Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hűtő ! Állandóan megy a hűtőm, nem kapcsol ki! Mi baja lehet? fórum

Hűtő ! Állandóan megy a hűtőm, nem kapcsol ki! Mi baja lehet? (tudásbázis kérdés)


14. jstefan (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 21:55
Megsérült a hőfokszabályzója, vagy a mélyhűtő belső fala.Általában a tisztitás közben sértik meg.Gyakori a sérülés ha a mélyhűtő jégkaparását nem műanyag eszközzel hanem fém késsel végzik,ebben az esetben nagyon költséges a javítás,mert a lyukas alumínium ötvözet nem forrasztható.Amíg a szervíz nem tudja megjavítani addig időszakosan ajánlatos áramtalanítani,és a hőmérsékletet hőmérővel ellenőrizni,mert a folyamatos üzem miatt a nagyon magas fogyasztáson kívül a kompresszor motorja is leéghet.
13. szavak (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 17:10

Ha értelmes válaszokat szeretnél, több infót adj meg.

Pl:Hány éves a hűtő, milyen tipus, hány fok van benne(sima hőmérővel is meg tudod mérni, de ne tartsd benne sokáig, mert a fa része nem szereti a nevességet), hűvös időben is folyamatosan megy-e?

2012. okt. 3. 16:11

elromlott a hőfokszabályzója

le van jegesedve

kevés benne a gáz

11. era06 (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 15:21

nincs maximumon a hőfok?

vagy "melege" van, nem szellőzik hátul rendesen

10. Pan Dóra (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2012. okt. 3. 15:09
Persze. Vagy a hőfokszabályzója. De ha valami hibát észlelek a háztartási gépeimnél, első körben nem a szerelőhöz rohanok, hanem előkapom a használati utasítást, és az én hűtőm esetében ez bejött :)
9. bnedora (válaszként erre: 8. - Pan Dóra)
2012. okt. 3. 14:55
De akkor is menni szokott, ha elromlik a kapcsolója.
8. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 14:14
A mi hűtőnk is állandóan ment a nagy melegben. Megnéztem a használati utasítását, azt írta, hogy ez természetes pl. kánikulában, vagy ha nagyon hidegre van állítva vagy állandóan nyitogatják.
7. -Bigyóné- (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2012. okt. 3. 10:56
le lehet lépni, és mutasd meg nekem azt a sort,ahol én kértem ingyen,hogy valaki jöjjön ide és csinálja meg!
6. bnedora (válaszként erre: 3. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 10:53
Ja, akkor te úgy gondoltad, hogy ingyen valaki itt jelentkezik, hogy elmenjen hozzád, és megjavítsa. Nem rossz!
5. bnedora (válaszként erre: 3. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 10:51
Már megbocsáss, de nem gúnyolódtam. Ha állandóan megy a hűtőd, akkor valami baja van. Mi is jártunk már így. Ezt pedig szerelő tudja megjavítani.
4. 34c48a3825 (válaszként erre: 3. - -Bigyóné-)
2012. okt. 3. 10:49

Nem gúnyolódott, te pattogsz.


Nem lehet távdiagnosztikában megjavítani egy hűtőt, ezer meg egy baja lehet, típustól és más egyebektől függően is.


Olyan ez, mint amikor valaki ideírja, hogy "szerintetek lehetek terhes?". Honnan a fenéből tudná bárki ezt LÁTATLANBAN?

3. -Bigyóné- (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. okt. 3. 10:48
Tényleg?????????? Na ne mondd! Van olyan,hogy nincs pénze az embernek rá!Ezért itt kérdezem,hátha valakinek áztartási kisgép szerelő a párja! De soha ne legyél igy! Aztán gúnyolódhatsz!
2012. okt. 3. 10:43
Szerelőt kell hívni:-)
2012. okt. 3. 10:42
Hűtö ! Állandóan megy a hűtöm, nem kapcsol ki! Mi baja lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook