Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges agykontrollal fogyni? fórum

Lehetséges agykontrollal fogyni? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 3. 19:06

Szia! A fogyókúra 70%-ban étkezés, 30-ban pedig mozgás. Rendben, hogy háromszor eszel egy nap, de megkérdezhetem, hogy ez egy nap hány kalória? Ha napi 1000 kalória körül eszel, akkor biztosan fogysz, és az még nem egészségtelen. (1000 kalória, ha nem sportolsz, ha sportolsz, akkor pl. fél óra futás eléget 300 kalóriát, ennyivel több mehet.)

Csak azért merült ez fel bennem, mert én háromszor, néha négyszer eszem, de így is kb. fele annyit mennyiségben, pláne kalóriában, mint a párom, aki csak kétszer eszik egy nap. Mondjuk én lényegesen könnyebb étkekre voksolok, mint ő, amik nem is olyan kalóriadúsak.

Ha nem is mered kiírni, hány kalória, legalább magaddal legyél TELJESEN őszinte, mert az semmit nem jelent, hányszor eszel egy nap.

Heti 3x2 óra edzésre járok, és 3x futni pluszban, de ettől egy dekát sem fogytam, mert duplaedzés után viszont sokkal többet eszek, olyankor még este 10kor nyugodtan vacsizok. Persze látszik az alakomon, de nem kilóban.

Szóval ha a sport önmagában fogyasztana, akkor én anorexiás lennék.

Agykontroll jó dolog, de inkább arra, hogy bírd magadat rajta tartani egy szigorú életmódon, étrenden. Az, ha arra gondolsz, hogy de vékony vagy, ill. töröl-töröl, igen dióhéjban, nem fog lefogyasztani.

2012. okt. 3. 16:34

Hát, ha mikor rádtör az éhség és helyette nem eszel, hanem elképzeled, hogy milyen vékony vagy akkor használ. :)

Viccet félretéve, jó a vizualizáció, de tenni is kell. Csak agykontrollal nem lehet! Sok sikert!

2012. okt. 3. 15:53
Te valószínűleg a lelkiállpotod-betegséged miatt nem tudsz lefogyni.A tested vészre rendezkedett be ,így mindent magában tart,amit tud.
24. 59a4560c2e (válaszként erre: 23. - 59a4560c2e)
2012. okt. 3. 14:32
hahaha... rögtön törli is a hozzászólást, nem baj azért itt hagyom, tessék csak gondolkozni.
2012. okt. 3. 14:29

Bizony, marhára okos, és büszke vagyok rá... :) Ha nem vagy kövér mi az istennek nyafogsz???

Ha informatikus vagy kétlem, hogy csóró lennél, maximum nem tudod beosztani a pénzed... Kifogásokat könnyű találni, látom ebben nagyon jó vagy, csináld csak, megérdemled. Főleg, hogy ilyen kellemesen tudsz reagálni, nem tudom mit mondanál ha szemtől szembe lennénk, akkor gondolom kussolnál. Legalább annyi eszed lenne, hogy egy zárt fórumon írogatnál marhaságokat...

Egyébként írtad: csak 3x ettél naponta és nem fogytál... neked ez nem evés? hahaha

Idő: Másnak is 24 órából áll egy nap, még is van ideje sok mindenre, neked a siránkozás viszi el a legtöbb időd, ebben is biztos vagyok.

A munkatársaid hogy bírnak téged elviselni? ...


Ahelyett hogy a fejemhez vágod neked mi bajod van, gondolkozz el magadon. Másnak is van problémája, nem is kevés. És nem hisztizik itt mint te...

Jó azért látni, hogy tanult emberek nyílvános fórumon simán képesek trágár szavakat használni... Ez minősít téged igazán, gratulálok!!!

22. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2012. okt. 3. 14:26

ez tény. viszont inkább kifizettem, mint bohóckodtam a könyvvel hónapokig, és nem lett volna visszajelzésem, hogy valóban úgy jó-e, ahogy csinálom. :)

van, akinek megy könyvből is. nekem sosem ment az ilyesmi. barátnőm festeni is könyvből tanult, és megy neki. nekem látni kell azt is.

21. michelle.r (válaszként erre: 18. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 3. 14:20

Pl, Domonkos Gabi 15 kilót fogyott.

Én kétszer voltam tanfolyamon, és Ultrán is. Szerintem nekem sem ment volna csak könyvből. De lássuk be, igen nagy a különbség a tanfolyam és egy könyv ára között ;)

2012. okt. 3. 14:17
nekem mondjuk könyvből nem ment.
19. Karyka
2012. okt. 3. 14:17
Ez igen:)
2012. okt. 3. 14:16

én fél év alatt fogytam kb 10 kilót úgy, hogy minden nap elképzeltem, elmondtam, hogy bármit eszek fogyok tőle. Bejött.


programozni a lustaság miatt nem szoktam, mire odajutok, inkább alszok.


nem egy példa van az ak-s fogyásra amúgy.


ha van a közeledben ismétlő tanfi, érdemes elmenni, hogy töltést adjon!

17. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 3. 13:29

Szerintem csupán agykontrollal nagyon kevés embernek sikerülhetett eddig is lefogyni.

A tornától sem lehet önmagában ez inkább formálja az alakot.

Azt nézd meg, miket eszel. Én a vércsoport szerinti étrendet használom - ebben az egyik fontos dolog pl. az, hogy amitől az egyik ember fogy, attól a másik hízik. Ez biztosan beválna még nálad is.

Itt van a paleo is. Erről is tudom, hogy jó, bár nekem macerás és inkább az előbbit használom.

Fogyni csak attól lehet, amit nem eszünk meg.

Ne add fel, csak meg kell találnod azt a módszert, amit el is tudsz fogadni!

Le a kilókkal, sok szerencsét kívánok!

(én is használom az AK-t, de fogyásra nem próbálnám, mert nem lenne hozzá elég türelmem)

16. b4d40997c0 (válaszként erre: 15. - Karyka)
2012. okt. 3. 13:23

Nyugodt vagyok, csak utálom, hogy egy bizonyos dolog érdekel, direkt írtam is, hogy MOZOGTAM, de nem fogytam... bezzeg amikor azzal kapcsolatban kérdeztem, valamiért nem kaptam segítséget, érdemben nem tudtak segíteni... mert nem ment lejjebb...


És egyre jobban frusztrál, ahogy az is, hogy se pénzem, se időm pluszba eljárkálni edzésekre... és mivel nincs pénz, így kaja se, szóval enni nem eszek :)

15. Karyka (válaszként erre: 13. - B4d40997c0)
2012. okt. 3. 12:49

Figy, nyugizz le!

Szerintem érdemes megpróbálni azt a két könyvet amit írtam, nem arról szól ,hogy fekszünk , meditálunk és egyszer csak soványan kelünk fel! Kellett mellé nekem is a mozgás, de a napi 5szöri kis étkezés talán a legfontosabb, beindítja az anyagcserét, koplalni a legnagyobb butaság, azt gondolom tudod!

14. Regin_a (válaszként erre: 13. - B4d40997c0)
2012. okt. 3. 11:46

Ha ez neked leereszkdő oltogatás, akkor csak folytassd agykontrollal

Elhúztam!

13. b4d40997c0 (válaszként erre: 12. - Regin_a)
2012. okt. 3. 11:44

Inkább megkérlek, hogy menj a fórumból, nem érdekel a mozgással kapcsolatos dolog, régen sikerült vele lefogyni, de mostmár se időm se pénzem nincs rá... ennyi... és nem is hatásos... te ennyi kajától lefogynál... én nem...


Tudom, szar vagyok, fos vagyok... ennyi... nem kell, hogy még leereszkedően te is oltogass. Úgyhogy szia.

2012. okt. 3. 11:38

És elmondok mégegy sztorit


Ismerős csaj, nem tul vastag, de jó husban volt, elkezdett hizni

Néztem mi lett a csajbol, majdnem egy gombóc

Aztán eltünt a szemem elől

Vagy pár hónap mulva találkoztam vele

Egy karcsú izmos jó alakú csaj lett belőle, alig ismertem rá

Kérdeztem mi van

Szerelmes lett valakibe fülig és lement konditerembe. Tudom nem kevés pénz!

A szerelem volt indíttatás hogy elkezdje és ne hagyja abba

A mellei sajna megsinylették, dehát az márcsak ezzel jár

11. Regin_a (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2012. okt. 3. 11:33

De ha lefeküdnél és agykontroloznál akkor fogynál?


Ekkora blődségeket! Ugyanaz mint a tabletta és kapszulás megoldások

Napi 3x étkezés?

Én reggel 1-2 joghurt és aztán csak este eszek. Ha van munka/fizikai!/ akkor bizony nyomom rendesen késő délutánig


Csak a mozgás ami lefogyaszt, el kellene fogadni

Ha annyi nem elég amennyit csinálsz akkor többet

Ha napi ülőmunkát vagy alig mozgót végzel, ne várd hogy egy órai erobiktol lefogysz


Nagyon régen volt ilyen ötletem fogyókúrára

Alapitani egy bentlakásos tábort, ahol irásban kötelezik magukat a delikvensek hogy végrehajtanak mindent, mondjuk 2-3 hétig

HA kiszállnak nincs pénz vissza

Nos ott elkezdődne a cemeneteszsák hordás árokásás, talicskázás és hasonló munkák


Természetesen napi étkezés lenne, de nem mint otthon :)

Garantált lenne a fogyás

/tekintsünk el valami kóros betegség miatti hizástol/


A másik...

Régi ismerős csajjal találkoztam, mellette a két gyereke, fiu és leány

Már most látszik mindkettőn hogy elhízott alaktalanok lesznek

A kislány már most egy hordó és lehet vagy 6 éves


Ha felnő, már hiába kezd neki a fogyókúrának, nem lesz hozzá energiája, mert csak az evésen fog járni az esze mint a dohányosnak a cigin és nem lesz ereje a mozgáshoz

10. b4d40997c0 (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2012. okt. 3. 11:19
Bájos vagy, nekem úgy se ment... elhiheted... két hónapig alig ettem, csak napi 3xi étkezés, semmi csoki meg ilyesmi, naponta 1 óra aerobic, hétvégente is, és semmi... 75ről semmit nem mozdult a mérleg... úgyhogy fel is hagytam a tornával, semmi értelme nem volt...
9. Regin_a (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 3. 11:04

Persze lehet,

mint szemforgatással reggeli tornázni


Bizonyára láttál filmeket lágerekböl szabadultakrol

Volt-e köztük olyan aki duci volt?


Tehát kevés étel és intenzív munka, akkor megy a fogyás

2012. okt. 3. 10:32

Én már a végén nagyon belebonyolódtam és mikor ráparáztam elkezdtem nem hinni és nekem sem ment:))

Viszont szerintem akinek új ez a dolog és pozitív beállítottságú és nyitott, sikerülhet:)

7. 342402de6d (válaszként erre: 6. - Karyka)
2012. okt. 3. 10:22
Igen így van,ráhangolódtam,hittem is,sőt agykonrolloztam is,de nálam semmi nem működik,mert érzetre nem megy.
6. Karyka (válaszként erre: 5. - 342402de6d)
2012. okt. 3. 09:54
Rá kell hangolódni és hinni, van akinek megy van akinek nem, mint az agykontroll.
5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Karyka)
2012. okt. 3. 09:53
Nekem is megvan mindkét könyv és Cd,de ha nincs az a bizonyos "kattanás"(esetleg tragédia v.boldogság)....nem megy.
2012. okt. 3. 09:21

Itt is van: Joy Gurgevich - Steven Gurgevich: Önhipnózis diéta+CD

Ez nekem jobban tesztett:)

2012. okt. 3. 09:18

Szia!


Nekem hasonló módon sikerült fogynom pár kilót régebben: Paul McKenna: Le tudlak fogyasztani könyve + CD

még volt egy másik, csak nem találom, megpróbálom megkeresni..

2012. okt. 3. 08:55
Azt mondják, agyban dől el ... Elvileg igen. Sok sikert! :)
2012. okt. 3. 08:49

Szeretnék 15 kilótól megszabadulni, de torna útján nem ment... tornáztam, rendesen kajáltam, és nem mozdult a mérleg nyelve... mostmár időm se lenne eljárni edzésekre, csak otthon egy fél órás összeállításra szoktam tornázni, enni ugyanúgy nem eszek sokat. Lehetséges úgy megszabadulni ettől a súlyfeleslegtől, hogy azt képzelem el, hogy vékony vagyok?


Ti fogytatok már így? Hogyan, mennyit, mennyi idő alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook