Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Doxycyclint kaptam Bartholin-mirigy gyulladásra. Mikor fog hatni, ha elkezdem szedni? Nálatok jelentkeztek mellékhatások? fórum

Doxycyclint kaptam Bartholin-mirigy gyulladásra. Mikor fog hatni, ha elkezdem szedni? Nálatok jelentkeztek mellékhatások? (beszélgetős fórum)


5. 297e02583e (válaszként erre: 4. - HnéViktória)
2012. okt. 3. 17:42

Elvileg nem lehet tejterméket enni vele, mert nem használ, vagyis valami ilyesmit olvastam.

Hát remélem :D, nem szeretem az ilyen dilibogyókat :P

4. HnéViktória (válaszként erre: 3. - 297e02583e)
2012. okt. 3. 17:14

Ne félj!Nekem semmi bajom nem volt.Neked sem lesz.Semmiképp ne a normaflort.A többi jó,és egyél sok kefirt joghurtot.

Mielőbbi gyógyulást.

3. 297e02583e (válaszként erre: 2. - HnéViktória)
2012. okt. 3. 16:18

Melyik probiotikum szerinted a legjobb? Laktiv, vagy béres probiotikum megteszi?

Én elvileg 20 napig fogom, de már bánom, hogy elolvastama betegtájékoztatót o.O

2012. okt. 3. 16:15
Én szedtem 30napig.Nekem nem volt mellékhatása,de nem szabad napra menni!!És sok probiotikum kell mellé.
2012. okt. 3. 16:08
Most mennék egy befekvős helyre (Tündérhegy), szerintetek menjek ilyen problémával, vagy várjam meg míg jobban leszek? A doki azt mondta, hogy nem kizáró ok, rajtam múlik, hogy megyek-e. mAx ha nagyobb lesz megyek a korházba felfágatni :/.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook