulhatnánk abból is, hogy emberek sokszor tévednek. Ez nem igazol senkit és semmit.

"Csak a környezeti ártalmak meg egyebek miatt van szükségünk többre?" - igen.


"Szerintem ez csak hisztériakeltés, nem gondolod?" - mi a hisztériakeltés (bocs, nem értem, mire mondod)?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook