Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vírusos hasmenés terhesség alatt fórum

Vírusos hasmenés terhesség alatt (beszélgetős fórum)


2008. szept. 24. 10:11

Sziasztok! Látom ez már egy régi fórum, de legalább nem ijesztem meg a fórum nyitót. A vírusos hasmenéssel nagyon vigyázni kell. Édesanyám utánam levő második terhességét 7 hónaposan egy vírusos hasmenés indította be, sajnos a baba csak egy napot élt születés után. Édesapámtól kapta el, annak ellenére, hogy a háziorvos véleménye szerint nem veszélyes...

Talán 20-22 év alatt fejlődött annyit az orvos tudomány, hogy az ilyen babákat megmentik, de ki tudja, milyen baja lett volna szegénykének. Úgyhogy csak óvatosan csajok!

2008. szept. 24. 09:50
Nem lesz baj,nekem meg szorulàsom volt,és erölködtem véres lett a széklet,mégsincs baj:)))))
6. LoLiNa (válaszként erre: 1. - 0407)
2008. febr. 3. 06:32
jobbulást! vigyázz magatokra!
5. kostyi79 (válaszként erre: 1. - 0407)
2008. febr. 2. 21:47
Hogy vagy? Jobban vagy már?
4. 0407 (válaszként erre: 2. - Kostyi79)
2008. jan. 31. 11:48
Köszi a bíztatást, csak megijedtem, mert azt írta egy doki a neten, hogy ilyenkor vagy elvetél valaki vagy ha nem, akkor nem lesz a babának semmi baja. Igazságtalanság lenne, hogy ennyi próbálkozás után végre sikerül a kicsi és egy fertőzés miatt nem marad meg.
2008. jan. 31. 11:39
Nekem szalmonellás fertőzésem volt úgy, hogy még azt sem tudtam, terhes vagyok, de semmi baj nem történt! Nem kell aggódnod szerintem sem.
2008. jan. 31. 11:24

Szia!

Ne aggódj, a babának nem lesz semmi baja. Nekem a második terhességem alatt kb. háromszor volt ilyen. Az első alkalommal elmentem orvoshoz, mert már egy napja semmi nem maradt meg bennem (folyadék sem), és csak annyit mondott, hogy eltart 2-3 napig, amíg valaki kiszárad, én meg még nem tartok ott.

Szerencsére valóban nem száradtam ki, és a babának sem lett semmi baja.

Ha tudsz, igyál sokat, és egyél, ami jól esik. Állítólag az alma és a sós vízben főtt krumpli segít.

1. 0407
2008. jan. 31. 11:16

Segítség!


Kb. 4-5 hetes terhes vagyok és elkaptam egy vírusos hasmenést a tesómtól. Mire számíthatok? Valaki írjon aki járt már hasonló cipőben!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook