Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szórakozóhelyek Budapesten fórum

Szórakozóhelyek Budapesten (beszélgetős fórum)


2015. nov. 25. 16:28

Ha az ember nagyon nem ismeri magát, a legjobb szerintem csatlakozni egy kocsmatúrához, mint például a [link]

Egy este után az embernek már lesz egy kis rálátása arra, hogy hogyan tovább, merre érdemes indulni, merre nem

2014. márc. 21. 07:05
UP!
2014. jan. 21. 09:48
Morrison's 2? Szerintem bulizáshoz a legjobb.
14. Taste (válaszként erre: 13. - V.Beus)
2013. máj. 9. 15:50
Még mindig nem? :)
13. V.Beus
2013. máj. 9. 15:19
Köszi az ötleteket, de még nem találtuk meg az igazit :)
2012. okt. 3. 17:35
Kopaszi gát?
11. 04d410066e (válaszként erre: 9. - Korteforma)
2012. okt. 3. 10:40

Hát igen, ki milyen zenét szeret. Én megőrölük a retro (80-as,90-es évek) zenéitől, a funky és hip-hop zenéktől, szóvak ilyen helyekre nem járok, mert nem bírom azt én egész éjjel. Nekem "Music FM"-es zenék tetszenek, a tipikus diszkó zenék, aminek a hivatalos neve modern tánczene, ha jól tudom.

Szerintem a Morrisons Opera nem valami igényes, kétszer voltam ott. Az előtérben másodszorra hányásszag és dohos pince szag keveredett, és a Captain Joe-t játszották, meg a Spice Girlst, akkor eldöntöttem, hogy többet nem megyek oda. :D Ja, az egyszer felmegyünk a hegyekbe végképp betette a kaput. :D De hát ez az én zenei ízlésembe abszolút nem fér bele, szóval kinek mi tetszik.

Kedvencem még mindig a Mignon, mert igényes, és jó zenék vannak. De itt is olyan tömegnyomor van néha, amitől meg megőrülök, és a hely maga nagyon kicsi.

Stúdió még nem lenne rossz, a zenék nagyon jók, van hely, jók a showműsorok, de túl sok a "sötétbőrű" makkos cipős, és a drogos. Szóval a hely is jó, a zene is jó, de akik oda járnak, azok neccesek.

Mellette a Dokk van, hát ott meg olyan agyatlan tucc-tucc zene ment, hogy még én is besokalltam, pedig tiniként technon nőttem fel. Egy óra után úgy éreztem, tuti megőrülök. Gondolom, nem kell részleteznem, milyen réteg jár oda.

Merlinben egyszer-kétszer jártam. Voltam egy teltházas isteni partin, és egy olyanon, ahol lézengtek vagy 50-en a tánctéren, és az egész egy nagy semmi volt. Amúgy igazi underground hely, bármilyen ruhában és stílussal elférsz, és akárhogy táncolsz, nem fogsz kilógni a sorból.

Gödört régen szerettem, manapság már inkább csak olyan koncertek vannak, amik nem nagyon jönnek be, az elmúlt két évben talán egyszer voltam ott, azt se kellett volna.

Egyébként én is örülök, ha más megosztja az élményeit, kíváncsian várom, már az összes szórakozóhelyen voltam szinte, szóval manapság már csak elvétve megyek.

2012. okt. 3. 10:25
A volt kolléganőim, 30 felett, a Nyugati pu.-nál lévő REtró Discot istenítik.
9. korteforma (válaszként erre: 8. - 04d410066e)
2012. okt. 2. 21:03

Jó a jellemzés :D :)))


Morrison (Opera) egész jó hely. Vannak 30 felettiek is. A Moulin R-t dícsérte még a barátnőm, de ott még nem jártam. Sőt, kevés helyen jártam.

Sláger terasz (ha így hívják...) csalódás, éjfélkor még semmi se volt, állítólag hajnali 2körül indul be a buli.

2012. okt. 2. 16:29

Minyont kedvelem, ez egy kicsi szórakozóhely a Király utcában, ami nappal étterem. Itt is túl sokan vannak, mint mindenhol. Ez egy nagyon igényes hely, nem olcsó, de mondjuk ahogy látom, nem berúgni akartok. Életkor jóval magasabb, itt inkább 25+, de bőven vannak harmincasok is.

Creolban (belváros) 30+-ok vannak, sokan negyvenesek, de ezt a helyet nem szeretem, mert funky zene van. Amúgy ez is egy kisebb klub, nagyon szép és igényes.

Morrisons Népligetben vegyes a korosztály, itt azért vannak idősebbek is, de egyfolytában megy a stroboszkóp, amitől agybajt meg a végén még rohamot kapok, emiatt nem megyek oda. Play (11 ker) is ilyen egyébként, csak szebb kivitelben.

Ha nem akarsz tinikkel és huszas éveik elején járókkal bulizni, akkor nem ajánlom a white angelt (3 ker), és a up! the club-ot (11 ker) sem. Bár utóbbit szeretem, nem rossz hely. White angel tipikusan az a miniszoknyás fenékmutogatós tűsarkús lányokat begyűjtő és elosztó központ, nyálcsorgató férfiaknak ideális.

7. simple (válaszként erre: 6. - 04d410066e)
2012. okt. 2. 16:13
Nyilván a 15 évesekre gondolt, akikkel ma minden tele van...
6. 04d410066e (válaszként erre: 3. - V.Beus)
2012. okt. 2. 16:11
A nincs tele fiatalokkal alatt mit értesz? 30 fölött vagy?
2012. okt. 2. 16:10
Pest melyik részén keresel ilyen helyet? Vagy az nem számít, csak legyen jó a buli? :)
4. simple (válaszként erre: 3. - V.Beus)
2012. okt. 2. 16:09

Cinema Hall például...


[link]

2012. okt. 2. 15:07
Nem beülős kis kocsmafélére gondoltam, hanem rendes "disco" szerűségre, modern zene, jó környezet! Valami modern hely, ami nincs tele fiatalokkal, és nem arról szól a buli, hogy "hogyan igyuk le magunkat a sárga földig". :D
2. simple (válaszként erre: 1. - V.Beus)
2012. okt. 2. 15:04
Milyen jellegű érdekelne?
2012. okt. 2. 15:03
Sziasztok! Tudnátok mondani pár helyet, ahová érdemes elmenni, és tényleg jó bulik szoktak lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook