Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csontrikulás kezelése Aclasta infúzióval fórum

Csontrikulás kezelése Aclasta infúzióval (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 15. 17:33

Állítólag soha semmivel nem értek el olyan jó eredményeket a csontritkulás kezelésében, mint a progeszteronos krémmel.


[link]


[link]


A K2 vitamin és a D vitamin is nagyon fontosak. Ezek a cuccok viszonylag olcsón beszerezhetők az iHerb webáruházból, progeszteronkrém is. (K2-ből a LifeExtension márkájút érdemes rendelni.)


„A csontozat egy élő szövet, amely folyamatosan megújul. A csontozat fenntartásának elő lépése, hogy az elöregedett csont lebomoljon. Ezt a munkát az osteoclast nevű sejtek végzik. Amikor az osteoclastok aktivitása túl nagy, nagy lyukak alakulnak ki, amelyek gyengítik a csontot és ez vezet a csontritkuláshoz. A K2 vitaminnak kulcsszerepe van az osteoclastok túlzott aktivitásának megfékezésében és a csontozat leépülésének megakadályozásában. Az osteoclastok által hátrahagyott lyukakat az osteoblast nevű sejtek javítják ki. Az osteoblastok egy osteocalcin nevű fehérjét választanak ki, amelyek, amikor aktiválódnak, lehetővé teszik a kalcium beépülését a csontokba. Az osteocalcin kalcium-kötő képességéhez K vitaminra van szükség, míg az osteocalcin szintéziséhez D vitamin szükséges.

A K vitamin így két alapvető előnnyel jár a csontok számára. Leállítja a csontok túlzott lebomlását, kikapcsolva az osteoclastok fölös aktivitását, és fokozza az új

csont képződését, lehetővé téve, hogy az osteocalcin a vérből a kalciumot a csontokba építse” (Szendi Gábor blogjáról)


Érdemes elolvasni ezt a könyvet:

Dr. Alan R. Gaby: Hogyan gyógyítható és előzhető meg a csontritkulás?

2012. okt. 3. 19:20

Igen, az ára is borsos, de a mellékhatásai pedig elborzasztóak.


Sajnos a hatásáról még nem tudok semmit.


Köszi Zsóka a válaszodat.


Remélem lesz valaki, akinek van tapasztalata ez ügybe.

2012. okt. 3. 18:13

Nekem is felajánlották. Aztán az árát is megtudtam... :(

Megkérdeztem több szakembert is...

Szóval nem hiszem, hogy ez megoldaná a gondot.

Inkább természetesen szeretnék megöregedni.

Eszem a mákot, a diót, a szezámmagot... sajtféléket.

2012. okt. 3. 09:11

Ismerem a mákolaj jótékony hatását, de ide már az kevés.

Köszi szépen.

2012. okt. 3. 08:31

Szia!


A kérdésedre nem tudok választ adni, viszont olvass kicsit a mákolaj hatásáról.


Üdv.:enissa

2012. okt. 3. 07:58

Sziasztok!


Valaki kapott már Aclasta infúziót a csontrikulása kezelésére?

Elég sok rossz mellékhatást olvastam az ismertőben, ezért érdeklődöm.


Előre is köszi a válaszokat.

2012. okt. 3. 07:55
Csontrikulás kezelése Aclasta infúzióval.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook