Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen taktikával lehetne kideríteni egy mobilszám tulajdonosának kilétét? fórum

Milyen taktikával lehetne kideríteni egy mobilszám tulajdonosának kilétét? (tudásbázis kérdés)

2015. márc. 23. 04:18
ha ismeretlen hivogat ne vedd fel a telodat,ha uzit ir akkor meg olvasas nelkul torold ki,ilyen egyszeru.
15. emagdi (válaszként erre: 6. - Dina2)
2015. márc. 22. 11:23

azt írod, hogy névtelenül küldözget üzeneteket.

ha nem érdekelnek ezek az üzenetek, akkor simán tedd tiltólistára ezt a hívószámot, aztán nem jön több üzenet. mit érdekel, hogy hogyan hívják azt a barmot, aki ilyenekkel zaklat?


ha meg érdekel, akkor meg hívd fel, vagy válaszolj neki sms-ben és kérdezd meg hogy kicsoda és miért küld neked üzenetet.


ennyi.

szerintem nem kell ezt túlpörögni.

14. Tündi0318 (válaszként erre: 11. - Memimemi)
2015. márc. 22. 11:13
Igen mond hogy mondjuk a ... biztosítótól vagy és nem tudom mondjuk Kis Kornélt keresed. ha azt mondja nem ő kérdezd meg ki az hátha elárulja...
13. Dina2 (válaszként erre: 11. - Memimemi)
2012. okt. 4. 12:48
ez is jó ötlet!
12. Dina2 (válaszként erre: 10. - Banyanyanya)
2012. okt. 4. 12:47
aha, valami ilyenre gondoltam!
2012. okt. 4. 09:32
Nos, manapság mindenféle tanfolyam indulásról, nyaralásról és nyereményről tájékoztatnak telefonban az ügynökök. Hívd fel, mondj egy ügynökségnevet, mutatkozz be és kérdezz:).
2012. okt. 4. 09:23

Engem egy villanyóra leolvasó hívott fel, hogy itt áll az XY utca nemtudom hány szám elött, szeretne bejönni leolvasni a villanyórát...

Automatikusan bemutatkoztam, és mondtam, hogy én nem lakom ott.

2012. okt. 4. 09:16

net-en van egy tudakozó

de ha titkos, akkor kérdezd meg tőle? kivagy?

2012. okt. 4. 09:06

Egyszerű: ha nő veszi fel, kérdezd meg, kivel beszélsz, aztán mondj egy kamu férfinevet, hogy őt kerested volna, és elnézést, téves.

Pasinál ugyanez fordítva..:)

2012. okt. 4. 09:06
tudakozó nem mindig eredményes, mert ha előfizetéses a szám, nem névre szóló. mobilkártyát és számot nálunk bármelyik trafikban lehet venni aprópénzért...
2012. okt. 4. 09:04

névtelenül küldözget üzeneteket, így nem hiszem hogy bemutatkozna, ha felhívom...

másik számról ha hívnám esetleg, de valami okos kifogás/taktika kellene, amitől biztos elárulja a nevét.

mert ha pl engem ismeretlen szám felhív, hát én sem mutatkozom be azonnal...

2012. okt. 4. 08:58
Hívd fel és kérdezz rá, hogy kicsoda.
2012. okt. 4. 08:48

az én telefonszámom nem az én nevemen van például.... tehát valaki rákérdezne a számomra, nem az én nevem adnák hozzá.....

erre is gondolj

2012. okt. 4. 08:47
Ha meg titkos, hívd fel!:))
2012. okt. 4. 08:44
probáld meg interneten a tudakozot.Ha nem titkos kiadja.Vodafone,telenor,T-mobile tudakozo
2012. okt. 4. 08:42
Milyen taktikával lehetne kideríteni egy mobilszám tulajdonosának kilétét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook